Archiv rubriky: Sci-fi


Matrix Reloaded (2003) online ke shlédnutí

Přehrajte si zdarma přes internet dnes už legendární sci-fi film Matrix Realoaded. Tento doslova vymodlený film, neboli dvojak Matrixu, navázal na první nezapomenutelný film z roku 1999. Sourozencům Wachovským se podařilo natočil opravdu jeden z nejskvělejších a nejvelkolepějších sci-fi filmů historie. Matrix Realoaded z roku 2003, který vám pak přinášíme na těchto stránkách online ke shlédnutí je pak více než jenom důstojným pokračováním.

Ačkoliv vyvolený Neo dokázal strojům zasadil první těžké rány, tak se pořád nic nemění na tom, že lidé žijí v otroctví strojů. Na svobodě je jenom hrstka přeživších, především v hlavním městě Zionu blízko zemského jádra.

Neo společně s Morfeem a Trinity nepřestávají bojovat a to přestože Neo ve svých snech vidí, že Trinity má zemřít. Jenže on už se nejednou dokázal vzepřít osudu.

Jenže na tahu jsou i stroje, které se rozhodli konečně jednou provždy skoncovat s lidským odbojovým centrem. Jenže jak této hrozné přesile čelit. Morpheus ví, že jedinou nadějí je Neo. Společně se tak vrhají do náručí Matrixu, aby tento zvrácený systém jednou provždy zničili. Jenže čas se jim krátí, za 72 hodin možná už nebude co bránit.

Film Matrix Realoaded z roku 2003 si můžete přehrát pohodlně a hlavně naprosto zdarma online na této webové stránce. Tak neváhejte ani chvilku a tento povedený film si prostě pusťte!

Transformers: Pomsta poražených online ke shlédnutí

Přehrajte si online film Transformers: Pomsta poražených. Snímek natočil v roce 2009 expert na akční snímky a to režisér Michal Bay. Ten vytvořil opravdu velkolepý sci-fi akční film ostatně jak je dobře v jeho stylu.

Transformers: Pomsta poražených jsou druhým filmem a nadupaných kárách, které se dokážou změnit v roztodivné vražedbné roboty. A ti můžou být jak hodní, pak se jedná o autoboty tak zlý, v tom případě hovoříme o deceptikonech.

Středem příběhu bude opět mladík Sam Witwicky (hraje ho Shia LaBeouf), který se rozhodne osamostatnit. Odchází tak od rodiny studovat na vysokou školu. Má plnou hlavu svých starostí, včetně toho, že je ohrožen jeho vztah s Mikaelou (hraje jí Megan Fox) o kterou tak dlouho bojoval, ale která se na vejšku nechystá.

Samovi se náhodou dostane do ruky úlomek mocné matérie. Rázem po něm jdou snad všichni Deceptiokoni ve vesmíru, protože todle je to o co jim vlastně jde.

Naštěstí jsou tu autoboti v čele se Samovým Bumblebee a také Optimusem Prime. Americký akční film Transformers: Pomsta poražených (2009) si můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma online přímo zde na této stránce. Tak neváhejte ani chvilku a film si rozhodně pusťte!

X-Men 3: Poslední vzdor online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí americký akční sci-fi film X-Men 3: Poslední vzdor. Přehrajte si zdarma přes internet tento hodně zajímavý akční film, který vás určitě bude bavit. Film natočil v roce 2006 režisér Brett Singer. Je to další pokračování skvělé filmové série inspirované komiksovými příběhy studia Marvel.

Příběh filmu se točí tentokrát kolem léku, který vyvinuli vědci ve středisku Worthington. Tento zázračný medikament dokáže potlačit gen X, který způsobuje ony prapodivné mutace, jenž svým nositelům dávají různé schopnosti. Tím by mohli nadobro ze světa zmizet mutanti. Země by opět byla obývání jenom lidmi. Nikdo by nevyčníval svým vzhledem ani schopnosti. To je ostatně to po čem touží nejenom mnozí lidé, ale hlavně i lidé na vysokých postech, protože by bylo snazší takový svět ovládat.

Na projekt léku tak tlačí sám prezident Spojených států, který chce medikament začít co nejdříve distribuovat mezi mutanty. Chce je tím „léčit”, aby se mohli zapojit do běžné společnosti. Jenže to se mnohým mutantům vůbec nelíbí, protože se necítí být nemocní a naopak jsou se svým stávajícím stavem a zvláštními schopnostmi spokojeni.

Do toho všeho je profesorem Xavierem, otcem mutantů vyslán Wolverine. Ten má řešit složité problémy vztahů mutantů s lidmi. Nesmí se to zvrhnout v boj, který by měl pro obě strany jistě katastrofální následky. Nakonec ale přeci jenom dojde i na souboje na ostří nože. Naštěstí k tomu získá Wolverine i nové a nutno dodat, že i velmi zdatné sekundanty.

Hlavním protivníkem jim bude mutant Magneto, který začne potají budovat armádu. Jenže jak se ukáže, tak překvapivě možná ani on není tím největším problémem. Na Wolverina a další X Many čeká opravdová zkouška!

Film X-Men 3: Poslední vzdor jsme pro vás připravili jednoduše online ke shlédnutí. Tento film si tam můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma přes internet na této webové stránce. V kinech se jinak film vysílal od 25. května 2006.