Cesty domů 282. díl – online ke shlédnutí

Seriálu Cesty domů III. (282) je tady pro vás připravený online ke shlédnutí. Na této naší webové stránce si můžete oblíbené příběhy z městečka Hradiště přehrát pohodlně a zdarma online. A o čem bude tento díl jménem „Kdo je tady pánem”? Rudolfa už v nemocnici nikdo nechce. Sváťa se pro jednou stane zase hrdinou. Mikulášova matka Hedvika se kvůli své naivitě ocitá v nových a nových problémech.

Příběhy seriálu Cesty domů jsou nekonečné, jako ostatně životní osudy, které se mnohdy opakují stále dokola. Městečko Hradiště je středem těchto příběhů a my do nich můžeme prostřednictvím televizních obrazovek také nahlédnout. Jsou to fascinující životní osudy plné dramat, vášně, nenávisti, ale i ryzí lásky. Velmi dlouho nás baví, stejně jako vás. Právě z tohoto důvodu jsme si je připravili online ke shlédnutí na této webové stránce.

A o čem tedy bude dnešní 282. díl Cest domů, který v televizi běžel 1. 9. 2014? Nemusíte nás přemlouvat. My vám to sami a rádi řekneme.

Sváťa by rád urovnal onen incident, který způsobil u Vencla doma. Jde proto navštívit Jirku Neumana. Má pro něj svou hlubokou omluvu. Za normálních okolností by se tak nechoval. Jeho záměrem navíc vůbec nebylo ohrozit někoho dalšího. S Jirkou si celkem normálně promluví. Jenže když se to dozví Vencl, tak ten přirozeně zuří.

Rudolf už není v nemocnici žádoucí. Prakticky nikdo už ho tady nechce. Teď mu to začne velmi okatě dávat najevo i Blanka. Pro Rudolfa je to velmi těžké, protože jeho lékařská práce je pro něj vším. Tlak na jeho odchod z nemocnice tak na něj nepůsobí zrovna moc dobře. Nechce se mu ale za žádnou cenu podvolit.

Lucie se dozví na Adama spoustu opravdu nechutný informací. Všechno to má od své expřítelkyně Mikuláše. Ta věděla o tom, že Adam za bratrovými zády spal s několika holkami se kterými chodil i jeho bratr. Toto jeho chování rázem Lucce připadá jako opravdu nechutné. Skoro se kvůli tomu nemůže na Adama ani podívat.

Mikuláš má mezitím zcela jiné starosti a to se svou matkou Hedvikou. Ta se opět upnula na špatného chlapa. Bývalý kriminálník jí akorát využívá a vysává z ní veškeré peníze. Hedvika je naivní a poddajná, takže si tento problém vůbec nepřipouští, to ale neznamená, že by neexistoval.

Sváťa Pech se pro jednou stane také hrdinou. Uvízne ve výtahu s Evou Venclovou. Ta je po náročné transplantaci srdce, takže se nesmí ničím vzrušovat. Sváťovi se přes velké vypějí ji daří udržovat jakžtakž v pohodě.

To bylo opravdu jenom to hlavního z nového 282. dílu seriálu Cesty domů. Pevně věříme, že se nám podařilo vás zaujmout a to až do té míry, že si s námi tuto epizodu pustíte online. Můžete si jí přehrát přímo zde pohodlně a zdarma. Věříme, že se u ní budete výborně bavit.