Archiv rubriky: Romantika


Rodinné dědictví (2011) online ke shlédnutí

Film Rodinné dědictví si můžete přehrát zdarma přes internet. Tento německý romantický snímek jsme pro vás přichystali pohodlně a zdarma online ke shlédnutí. Vy si ho tak můžete vychutnat přímo zde na této naší stránce a to naprosto pohodlně a zdarma. Pojďte se s námi ponořit do romantického příběhu, který je ale zároveň velkým životním dramatem. Je to příběh, který vás dojme.

Film Rodinné dědictví vypráví příběh Karla Singhammera. Je to muž, který si šel vždycky za svým. Zkrátka tvrdohlavý, neústupný, ale také milý a citlivý člověk. Kdysi jeho rodinu postihla tragédie, když zemřela jeho mladší sestra. Kvůli tomu se také pohádat s otcem a vyměnil rodinný velkostatek zabývající se pěstováním chmele za velkoměsto Mnichov.

Jednoho dne se ale dozvídá nepříjemnou zprávu, že jeho otec měl infarkt. Naštěstí přežil, ale nyní se nemá kdo starat o jejich chmelnici, protože je hospitalizován v nemocnici. Ačkoliv stále mezi otcem a synem panuje nevraživost, tak se Karl přeci jenom vydá rodinné dědictví zachránit. Vaření piva a chmelu jako sládek skutečně velmi dobře rozumí.

Návratem do rodného hnízda opět potkává staré známé postavy, které mu zasáhly do života nebo on jim. Čeká ho například šokující setkání se Sophie, kdy se dozví, jak těžce se musí protloukat svým životem. Lépe na tom není ani jeho kamarádka z děsiví Leni. Ta zůstala sama na děti i statek a teď se podotýká s dluhy. Navíc jí ke všemu chybí láska. Velmi brzo se tedy s Karlem sbližují, ale Karl si není vůbec jistý, zda po takovém vztahu touží. Přijel sem přeci hlavně kvůli statku. Paradoxem je, že ačkoliv ten velmi dobře prosperuje, tak s otcem si stále nemůžou přijít na jméno. Podaří se nakonec dát Karlovi dohromady i svůj osobní život?

Romantický film Rodinné dědictví (2011) jsme pro vás připravili k přehrání přes internet. Vy si ho tak můžete naprosto pohodlně a jednoduše vychutnat na této webové stránce. Pevně věříme, že se budete u tohoto filmu výborně bavit a strávíte s ním opravdu hezké chvilky. Je to dramatický příběh, který je ale naprosto uvěřitelný a reálný.

Inga Lindström: Čtyři lásky (2002) online ke shlédnutí

Romantický film Inga Lindström: Čtyři lásky si můžete přehrát zdarma na této naší webové stránce. Film měl svojí premiéru v roce 2002 a natočil ho režisér Martin Geis. Otázkou tedy zůstává na co se v něm můžete těšit. Jedná se o velmi hezký a spletitý romantický film, který vznikl na motiv příběhu autorky Ingy Lindstorm. Scénář pak napsala Christiane Sadlo. Je to příběh plný dramatu ale i něhy.

Na této webové stránce pro vás máme německý film Čtyři lásky (2002). Jedná se o hezký romantický film na nudné a šedivé všední dny. Zkrátka romantický příběh, který vás okouzlí svým krásným osudem a vzezřením. Je to příběh tří žen, kterým v životě chybí to nejdůležitější a tím je láska. Jsou to tři nerozlučné kamarádky, které tvoří dvojice sester Sofia, Tuva a jejich společná kamarádka Malin. Jednoho dne se rozhodnout udělat si zdánlivě obyčejný výlet za tetou obou sester. Nasednou tedy do kabrioletu a vydají se na venkov.

Teta Ingeborg se na ženy už těšila a připravila jim zde opravdu hezké zázemí. Už samotné její venkovské stavení v sobě evokuje romantické pocity. Jenže na klid a relaxaci tady nebudou mít naše dámy ani chvíli pomyšlení. Záhy po příjezdu se totiž seznámí s velmi zajímavými místními muži, kteří je doslova učarují. Každá si tak prožívá svůj vlastní specifický milostný příběh. Každý tento románek bude jiný i když přeci jenom toho mají hodně společného.

Před nelehké rozhodnutí bude postavena například Tuva. Tato mladá a energická žena je velmi úspěšnou architektkou a má velmi pohodlný život v hlavním městě Švédska. Tady má na blízku svojí sestru, kamarádku Malin a všechny další ze svého života. Na venkově se ale zamilovala, takže stojí před nelehkou volbou, zda se toho všeho vzdát natrvalo.

Film Inga Lindström Čtyři lásky (2002) si můžete přehrát zdarma přes internet. Film jsme pro vás nachystali pohodlně a zdarma online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. Věříme, že na tuto lákavou nabídku budete slyšet a tento romantický film si pustíte. Prožijete s ním opravdu dojemné a hezké chvilky.

Neděle u Tiffanyho (2010) online ke shlédnutí

Přehrajte si přes internet americký romantický film Neděle u Tiffanyho. Tento povedený snímek natočený v roce 2010 režisérem Markem Piznarskim vypráví netypický příběh s humorem i špetkou tajemna. Je to opravdu velmi poutavý snímek, který bez velkých hereckých hvězd předvádí opravdu excelentní příběh. Tento film si můžete u nás přehrát pohodlně a zdarma přes internet.

Hlavní hrdinkou je mladá a sebevědomá žena jménem Jane. Jane pochází z dobré rodiny, je to krásná a vzdělaná žena. V životě dosáhla už takřka všeho a určitě si to svou tvrdou prací i zasloužila. Když byla Jane ještě malá holčička, tak jí její maminka brávala každou neděli do luxusního obchodu Tiffany’s v New Yorku. Byl to nejenom takový jejich nákupní rituál, ale hlavně čas kdy mohli matka s dcerou strávit společně čas a věnovat se jenom sobě navzájem. Při těchto dlouhých nákupních dýchancích se navíc Jane pravidelně setkávala s imaginárním kamarádem jménem Michael.

Teď o dvě dekády později je všechno jinak. Jane je uspěchaná, ale velmi úspěšná žena. Má plnou hlavu plánů do které patří i svatba s Hughem, který je pro ní opravdu ideální partie. Stejně jako ona je to krásný a sebevědomí muž. Všichni jim také říkají, že tvoří opravdu nádherný pár. Zdá se, že život už je tedy přesně nalinkovaný a že už nemůže vůbec ničím překvapit.

Ve skutečnosti je to ale přeci jenom trochu jinak. V tento moment Jane nečekaně potkává Michaela. Z tohoto náhlého setkání je samozřejmě velmi vykolejena a váhá nad tím, zda je to skutečnost a nebo se jí to celé vlastně jenom zdá. Její imaginární přítel Michael je najednou skutečný. Navíc se zdá, že má opravdu dobrý důvod, proč se zjevil v tento moment, protože musí Jane zabránit, aby udělala velkou životní chybu.

Romantické drama Snídaně u Tiffanyho (2010) jsme pro vás připravili naprosto jednoduše a zdarma online ke shlédnutí. Pojďte si i vy s námi pustit tento skvělý film. Uvidíte, že se u něj určitě budete výborně bavit. Nám nezbývá nic jiného, než vám popřát hezkou zábavu společně s tímto filmem.

Pretty Woman (1990) online ke shlédnutí

Přehrajte si zdarma přes internet film Pretty Woman z roku 1990. Jedná se dnes už o legendární americký romantický film, který je vlastně takovou popelkou v moderním pojetím. Je to příběh ve kterém se střetně svět bohatého a inteligentního obchodníka Edwarda s temperamentní a nespoustanou nevěstkou Vivian. Jejich zprvu striktně obchodní vztah brzy přeroste v pravou lásku.

Na této webové stránce jsme si pro vás připravili film Pretty Woman, který se u nás nejčastěji vysílá o Vánoce. Pokud jste ale dostali na tuto dnes už klasickou romantickou komedii chuť, tak u nás si jí můžete pustit pohodlně online kdykoliv jenom budete chtít. Film natočil režisér Garry Marschall v roce 1990 a do rolí ústřední dvojice obsadil skvělou Julii Roberts a Richarda Gera. Pojďte se i vy tedy s námi znovu a znovu zadívat do této moderní pohádky se vším všudy.

Edward je typický úspěšný muž své domy. Dělá velký byznys, tak že skupuje firmy a po částech je rozprodává. Je to uspěchaný člověk, který tráví svůj život na cestách. Zároveň je to ale také obrovský gentleman a muž na úrovni. Zkrátka ví, jak se má chovat muž jeho postavení. Tento člověk se jednoho dne náhodou v Los Angeles střetne s kněžkou lásky Vivian. Potřebuje nutně poradit, jak najít cestu do hotelu a Vivian se mu nabídne, že mu ukáže cestu. Těžko si představit dva více odlišné lidi, přesto je jejich rozdílnost přitahuje. Ani jeden vlastně neví čím to je, ale je to tak. Když tedy dojedou, tak Edward nabídne Vivien, že si s ním může ještě povídat. Na druhý den Edward zjistí, že by se mu hodila společnost na obchodní schůzku, takže nabídne Vivian další práci. Ta s nadšením souhlasí.

Jenže jak brzy zjistí, tak střet jejich dvou světů není vůbec jednoduchý, protože Vivian do uhlazeného milionářského prostředí zapadá jen velmi ztuha. Edward to ale bere z pochopením a líbí se mu její živelnost a energičnost. Postupně i přes různé karamboly tak mezi nimi vzniká opravdu hluboký a vřelý vztah.

Film Pretty Woman (1990) si můžete přehrát zdarma přes internet. Snímek jsme pro vás připravili online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce, tak neváhejte ani chviličku a rozhodně si ho pusťte. Pevně věříme, že se vám bude líbit a prožijete s ním příjemné chvíle plné odpočinku. Ještě jednou vám tedy přejeme příjemnou zábavu.

Lež má rozbité auto (2013) online ke shlédnutí

Přehrajte si zdarma přes internet film Lež má rozbité auto. Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás připravili pohodlně a zdarma ke shlédnutí tento zajímavý film ze série Nevinné lži, která měla premiéru v roce 2013. Tento konkrétní díl režíroval mladý herec Vojtěch Kotek podle scénáře Petra Kolečka. V repríze se samostatně film vysílal v neděli 16. února 2014. Lež má rozbité auto je romantická komedie.

Tereza je žena která opravdu nemá lehký život. Jakoby se všechno kolem ní hroutilo. Velmi trpí tím, že žije sama a její okolí jí to nijak neulehčuje. Její bláznivá kamarádka jí až téměř otravně zahrnuje svou péčí. Tatínek se na stará kolena rozhodl pro románek s mladičkou studentkou. No a její syn trpí mnoha zdravotními problémy.

Tereza proto hledá nějakého opravdu dobrého doktora. A podaří se jí najít kontakt na vyhlášeného MUDr. Táborského. Jenže jak se dá čekat, tak dobrý doktor je samozřejmě až neúměrně časově vytížena a novou pacientku odmítá přijmout. Dokonce se nechce o Terezině synovi dál ani vadit.

Tereza je z toho velmi zkroušená. Když odchází tak se náhodou seznámí s Danem. To je naopak šťastný sympaťák, který si života užívá plnými doušky. A světě div se zrovna Tereza se mu zalíbí. No a jak už to u chlapů bývá, tak na ni chce zapůsobit za každou cenu. Namluví ji proto, že má kontakty a další schůzku s doktorem Táborským jí osobně zařídí. Jenže se samozřejmě s doktorem vůbec nezná a kontakty nemá. Jediné co ho zajímá je, jak zoufalou ženu dostat. A jak to dopadne?

To už uvidíte ve filmu Lež má rozbité auto z cyklu Nevinné lži, který se naposledy vysílal v neděli 16. února 2014. Přejeme vám příjemnou zábavu.

Film Definice lásky (2012) online ke shlédnutí

Přehrajte si online českou romantickou komedii Definice lásky. Jedná se o velmi podařený film režiséra Jána Sebechlebského podle scénáře nejslavnější současného spisovatele Michala Viewegha. Film byl natočený především s méně známými herci v roce 2012.

Definice lásky je velmi poutavý snímek, který v sobě kombinuje hned několik nesouvisejících příběhů o lásce. Právě pouta lásky je všechny spojují do jednoho.

První příběh je o muži, který prožívá dosti netypickou krizi středního věku. Zamiloval se totiž do neznámé dívky z plakátu. A my budeme svědky toho jak se s onou sladkou neznámou bude snažit zkontaktovat. Přitom to ví všichni v jeho okolí, dokonce i jeho manželka. Jenže se tomu spíše směje, než že by to považovala za hrozbu.

Druhý příběh bude o mladé dívce, jenž si nemůže najít partnera, kvůli zkostnatělé morálce své rodiny. Mladé žena, ale touží žít po svém. Podaří se jí vymanit z toho nepříjemného sevření?
Dál se podíváme na sportovce, který prožívá trpký konec své dlouhé a úspěšné kariéry. Je to o něj o tom nepříjemnější, že mu to zasahuje i do jeho osobního života.

Poslední příběh bude o manželech, kteří se sice velmi milují, ale k tomu si oba užívají mimomanželské avantýry.

Snad jsme vás velmi příjemně navnadili na film Definice lásky. Jedná se o opravdu zábavnou českou komedii s trochou té romantiky. To co je největší devízou filmu je to, že se jedná o příběhy ze života, které se mohli stát komukoliv. Přehrajte si online film Definici lásky (2012) a to pohodlně a naprosto zdarma.

Farmář hledá ženu 4. série (2014) všechny díly online ke shlédnutí

Oblíbená reality show Farmář hledá ženu se vrací. V roce 2014 začala už čtvrtá řada tohoto oblíbeného seznamovacího pořadu, který se snaží najít lásku i farmářům z vesnic. Moderátorkou pořadu je opět Laďka Něrgešová, kterou už známe z jejího předchozího úspěšného moderování tohoto pořadu. A jak Laďka sama říká, tak jí moderování tohoto druhu pořadu velmi baví.

Princip pořadu není asi potřeba moc rozvádět. Máme tu devět osamocených farmářů a jednu farmářku, kteří dostanou šanci se představit v televizi a tím přilákat své nápadnice případně v jednom případě. Z této desítky je následně vybráno pět těch nejzajímavějších farmářů, jejichž seznamování a zamilování pak budeme postupně sledovat v jednotlivých dílech Farmáře. Vy ale nemusíte čekat na jejich oficiální premiéru, protože na této webové stránce jsme pro vás připravili všechny díly z 4. série Farmář hledá ženu pohodlně a zdarma online ke shlédnutí. Samozřejmě si na tomto webu můžete pustit jak poslední odvysílanou epizodu, tak všechny předchozí díly.

Ale zpátky k soutěžícím. Prvního vám představíme Petra. Tomu je 29 let. Má krásný udržovaný statek a do nedávna měl i šťastnou rodinu, jenže přítelkyně mu utekla a jemu zůstalo jako vzpomínka na ní jenom malé dítě. Rád by proto našel ženu, se kterou by mohl opět založit šťastnou rodinu.

Druhým farmářem je Josef. Ten je s čtyřiapadesáti lety z celé naší party nejstarší. Je to velmi pracovitý a schopný chlap, o čemž svědčí už jenom to, že vlastníma rukama vybudoval hospodu, penzion, pilu, několik domů a srubů. Děti už má dospělé a je dokonce dědečkem. Rád by našel hodnou ženu, která by zaplnila díru v jeho srdci po bezmála třicetiletém neúspěšném vztahu.

Třetí farmář Pavel zaujme svým neobvyklým zjevem. Je mu 37 let a dříve žil v paneláku. Jenže takový život ho nenaplňoval a tak se přestěhoval na vesnici, kde si pořídil opravdu pestrou smečku zvířat: koníky, ovce, husy, kachny a další. Chce partnerku, která ho bude brát jaký je, ale zároveň nechce aby byla moc při těle. Děti by pro něj ale překážkou rozhodně nebyli.

Dalším na pořadí je Jiří, který se svými 52 roky také patří spíše ke starším účastníkům této seznamovací reality show. Jirka je také rozvedený a má plnoletého syna. Je to asketa, který nekouří a nepije, za to velmi miluje tanec. A to je také hlavní požadavek na jeho novou partnerku. Musí umět tančit.

Poslední farmářkou je Zuzana. Sympatická 29letá žena se vzhlédla v chovu koní, kterému zasvětila celý svůj život. Dokonce se rozhodla pečovat i o staré a nemocné koně, které už nikdo jiný nechce. K tomu všemu teď hledá oporu v podobě staršího a zkušeného muže. Ten zároveň musí přijmout i její malou tříletou dcerku.

Snad jsme vás na 4. série seznamovací reality show Farmář hledá ženu (2014) navnadili a teď nebudete váhat a využijete našeho online archivu. Máme tady ke shlédnutí jak poslední odvysílaný díl farmáře, tak všechny starší. Přejeme vám příjemnou zábavu při jejich sledování.

Inga Lindström: Den u jezera (2012) online ke shlédnutí

Přehrajte si zdarma přes internet film Inga Lindström: Den u jezera. Jedná se o německý romantický film natočený v roce 2012. Určitě vás tento poutavý a krásné ztvárněný příběh zaujme. Navíc jsme pro vás tento snímek připravili pohodlně a zdarma online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce.

Film řeší zdánlivě banální, ale velmi důležitý moment v životě dívky jménem Klára. Ta se rozhoduje co má dál v životě dělat. Zatím žije v malém městečku a má hodného a milého přítele, kterého má opravdu ráda. Dokonce se i zasnoubili. A teď dostala nabídku, aby učinila další krok a to společné bydlení ve Stockholmu. Dokonce by zde dostala i skvělou práci, mohla by totiž pracovat jako právnička ve firmě svého přítele.

Jenže Klára pořád není rozhodnutá. Je to přeci opravdu závažný životní krok. Ještě než se tak ale stane, tak do Klářiny rodné vesnice Milesgartu přijíždí krásný mladý architekt Stelan. Jeho kouzlu brzy podlehne i Klára a další rozhodování je tak pro ní ještě o to těžší.

Není ale jediná, kdo si převrací život naruby. Lépe na tom není ani její mladší sestra Natálie.

Víc už vám ale neprozradíme, na to si můžete film Inga Lindström: Den u jezera (2012) přehrát pohodlně a zdarma online přímo zde na této webové stránce. Přejeme vám příjemnou zábavu!

Přehrát online film Svatby podle Mary (2001)

Přehrajte si zdarma přes internet romantickou komedii Svatby podle Mary. Film z roku 2001 s Jennifer Lopez v hlavní roli si můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma online. Jedná se o opravdu povedený film, který stále dokáže velmi pobavit. Navíc ho tady pro vás máme s českým dabingem a ve skvělé kvalitě. Věříme, že jsme vás tedy příjemně na sledování filmu navnadili.

A o čemže vlastně je? Hlavní hrdinkou je dívka Mary Fiore. Ta je celý život poblázněná do svateb a všech romantických gest, které k tomu patří. Právě z toho důvodu se také stala plánovačkou a koordinátorkou těchto slavnostních událostí. Nutno dodat, že její salon v San Franciscu patří k těm vůbec nejvyhlášenějším.

Právě proto se jí dostane i nové velmi prestižní zakázky. Najala si jí samotná Fren Donolly. To je velmi bohatá a vážená podnikatelka, která dokázala sama vybudovat velké internetové impérium.
Mary pro samou práci na jeho svatbě málem přijde k úrazu. Naštěstí ji zachrání krásný a inteligentní doktor Steve Edison. Oba dva si vzájemně hned padnou do oka. Jenže to celé není vůbec tak jednoduché, jak se na první pohled zdá.

Steve je totiž snoubenec Fran Donolly. A Mary má připravovat jejich svatbu. To je pro ní skutečný šok a sama si není jistá, jestli to zvládne. Jak tedy nakonec tento románek dopadne? To už uvidíte ve filmu Svatby podle Mary (2001), který si můžete přehrát pohodlně a zdarma online na této webové stránce. Za nás vám přejeme příjemnou zábavu a spoustu smíchu.

Líbat nevěstu zakázáno (2011) online ke shlédnutí

Líbat nevěstu zakázáno je americká romantická komedie. Film natočit v roce 2011 režisér Rob Hedden s celkem neznámou partou hlavních herců. Přesto se mu povedlo vytvořit vtipnou a originální komedii, která vás určitě velmi dobře pobaví. Právě proto jsme se rozhodli vám nabídnou film Líbat nevěstu zakázáno pohodlně online ke shlédnutí. Můžete si ho pustit skutečně jednoduše pouhým jedním kliknutím myše.

Příběh filmu vypráví o Bryanovi, který má velmi svéráznou práci. Živí se totiž jako fotograf psů. A pod psa je možná občas i jeho neuspořádaný osobní život. Jenže to že je pořád svobodný ho jednoho dne přivede do pořádného průšvihu. Jeden chorvatský mafiánský boss ho totiž přinutí, aby se naoko oženil s jeho dcerou. To je proto, aby získala zelenou kartu a americké občanství.
Následuje tak skutečně maškara svatby, která je hodně netypická už jenom tím, že se ženich nemůže nevěsty skoro ani dotknout. Na svatbě je totiž přítomen i hromotluk, kterého si má dívka v budoucnu skutečně vzít.

Jenže imigračním úředníkům to celé připadá nějak podezřelé a rozhodnou se proto mladé novomanžele sledovat. Ty jsou tak nuceni dokázat, že jsou skutečný pár. Společně tak vyráží na líbánky. A světě div se, tam se něco skutečně změní.

Víc už nemá cenu vám prozrazovat a film Líbat nevěstu zakázáno (2011) si prostě pusťte! Film jsme pro vás připravili zdarma online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. Tak neváhejte ani chvilku a této jedinečné možnosti rozhodně využijte.