Malý pitaval z velkého města 5. díl (Cyklista) online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí 5. díl seriálu Malý pitaval z velkého města. Pojďte si i vy s námi přehrát přes internet legendární detektivní seriál režiséra Jaroslava Dudka z roku 1982. Je to seriál o jednom pražském policejním oddělení, které musí vyšetřovat naprosto všední a jednoduché případy se stejnou vytrvalostí jako ty nevšední a komplikované. To už je ostatně ale jejich práce.

Na této stránce pro vás máme video se seriál Malý pitaval z velkého města 5. díl. Tato poslední epizoda nese název „Cyklista” a v televizi se vysílala samozřejmě už mnohokrát. Naposledy k tomu ale došlo ve středu 2. července 2014. Určitě už vás netrpělivě zajímá o čem bude právě tento díl a jaký případ se v něm dostane na stůj našim kriminalistům. My vás samozřejmě nebudeme dlouho napínat a rádi vám to prozradíme. Každopádně jedním si můžete být jistí už předem a to tím, že to bude opravdu nesmírně zajímavý a dramatický seriál.

V dnešním díle přijde na slovo opět mladý a nesmlouvavý detektiv Krejcárek. Opět je tady případ, který si žádá obrovské odhodlání a on určitě patří mezi jedny z mála lidí, kteří mají na to ho vyřešit. Samozřejmě jak už tušíte, tak to nebude mít vůbec jednoduché, ale Krejcárek jde do všeho vždy naplno.

Tentokrát půjde přímo o vraždu. Tragický čin se stal v noci a to tak, že auto srazilo cyklistu. Bez pomoci pak ujelo. Pachatel je neznámý a stop je zoufale málo. Jedno malé vodítky se přeci jenom najde. Je to pár sklíček z rozbitého světla. Krejcárek se pomocí mravenčí práce dostane přeci jenom dopředu. Podaří se mu určit typ vozu a teď už jenom nezbývá, než si na vraha počkat u některého z opravářů.

Aktuální díl seriálu Malý pitaval z velkého města (5), který nese název „Cyklista” a naposledy se vysílal ve středu 2. 7. 2014 jsme pro vás nachystali k přehrání přes internet. Pevně věříme, že vás i tento pátý díl populárního historického krimi seriálu zaujme. Vždyť podobné případy jistě řeší kriminalisté i v dnešní době.