Catwoman (2004) online ke shlédnutí

Catwoman je akční fantasy snímek, který dále rozvíjí tuto vedlejší postavu ze ságy filmů o Batmanovi. Catwoman je ale svébytná bytost a jako každý správná kočka si na všechno vystačí sama. Ano v tomto snímku tak nebude o netopýřím muži ani zmínka. Catwoman si naopak vystačí sama a dozvíte se jak to vlastně bylo s jejím příběhem.

Film byl natočen v roce 2004 a hlavní roli ztvárnila slavná Halle Berry. Tento povedený snímek si můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma online na této stránce. Na co se v něm ale můžete těšit?

Příběh vypraví o zrození Catwoman. Hlavní hrdinka Patience pracuje v marketingovém oddělení. Je to neprůbojná designérka, která si hledí jenom své práce. Bohužel omylem zaslechne jeden velmi důležitý rozhovor svého šéfa o návykovosti nového kosmetického přípravku proti vráskám. Tato informace je tak cenná, že za ní musí chudák Patience zaplatit životem. Šéf firmy totiž na ní pošle nájemné zabijáky.

Patience má ale jednu slabost, která ji zachrání život. Miluje totiž kočky a nedávno jednu zachránila před jistou smrtí. A tato kočka se jí odvděčí tím, že jí dá jeden ze svých životů. Ke všemu navíc Patience zjišťuje, že získala nové speciální schopnosti. Rozhodne se je proto využít a v maskování za Catwoman se vydává za vlastním pátráním a mstou.

Film Catwoman (2004) si můžete přehrát pohodlně a online přímo zde na této webové stránce. Tak neváhejte ani chvilku a tento povedený snímek si rozhodně pusťte.