Máme rádi Česko 5. 7. 2014 – online ke shlédnutí

Přehrajte si přes internet další pokračování soutěžně zábavního pořadu Máme rádi Česko vysílaného na Primě v sobotu 5. července 2014. Začaly nám prázdniny a u čeho jiného si lépe odpočinout, než u hezkého seriálu. Právě z toho důvodu jsme pro vás připravili nejnovější epizodu této úspěšné show, plné zábavných situací, známých osobností, ale i zajímavých otázek o naší nádherné zemi.

Pořadů u kterých se člověk nejenom skvěle zabaví, ale zároveň také něco málo přiučí není mnoho. Ono vlastně mnoho z nás má už ze školy zakódováno, že něco takového jako učení prostě snad ani zábavně udělat nejde. Ale opak je pravdou, protože i takové věci jako je přírodopis, dějepis, zeměpis se dají udělat velmi zábavně. Stačí jenom aby se toto všechno týkalo něčeho, co je nám velmi blízké. No a co třeba kdyby to bylo o naší krásné zemi, ve které všichni žijeme? Otázky v soutěži Máme rádi Česko se tak výhradně týkají pouze naší české kotliny. Samozřejmě dojde i na praktické úkoly, ale o tom zase až později.

Aby byla celé soutěž ještě zábavnější, tak se jí účastní v roli soutěžících známé celebrity. Pořad je tak vlastně i trochu zábavnou talk show, kde se dozvíme, jak jsou na tom osobnosti veřejného života se svými znalostmi. Někteří udiví tím jak hodně toho vědí. Jiní zase naopak tím jak málo toho vědí.

A kteří hosté přijali pozvání do tohoto dílu? Bude to například herec, moderátor a bavič Milan Štaindler, dále zpěvačka Gabriela Gunčíková, herečka Naďa Konvalinková, zpěvačka Tereza Kerndlová, herec a moderátor Aleš Háma a nepřekonatelný bavič poslední dnů Lukáš Pavlásek. Zkrátka velmi silná sestava, která nás určitě pobaví. To všechno pod dohledem dvou úžasných kapitánů Jakuba Prachaře a Lou Fanánka Hagena.

Tak už dost slov a pojďte si s námi přehrát přes internet nejnovější pokračování oblíbené zábavné show Máme rádi Česko ze soboty 6. července 2014. Tak vám přejeme jenom tu nejlepší možnou zábavu!