Archiv rubriky: Krimi


Film Volný pád (1993) online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí kriminální thriller Volný pád. Jedná se o nesmírně silný a zajímavý thriller natočený v roce 1993 režisérem Joelem Schumacherem. Hlavní roli ve filmu si pak zahrál slavný Michael Douglas. Film si získal skvělé hodnocení, protože je to opravdu brilantně natočený snímek po všech stránkách. Hlavní hrdina D-Fens se z nenápadného občana mění na gangstera ve jménu pravdy.

Příběh filmu nás volně přenese do předměstí Los Angeles někdy na počátku devadesátých let. Nebyla to lehká doba, kdy bylo město sužováno řadou problémů. Dopravní zácpy, kriminalita, nedostatek vody. To všechno pije krev i Williamu Fosterovi. To je na první pohled naprosto obyčejný chlapík jako každý jiný. Prostě si jen hledá své práce a pilně maká, jak se ostatně sluší a patří. Jenže ani to mu nestačí ke spokojenému životu. Jednoho dne, když uvízne v obří každodenní zácpě, tak se vše změní. Jeho auto je spalováno sluncem a William se rozhodne vystoupit z davu i ze svého auta. Vydá se domů pěšky. Zlost v něm jenom pění a v této situaci potká na benzínce neochotného čerpadláře, který si z něj snad ještě s pohrdáním dělá srandu. Tak to už opravdu přehnali.

William popadne první předmět co má po ruce, což je shodou náhod basebalová pálce. Díky tomuto nástroji se z něj rázem stává mstitel, který je ochotný bojovat proti vedení města i systému. To co se v něm probudilo není rozhodně tak snadné zastavit. Je to jízda, která naopak graduje. Stejně tak i samozvaný městský mstitel D-Fens sahá k čím dál tím účinnějších prostředkům v podobě ničivějších zbraní. Zůstává za ní spoušť, přesto ho mnoho lidí chápe.

Dokonce i takový poručík Prendergast, jenž byl přidělený k tomu, aby ho dostal chápe proč to dělá. Jenže nemá jinou možnost, než že ho zastaví. Přitom sám by si raději v klidu odklepal posledních pár dnů, jenž mu zbývají přes tím, než půjde do vytouženého důchodu. Jak todle střetnutí asi skončí?

To už vám neprozradíme, protože na to si můžete americký film Volný pád (1993) přehrát naprosto pohodlně a zdarma online. Tak se moc dlouho nerozmýšlejte a pojďte si tento skvělý snímek pustit hned teď s námi!

Přehrát online krimi Clona (2/7) z 5. 5. 2014

Přehrajte si zdarma přes internet seriál Clona 2. díl. Tuto epizodu pro vás máme online ke shlédnutí. Stremované video si pustíte jednoduše a zdarma pouhým jedním kliknutím. Dnešní druhý díl Clony se jmenuje „První oheň”. Zbrusu nový kriminální seriál režiséra Tomáše Řehořka s Kryštofem Hádkem v hlavní roli vypadá jako jeden z nejoriginálnějších seriálových počinů tohoto roku.

Clona je zbrusu nový původní český krimi seriál. Je to vlastně taková malá minisérie, kterou pojí společný příběh. Za seriálem tvoří nadějná mladá dvojka v podobě režiséra Tomáše Řehořka a Kryštofa Hádka v hlavní roli policisty, který nemačká spoušť zbraně, ale svého fotoaparátu. Příběh seriálu volně navazuje na první epizodu, kde jsme se seznámili s Romanem, který byl svědkem jak přímo před jeho očima byl zabit jeho otec. To v něm zanechalo hlubokou ránu, ale také touhu něco změnit. Právě proto se rozhodl zůstat u policie a navíc dostal nabídku lukrativního místa u elitních kriminalistů.

Jenže ani to samozřejmě nebude zadarmo, aby se k nim Roman dostal, tak musí projít náročnými testy, které ho komplexně prověří po všech stránkách. A aby toho nebylo málo, tak ani vztahy na jeho novém pracovišti nejsou rozhodně ideální. Velkou vinu na tom má krásná Nikola. Ta se má stát jeho policejní partnerkou. Jenže její skutečný partner kapitán Borkovec číhá za rohem a nepřestává žárlit. Tento osobní spor dokonce začne zasahovat i do pracovních vztahů.

Roman je ale opravdový policejní talent, což prokáže i při vyšetřování přepadení pošt. Bohužel narušený team rozhodně nepracuje jako dobře promazaný stroj a spíše to vypadá, jak když jede každý sám za sebe. To je ale pro úspěšné vyřešení případu hodně špatná zpráva.

Aktuální nejnovější 2. díl seriálu Clona vysílaný premiérově v pondělí 5. 5. 2014 si můžete přehrát pohodlně a zdarma online přes internet. Moc dlouho se tak nerozmýšlejte a tuto aktuální epizodu si rozhodně hned teď pusťte. Za nás vám budeme přát příjemnou zábavu s tímto kriminalistickým příběhem.

Kamarád do deště (1988) online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí dnes už legendární krimi komedie Kamarád do deště. Tento dnes už legendární film natočil v roce 1988 režisér Jaroslav Soukup. Hlavní role ztvárnili Sagvan Tofi a Lukáš Vaculík a i po těch letech se stále jedná o skvělý film. Je to kriminálka ze života, která vypráví příběh o dvou kamarádech, ale i jedné velké zradě, která má dát zase věci do pořádku.

Hlavním hrdinou filmu je mladík jménem Michal. Ten si žije zdánlivě pohodovým a normálním životem, což je s podivem vzhledem k jeho bouřlivé minulosti. Nicméně teď si konečně našel normální práci číšníka. Jednoho dne odnáší z práce vydělanou tržbu do banky, jenže je přitom přepadem a obrán o peníze za celý den. Problém je, že to nemůže ani nikde nahlásit, protože by mu nejspíše ani nikdo nevěřil. Jenže je otázka co s tím tedy udělat?

Naštěstí má kamaráda taxikáře Tomáše. Ten mu zajistí peníze u nechvalně známého veksláka Adamce, takže můžou celý případ hezky zamaskovat. Jenže jak se dostat k dalším penězům na zaplacení dluhu, aby z toho nebyl ještě větší malér. Oba kamarádi se náhodou dostávají i na stopu pachatelů. Shodou okolností je v tom zapleten i Tomášův kolega Kadlec a jeho zeť. Pražské podsvětí je holt hodně malé. Našim hrdinům nezbývá nic jiného, než na ně připravit léčku a tak je dostat tam, kam skutečně patří a to je do kriminálu.

Film Kamarád do deště (1988) byste si rozhodně neměli nechat za žádnou cenu ujít. Z toho důvodu vám ho ostatně také přinášíme pohodlně a zdarma online ke shlédnutí. Určitě tak moc dlouho neváhejte a tento skvělý film si přehrajte online přímo zde na této stránce. Snímek jsme pro vás připravili ke shlédnutí pohodlně a zdarma.

Místo činu: Čtyři jezdci z Apokalypsy (1999) online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí krimi film Místo činu: Čtyři jezdci z Apokalypsy. Na této webové stránce si můžete pohodlně a zdarma přehrát německý detektivní film podle stejnojmenného seriálu Místo činu. Tento snímek byl natočený v roce 1999. Na pečlivou až dotěrnou komisařku Lürsenovou a její kolegy z policii v Brémách čekají další kriminální případy, které musí vyřešit.

A jaký je vlastně případ tohoto filmu? Půjde o velmi závažný a brutální zločin. Policie bude muset rozkrýt řádění sériového vraha v uměleckých kruzích. Pachatel je velmi chytrý, brutální a vše má do detailu promyšlené. Jeho činu budí opravdový strach a chaos. Vymyslel dokonce i zákeřný způsob oznamování skrz umělý počítačový hlas, který volá do populárních televizních soutěží.

V případu je málo stop a tak se policisté nemají čeho chytit. Lürsenová si napomoc přivolá dokonce nového kolegu Tobiase von Sachsena. A je to opravdu nutné. Policisté sice postupují po malých krůčcích nicméně postupují. Brzy pak dojdou k děsivému zjištění, že i s paní komisařkou otrlý pachatel ve své zvrácené hře počítal. Měla se totiž stát poslední obětí. Podaří se vraha zastavit, když už je znám jeho záměr?

Film Místo činu: Čtyři jezdci z Apokalypsy (1999) si můžete přehrát pohodlně a zdarma online. Tento televizní film pro vás máme ke shlédnutí ve skvělé kvalitě. Tak neváhejte ani chvilku a tento zajímavý krimifilm si pusťte. Přejeme vám příjemnou dramatickou zábavu.

Případy 1 oddělení 10. díl online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí seriál Případy 1 oddělení 10. díl vysílaný v pondělí 10. března 2014. Tato desátá část českého kriminálního seriálu Případy prvního oddělení se jmenuje „Sladký vyděrač”. Nic moc sladkého ale na tomto případu opravdu nebude, což nám můžete spolehlivě věřit. Tento případ totiž ukáže, jak je v dnešní době vlastně snadné spáchat hromadnou otravu, která může zabít spoustu lidí. Otrávená bude přitom jedna sladká a nevinná pochoutka, která lidem přináší většinou jen potěšení – čokoláda. Všechno je navíc o to horší, že si na této laskomině často pochutnávají nevinné děti. Motivem pachatele bude snaha vymoci si peníze z čokoládovny. Čili klasické vydírání.

Náš zločinec si vymyslí zdánlivě dokonalý plán. Vždyť je dnes tak snadné přidat jed do nějaké potraviny. Nevyžaduje to žádné extra velké znalosti, ale dopady takového činu mohou být katastrofální. V našem desátém díle se jed objeví v čokoládě, konkrétně v malé sladké mandli. Tato otrávená mandle se objeví v dopisní obálce, kterou obdrželo vedení velkých čokoládoven.

Tato nepříjemnost znamená velké ohrožení pro celou Prahu a okolí. Kdo je tím sladkým vyděračem, který vyhrožuje velké čokoládovně? Příběh Sladký vyděrač byl natočen na základně skutečného případu, který byl jedním z velkých vyděračských případů, který se odehrál na území České republiky. Sladký vyděrač chtěl po velké čokoládovně pochopitelně značný finanční obnos. Pokud nedostane řádně zaplaceno, je schopen nebezpečným kyanidem otrávit jakékoliv čokoládové bonbóny nebo čokoládovou bonboniéru či čokoládovou tyčinku této velké firmy na sladkosti. Nebezpečné na této výhrůžce je skutečnost, že pachatel může udeřit kdekoliv v České republice.

Jak se s tímto případem vyšetřovatelé Prvního oddělení poperou, sledujte Českou televizi v pondělí 10. března 2014 večer. Druhou možností je že si tento 10. díl Případů 1 oddělení přehrajete pohodlně a zdarma online přes internet. Třeba právě přímo na této naší webové stránce, kde jsme pro vás nachystali tento oblíbený seriál online ke shlédnutí. Video je ve výborné kvalitě a vy si ho budete moci přehrát naprosto jednoduše. Přejeme vám příjemnou zábavu a hodně napětí!

Jesse Stone: Tenký led (2009) online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí americký krimifilm Jesse Stone: Tenký led. Snímek natočil v roce 2009 režisér R. Harmon a jedná se o poměrně povedený i když možná na první pohled nenápadný film. Hlavním hrdinou je šéf tvrdé party policistů Jesse Stone. Je to skutečně excelentní vyšetřovatel, kterého nemilně vede jeho detektivní instinkt. Tentokrát bude muset najít ukradené miminko.

Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí hodně zajímavý a povedený kriminální snímek. Určitě se u něj budete dobře bavit a snad i chvílemi napětím ani nedutat.
Detektiv Jesse Stone je opravdovým prototypem správného poldy, který se nikdy před ničím neohne a naopak vždycky své případy vyšetřuje maximálně důkladně, aby odhalil pravdu. Často se kvůli tomu dokonce dostává do křížku se svými nadřízený. Po jedné přestřelce na kterou doplatí jeho kamarád Healy životem je dokonce odvolán ze služby.

Jenže to mu nebrání v tom, aby našel vraha. Navíc se rozhodl, že objasní případ malého miminka, které bylo před sedmi lety uneseno z nemocnice. Případ už je sice uzavřen, protože se našlo mrtvé tělíčko dítěte, ale jeho matka a Jesse Stone cítí, že to možná tenkrát bylo všechno jinak.

Film Jesse Stone: Tenký led vysílaný v televizi naposledy v úterý 18. února 2014 si můžete přehrát hezky pohodlně a zdarma online přímo zde na této webové stránce. Přejeme vám příjemnou zábavu s touto temnou detektivkou.

Film Černá punčocha (1986) online ke shlédnutí

Černá punčocha je originální český krimi film s velmi silnými psychologickými prvky. Snímek byl natočený těsně před revolucí režisérem Otakarem Fukou, který ostatně napsal k filmu i scénář. Je to takový malý český pokud o thriller s temnou atmosférou. Co navíc snímku dodává jeho realičnost a autentičnost je to, že byl natočený podle skutečných případů, které se staly v severních Čechách a v Praze v osmdesátých letech minulého století.

Hlavním hrdinou je stárnoucí dámský krejčí. Na první pohled je to úplně obyčejný chlapík. Dokonce by se dalo říct, že je vzorný a slušný člověk. Pracuje poctivě a zákaznice jsou s ním spokojeny. Máma šťastnou rodinu, je to vášnivý chovatel andulek a večer ještě pro zdraví běhá.

Jenže i tento člověk v sobě dusí svojí temnou stránku, která je schopná téměř všeho, včetně těch nejhrůznějších zločinů.

Film Černá punčocha si můžete přehrát pohodlně a zdarma online přímo zde na této webové stránce. Tak moc dlouho neváhejte a této skvělé šance určitě využijte.