Inga Lindström: Čtyři lásky (2002) online ke shlédnutí

Romantický film Inga Lindström: Čtyři lásky si můžete přehrát zdarma na této naší webové stránce. Film měl svojí premiéru v roce 2002 a natočil ho režisér Martin Geis. Otázkou tedy zůstává na co se v něm můžete těšit. Jedná se o velmi hezký a spletitý romantický film, který vznikl na motiv příběhu autorky Ingy Lindstorm. Scénář pak napsala Christiane Sadlo. Je to příběh plný dramatu ale i něhy.

Na této webové stránce pro vás máme německý film Čtyři lásky (2002). Jedná se o hezký romantický film na nudné a šedivé všední dny. Zkrátka romantický příběh, který vás okouzlí svým krásným osudem a vzezřením. Je to příběh tří žen, kterým v životě chybí to nejdůležitější a tím je láska. Jsou to tři nerozlučné kamarádky, které tvoří dvojice sester Sofia, Tuva a jejich společná kamarádka Malin. Jednoho dne se rozhodnout udělat si zdánlivě obyčejný výlet za tetou obou sester. Nasednou tedy do kabrioletu a vydají se na venkov.

Teta Ingeborg se na ženy už těšila a připravila jim zde opravdu hezké zázemí. Už samotné její venkovské stavení v sobě evokuje romantické pocity. Jenže na klid a relaxaci tady nebudou mít naše dámy ani chvíli pomyšlení. Záhy po příjezdu se totiž seznámí s velmi zajímavými místními muži, kteří je doslova učarují. Každá si tak prožívá svůj vlastní specifický milostný příběh. Každý tento románek bude jiný i když přeci jenom toho mají hodně společného.

Před nelehké rozhodnutí bude postavena například Tuva. Tato mladá a energická žena je velmi úspěšnou architektkou a má velmi pohodlný život v hlavním městě Švédska. Tady má na blízku svojí sestru, kamarádku Malin a všechny další ze svého života. Na venkově se ale zamilovala, takže stojí před nelehkou volbou, zda se toho všeho vzdát natrvalo.

Film Inga Lindström Čtyři lásky (2002) si můžete přehrát zdarma přes internet. Film jsme pro vás nachystali pohodlně a zdarma online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. Věříme, že na tuto lákavou nabídku budete slyšet a tento romantický film si pustíte. Prožijete s ním opravdu dojemné a hezké chvilky.