Kouzelný Silvestr 2013 online ke shlédnutí

Přehrajte si online přes internet pořad kouzelný Silvestr 2013. Tento hudebně zábavný pořad připravila Česká televize k oslavě nového roku 2014. Nečekejte žádný sáhodlouhý teátr, ale přiměřeně dlouhý a vkusný večer, který budete moci strávit s těmi nejlepšími českými umělci, a tak jak z řad zpěváků a hudebníků, tak dalších účinkujících.

A kdo všechno vlastně přijat pozvání vystupovat v Kouzelném Silvestru 2013 na ČT 1?

Ze zpěváků do bude například Karel Gott, Hanka Zagorová, Miro Žbirka, Elán nebo nesmrtelná Helena Vondráčková. Z dalších hvězdných hostů pak třeba imitátor Petr Jablonský nebo herci a baviči Luděk Sobota, Veronika Žilková a Josef Náhlovský.

To samozřejmě nejsou zdaleka všichni, ale výčet známých tváří je tak dlouhý, že bychom u toho strávili celý večer. A možná byste se i začali nudit, což u Kouzelného Silvestra 2013 rozhodně není záměrem.

Celým slavnostním večerem pak bude provázet zajímavá dvojice ve složení ostříleného baviče Martina Dejdara a nejpopulárnějšího slovenského herce a komika Petera Marcina. Tak se moc dlouho nerozmýšlejte a Kouzelný Silvestr 2013 si přehrajte hezky pohodlně a zdarma online přímo zde na této webové stránce. Přejeme vám spoustu zábavy a do nového roku jen to nejlepší.