Archiv rubriky: Akční


Sherlock Holmes: Hra stínů (2011) online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí film Sherlock Holmes: Hra stínů. Režisér Guy Ritchie se rozhodl natočit už druhý díl svého moderního a akčního zpracování Sherlocka Holmese. Opět to bude parádní podívaná, která má sice s literární předlohou jen pramálo společného přesto nadchne. V tomto případu bude Sherlock řešit případ smrti Rakouskéh prince. Na scéně se také objevuje profesor Moriarty.

Sherlock Holmes je opravdu legendární figura, která nemá v mnohých oblastech srovnání. Pokud si má spousta lidí představit brilantního detektiva používajícího hlavně svůj intelekt, tak Sherlock bude pravděpodobně první na řadě. A to právem, protože tento Angličan případy opravdu řešit umí. Režisér Guy Ritchii nám ale ve svém novém zpracování Sherlocka z roku 2011 ve filmu s podtitulem „Hra stínů” ukáže, jak si tohoto detektiva představuje dnes. Nutno dodat, že o akci rozhodně nebude nouze.

Dnešní případ bude zasahovat až do nejvyšších společenských kruhů, takže je jeho pravdivé objasnění opravdu nanejvýš důležité. Půjde o tragickou smrt rakouského prince. Následních trůnu odešel za opravdu podivných okolností, i když to na první pohled vypadá, že se rozhodl svět opustit sám. Už po prvotním seznámení Sherlocka s tímto příběhem mu na něm něco nehraje. Vydá se proto přímo na místo činu, aby ho objasnil.

Brilantní Sherlockova dedukce skutečně slaví úspěch. Brzy začne rozplétat tuto hustě opředenou pavučinu za kterou stojí jeho sok profesor Moriarty. To je člověk, který se neštítí opravdu ničeho. Navíc obdařený podobně skvělými schopnostmi podbně jako samotný Sherlock. V jejich střetnutí ale dojde i na mnohem hrubší souboje než jenom ty intelektuální.

Víc už vám ale nebudeme prozrazovat, protože na to si můžete film Sherlock Holmes: Hra stínů (2011) pustit online na této webové stránce. Tak neváhejte ani chvilku a pojďte do toho s námi. Tento skvělý akční krimi film už tady na vás čeká ve výborné obrazové kvalitě a s českým dabingem. Dobře se bavte!

Catwoman (2004) online ke shlédnutí

Catwoman je akční fantasy snímek, který dále rozvíjí tuto vedlejší postavu ze ságy filmů o Batmanovi. Catwoman je ale svébytná bytost a jako každý správná kočka si na všechno vystačí sama. Ano v tomto snímku tak nebude o netopýřím muži ani zmínka. Catwoman si naopak vystačí sama a dozvíte se jak to vlastně bylo s jejím příběhem.

Film byl natočen v roce 2004 a hlavní roli ztvárnila slavná Halle Berry. Tento povedený snímek si můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma online na této stránce. Na co se v něm ale můžete těšit?

Příběh vypraví o zrození Catwoman. Hlavní hrdinka Patience pracuje v marketingovém oddělení. Je to neprůbojná designérka, která si hledí jenom své práce. Bohužel omylem zaslechne jeden velmi důležitý rozhovor svého šéfa o návykovosti nového kosmetického přípravku proti vráskám. Tato informace je tak cenná, že za ní musí chudák Patience zaplatit životem. Šéf firmy totiž na ní pošle nájemné zabijáky.

Patience má ale jednu slabost, která ji zachrání život. Miluje totiž kočky a nedávno jednu zachránila před jistou smrtí. A tato kočka se jí odvděčí tím, že jí dá jeden ze svých životů. Ke všemu navíc Patience zjišťuje, že získala nové speciální schopnosti. Rozhodne se je proto využít a v maskování za Catwoman se vydává za vlastním pátráním a mstou.

Film Catwoman (2004) si můžete přehrát pohodlně a online přímo zde na této webové stránce. Tak neváhejte ani chvilku a tento povedený snímek si rozhodně pusťte.