Rodinné dědictví (2011) online ke shlédnutí

Film Rodinné dědictví si můžete přehrát zdarma přes internet. Tento německý romantický snímek jsme pro vás přichystali pohodlně a zdarma online ke shlédnutí. Vy si ho tak můžete vychutnat přímo zde na této naší stránce a to naprosto pohodlně a zdarma. Pojďte se s námi ponořit do romantického příběhu, který je ale zároveň velkým životním dramatem. Je to příběh, který vás dojme.

Film Rodinné dědictví vypráví příběh Karla Singhammera. Je to muž, který si šel vždycky za svým. Zkrátka tvrdohlavý, neústupný, ale také milý a citlivý člověk. Kdysi jeho rodinu postihla tragédie, když zemřela jeho mladší sestra. Kvůli tomu se také pohádat s otcem a vyměnil rodinný velkostatek zabývající se pěstováním chmele za velkoměsto Mnichov.

Jednoho dne se ale dozvídá nepříjemnou zprávu, že jeho otec měl infarkt. Naštěstí přežil, ale nyní se nemá kdo starat o jejich chmelnici, protože je hospitalizován v nemocnici. Ačkoliv stále mezi otcem a synem panuje nevraživost, tak se Karl přeci jenom vydá rodinné dědictví zachránit. Vaření piva a chmelu jako sládek skutečně velmi dobře rozumí.

Návratem do rodného hnízda opět potkává staré známé postavy, které mu zasáhly do života nebo on jim. Čeká ho například šokující setkání se Sophie, kdy se dozví, jak těžce se musí protloukat svým životem. Lépe na tom není ani jeho kamarádka z děsiví Leni. Ta zůstala sama na děti i statek a teď se podotýká s dluhy. Navíc jí ke všemu chybí láska. Velmi brzo se tedy s Karlem sbližují, ale Karl si není vůbec jistý, zda po takovém vztahu touží. Přijel sem přeci hlavně kvůli statku. Paradoxem je, že ačkoliv ten velmi dobře prosperuje, tak s otcem si stále nemůžou přijít na jméno. Podaří se nakonec dát Karlovi dohromady i svůj osobní život?

Romantický film Rodinné dědictví (2011) jsme pro vás připravili k přehrání přes internet. Vy si ho tak můžete naprosto pohodlně a jednoduše vychutnat na této webové stránce. Pevně věříme, že se budete u tohoto filmu výborně bavit a strávíte s ním opravdu hezké chvilky. Je to dramatický příběh, který je ale naprosto uvěřitelný a reálný.