Archiv rubriky: Nezařazené


Seriál Úžasné dorty – online ke shlédnutí

Přehrajte si přes internet dokumentární seriál nebo také reality show Úžasné dorty. Jedná se o australský pořad, který začala v roce 2011 natáčet australská televize. U nás tento seriál běží pravidelně na televizi Prima Lova. A o čem vlastně je? To snad ani není potřeba nějak zevrubně vysvětlovat. Úžasné dorty jsou totiž o dortech, které jsou opravdu takovými malými mistrovskými díly.

Dokument se natáčel ve spolupráci s vyhlášenou australskou cukrárnou Planet Cake. Tady vytváří opravdu jedny z nejúžasnějších dortů na světě. Všechno je dělané na zakázku a většinou určené jenom na opravdu ty nejdůležitější životní jubilea jako jsou svatby, kulaté narozeniny, významná výročí.

Cukráři z Planet Cake jsou opravdovými mistři svého řemesla. Umělci, jejichž díla by se spíše hodil na vystavování v galeriích, než k jídlu. Ale i v pomíjivosti těchto děl se ukrývá velká část jejich nevšední krásy. Vy budete moci být u vytváření těchto složitých dortů, které vás jistě okouzlí svou. Poznáte, že vytvořit takové skvosty dá ale spoustu práce, ať už u papíru při jejich vymýšlení, tak při samotné technické realizaci.

Dokumentární seriál Úžasné dorty vám přinášíme na této webové stránce pohodlně a zdarma online ke shlédnutí. Máme pro vás připravený obsáhlý archiv, kde naleznete jak aktuální odvysílané díly, tak i většinu starších epizod. Snad se nám podařilo vás příjemně navnadit a vy teď neváhejte ani chvilku a tento oblíbený seriál si rozhodně pusťte.