Archiv rubriky: Seriál


Cesty domů 282. díl – online ke shlédnutí

Seriálu Cesty domů III. (282) je tady pro vás připravený online ke shlédnutí. Na této naší webové stránce si můžete oblíbené příběhy z městečka Hradiště přehrát pohodlně a zdarma online. A o čem bude tento díl jménem „Kdo je tady pánem”? Rudolfa už v nemocnici nikdo nechce. Sváťa se pro jednou stane zase hrdinou. Mikulášova matka Hedvika se kvůli své naivitě ocitá v nových a nových problémech.

Příběhy seriálu Cesty domů jsou nekonečné, jako ostatně životní osudy, které se mnohdy opakují stále dokola. Městečko Hradiště je středem těchto příběhů a my do nich můžeme prostřednictvím televizních obrazovek také nahlédnout. Jsou to fascinující životní osudy plné dramat, vášně, nenávisti, ale i ryzí lásky. Velmi dlouho nás baví, stejně jako vás. Právě z tohoto důvodu jsme si je připravili online ke shlédnutí na této webové stránce.

A o čem tedy bude dnešní 282. díl Cest domů, který v televizi běžel 1. 9. 2014? Nemusíte nás přemlouvat. My vám to sami a rádi řekneme.

Sváťa by rád urovnal onen incident, který způsobil u Vencla doma. Jde proto navštívit Jirku Neumana. Má pro něj svou hlubokou omluvu. Za normálních okolností by se tak nechoval. Jeho záměrem navíc vůbec nebylo ohrozit někoho dalšího. S Jirkou si celkem normálně promluví. Jenže když se to dozví Vencl, tak ten přirozeně zuří.

Rudolf už není v nemocnici žádoucí. Prakticky nikdo už ho tady nechce. Teď mu to začne velmi okatě dávat najevo i Blanka. Pro Rudolfa je to velmi těžké, protože jeho lékařská práce je pro něj vším. Tlak na jeho odchod z nemocnice tak na něj nepůsobí zrovna moc dobře. Nechce se mu ale za žádnou cenu podvolit.

Lucie se dozví na Adama spoustu opravdu nechutný informací. Všechno to má od své expřítelkyně Mikuláše. Ta věděla o tom, že Adam za bratrovými zády spal s několika holkami se kterými chodil i jeho bratr. Toto jeho chování rázem Lucce připadá jako opravdu nechutné. Skoro se kvůli tomu nemůže na Adama ani podívat.

Mikuláš má mezitím zcela jiné starosti a to se svou matkou Hedvikou. Ta se opět upnula na špatného chlapa. Bývalý kriminálník jí akorát využívá a vysává z ní veškeré peníze. Hedvika je naivní a poddajná, takže si tento problém vůbec nepřipouští, to ale neznamená, že by neexistoval.

Sváťa Pech se pro jednou stane také hrdinou. Uvízne ve výtahu s Evou Venclovou. Ta je po náročné transplantaci srdce, takže se nesmí ničím vzrušovat. Sváťovi se přes velké vypějí ji daří udržovat jakžtakž v pohodě.

To bylo opravdu jenom to hlavního z nového 282. dílu seriálu Cesty domů. Pevně věříme, že se nám podařilo vás zaujmout a to až do té míry, že si s námi tuto epizodu pustíte online. Můžete si jí přehrát přímo zde pohodlně a zdarma. Věříme, že se u ní budete výborně bavit.

Kriminálka Anděl II. – 12. díl Baronka přehrát přes internet

Přehrajte si zdarma přes internet nový 12. díl z druhé série Kriminálky Anděl. Přímo zde pro vás máme další epizodu oblíbeného českého detektivního seriálu, který se jmenuje „Baronka”. Konkrétně tato epizoda byla natočená v roce 2010. Tentokrát půjde o vyšetřování ženy, která se vrátila z ciziny do Čech jenom aby se soudila o svůj rodový majetek. To ale zřejmě nebylo někomu po chuti.

Na tomto webu jsme pro vás nachystali 12. díl populární Kriminálky Anděl II., jenž nese název „Baronka”. Pevně věříme, že vás i tento díl detektivních příběhů ze současnosti zaujme, protože hrdinové naší kriminálky s ním budou mít opravdovou kupu starostí. Ostatně každý případ je jiný a k vyřešení některých je potřeba opravdu maximální nasazení a použití všech schopností.

V dnešním díle bude spáchána vražda na jedné velice zámožné baronce. Šlechtična se teprve nedávno přestěhovala z Anglie, aby byla blíže k soudním sporům o rodinný majetek, který si nárokuje v restitucích. Výroku soudu už se ale nedočká, protože je jednoho dne její tělo nalezeno v jezírku jejího zámku jenom kousek od Prahy. Není pochyb o tom, že se jednalo o násilný trestný čin.

Otázkou ale zůstává kdo tento hrozný čin způsobil. Okruh pachatelů je poměrně široký, protože svými restitučními nároky si paní baronka udělala opravdu mnoho nepřátel. Dále také může pachatel pocházet z řady jejich obchodních partnerů. A vlastně nejenom obchodních, protože paní baronka se rozhodně nevyhýbala ani letmých vztahům a měla celou řadu milenců. Že by jeden z nich začal třeba žárlit? Vyšetřování to nebude jednoduché, protože prostředí ve kterém se žena pohybovala je chladné a odměřené. Dostat z někoho nějakou použitelnou informaci se tak jeví skoro jako nadlidský výkon.

Jak to dopadne už můžete posoudit sami v Kriminálce Anděl II. – 12. díl Baronka, jenž jsme pro vás připravili online ke shlédnutí na této webové stránce. Moc dlouho tedy neváhejte a pojďte se podívat na tento oblíbený seriál s námi. Garantujeme vám, že i tento napínavý případ kriminalistů z Anděla vás zaujme.

Malý pitaval z velkého města 5. díl (Cyklista) online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí 5. díl seriálu Malý pitaval z velkého města. Pojďte si i vy s námi přehrát přes internet legendární detektivní seriál režiséra Jaroslava Dudka z roku 1982. Je to seriál o jednom pražském policejním oddělení, které musí vyšetřovat naprosto všední a jednoduché případy se stejnou vytrvalostí jako ty nevšední a komplikované. To už je ostatně ale jejich práce.

Na této stránce pro vás máme video se seriál Malý pitaval z velkého města 5. díl. Tato poslední epizoda nese název „Cyklista” a v televizi se vysílala samozřejmě už mnohokrát. Naposledy k tomu ale došlo ve středu 2. července 2014. Určitě už vás netrpělivě zajímá o čem bude právě tento díl a jaký případ se v něm dostane na stůj našim kriminalistům. My vás samozřejmě nebudeme dlouho napínat a rádi vám to prozradíme. Každopádně jedním si můžete být jistí už předem a to tím, že to bude opravdu nesmírně zajímavý a dramatický seriál.

V dnešním díle přijde na slovo opět mladý a nesmlouvavý detektiv Krejcárek. Opět je tady případ, který si žádá obrovské odhodlání a on určitě patří mezi jedny z mála lidí, kteří mají na to ho vyřešit. Samozřejmě jak už tušíte, tak to nebude mít vůbec jednoduché, ale Krejcárek jde do všeho vždy naplno.

Tentokrát půjde přímo o vraždu. Tragický čin se stal v noci a to tak, že auto srazilo cyklistu. Bez pomoci pak ujelo. Pachatel je neznámý a stop je zoufale málo. Jedno malé vodítky se přeci jenom najde. Je to pár sklíček z rozbitého světla. Krejcárek se pomocí mravenčí práce dostane přeci jenom dopředu. Podaří se mu určit typ vozu a teď už jenom nezbývá, než si na vraha počkat u některého z opravářů.

Aktuální díl seriálu Malý pitaval z velkého města (5), který nese název „Cyklista” a naposledy se vysílal ve středu 2. 7. 2014 jsme pro vás nachystali k přehrání přes internet. Pevně věříme, že vás i tento pátý díl populárního historického krimi seriálu zaujme. Vždyť podobné případy jistě řeší kriminalisté i v dnešní době.

Kriminálka Anděl II (Balkánský stopa) – přehrát přes internet

Přehrajte si online nový díl oblíbené české Kriminálky Anděl II. Jedná se o 11. díl z druhé řady seriálu, který nese název „Balkánská stopa”. I dnes na vás čeká další nesmírně zajímavý kriminální příběh ze současnosti, který vám jistě nedá spát. Tato epizoda se vysílala v pondělí 30. června 2014. Tentokrát se bude řešit vražda cizinky, která pocházela opravdu z daleka. Stopy také vedou mimo Česko.

Policisté na pražské kriminálce na Andělu nemají moc často oddych. Nestále musí řešit ty nejtěžší kriminální případy do kterých se žádnému jinému útvaru moc nechce. Jenže žádný zločin přeci nemůže zůstat bez potrestání a tak je dobré, pokud jsou na jeho vyšetřování nasazeni vždycky ti nejlepší z nejlepších. A jaký bude konkrétně ten dnešní případ z 11. dílu Kriminálky Anděl II., jenž vám přinášíme online ke shlédnutí na této webové stránce?

Půjde opět o vraždu. Oběť je ale hodně netypická. Je to totiž cizinka. Krásná mladá dívka pochází původem z Turecka a žila pravděpodobně někde na zdejší slunné riviéře. Jenže otázkou zůstává kdo jí vlastně zprovodil ze světa? Přivezl si snad nějaký sadistický turista suvenýr ze své výpravy?

Tělo je pohozeno blízko čerpací stanice a kromě velmi mnoha zranění způsobených tupým předmětem na těle oběti se zde nenacházejí skoro žádné důkazy. Jenže kdo je tedy zodpovědný za tento její stav? Podezřelých je mnoho. Může jít například o řidiče dálkového kamionu, nebo třeba o zhrzeného a zamilovaného Čecha na dovolené nebo snad byla dívka napojena na jisté kruhy?
Odpovědi už se dozvíte v této aktuální Kriminálce Anděl II. (11) z pondělí 30. června 2014, který jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí. Moc dlouho se tedy nerozmýšlejte a pojďte do toho s námi. Vaše zábava u této velmi povedené a napínavé kriminálky je takřka zaručena.

Vyprávěj 47. díl Mácháč – online ke shlédnutí

Přehrajte si online přes internet 47. díl seriálu Vyprávěj. Tentokrát se epizoda jmenuje „Mácháč” a podíváme se jak se trávila dovolená u oblíbeného jezera v Máchově kraji. Jinak se vlastně jedná o 5. díl ze třetí série retro seriálu Vyprávěj, který se odehrává v hluboké normalizaci roku 1978. Tento díl ale nebude jenom o dovolených, protože v části rodiny Dvořákových se odehrávají docela dramatické věci.

Přímo zde jsme pro vás připravili nový díl Vyprávěj, jenž se odehrává uprostřed roku 1978. V tomto zdánlivě nudném letopočtu se také odehrálo spousta zajímavých události, které velmi ovlivnili život v rodině Dvořákových a to skutečně na velmi dlouhé roky dopředu. A co konkrétně šlo? Tak dávejte dobrý pozor, protože my vám to samozřejmě rádi prozradíme. Pak už vám nebude nic bránit, abyste si 47. díl Vyprávěj vysílaný naposledy ve čtvrtek 26. června 2014 přehráli pohodlně a zdarma přes internet. Tak pojďte na to s námi!

Manželství mladých Dvořákových se zřejmě definitivně rozpadlo. Karel se nastěhoval ke Kamile a pomalu si spolu zařizují domácnost. Není to skutečně nic jednoduchého a Kamila nedá Karlovi ani chvilku oddechu. Navíc teď přišla s novou geniální myšlenkou a to, že by vlastně chtěla ještě miminko. Karel je z toho trochu v šoku, protože s něčím takovým už snad ani nepočítal. Moc na to tedy nemá pomyšlení, což mezi ním a Kamilou akorát vyvolává hádky.

Podobně je na tom i Eva s Jardou, který se k ní chová ale překvapivě citlivě a vůbec do ničeho jí netlačí. Zkrátka chce aby se cítila dobře. Aby se navíc sžil i s Honzíkem, tak navrhne, že by si všichni mohli vyrazit k Máchovu jezeru. To je jedno z nejoblíbenějších míst rekreace v době reálného socialismu. Nakonec s tímto nápadem tedy souhlasí i Eva. Dovolená u jezera se nakonec velmi líbí i Honzíkovi, který tady řádí s kamarádem jak divý.

Radim zjišťuje, že stavba domu není nic jednoduchého. Chybí mu mnohé základní věci jako například dlaždičky a luxfery, které se navíc nedají skoro nikdy sehnat. Proto poprosí Josefa, aby mu s tímto náročným úkolem pomohl. Nakonec chtějí tento stavební materiál získat ne zrovna čestným způsobem, ale babi je v od tohoto nápadu raději odradí.

To je ve zkratce obsah nového 47. dílu Vyprávěj – Mácháč vysílaného ve čtvrtek 26. června 2014. Tento díl jsme pro vás připravili online ke shlédnutí a vy si ho tak můžete vychutnat naprosto online přes internet. Proto neváhejte ani chviličku a pojďte si tento oblíbený retro seriál pustit s námi. Vyprávěj je jeden z nejlepších a také nejoriginálnějších seriálů poslední doby, takže za to rozhodně stojí.

Obchoďák 4. díl (25.6. 2014) online ke shlédnutí

Přehrajte si přes internet nový český seriál televize Prima. Tady pro vás máme reprízu 4. dílu Obchoďáků vysílanou ve středu 25. června 2014. Už předem vám prozradíme, že se máte opravdu na co těšit! Tato epizoda nese podtitul „Lechtivá”. A o čem bude? Jiří se ukazuje v dobrém světle, na Plavcovou zapůsobí velmi příznivě. Petr se pro změnu ze své chlapské žárlivosti porve.

Na této webové stránce jsme si exkluzivně pro vás nachystali nový 4. díl seriálu Obchoďák. Je to nový dramatický seriál ze života, který ukazuje rozdílné osudy třech žen, které byli od pradávna velké kamarádky, ale teď je po mnoha letech spojit dohromady až Obchoďák. Na tomto na první pohled obyčejném místě teď prožívají své neobyčejné životy, které jsou plné radosti, ale i zklamání. Zkrátka takové jak už to v životě prostě chodí. A o čem bude tento konrkrétní díl? To vám hned a velmi rádi prozradíme na následujících řádcích.

Do obchodního centra nastupuje nová posila. Ostatně další pracant už tady byl skutečně potřeba. Půjde o místo Vandiny asistentky. Na tom by nebylo nic divného, kdyby toto místo nepřiklepl pan ředitel rovnou Monice. Žádné výběrové řízení a nic podobného. Dokonce ani Vandy se na její názor nezeptal a to to má být její nejbližší spolupracovnice.

Z pobytu ve Francii se vrací Fany. Moc radost z toho, že je nyní zpátky doma ale rozhodně nemá. Musí totiž myslet na úplně jiné věci, které ho psychicky velmi vyčerpávají. A co vlastně jde? Zlobí se na svojí vlastní matku. Nemůže a ani si nechce vůbec připustit, že jeho otec naprosto selhal. Jenže to není ani to nejhorší. Jeho máma mu totiž brzy řekne, že chce jeho otce opustit už nadobro a že si už zažádala o rozvod. Po této informaci jí už nemůže ani vidět. Něco tak hrozného si totiž nedovedl představit ani v tom nejhorším snu.

To u Vandy jsou mnohem klidnější rodinné vztahy. Vanda pečuje o svou maminku. Ta už je na tom docela dobře a to dokonce do té míry, že si všimla, že její dcera má nápadníka. Vanda bude muset nakonec svého nového ctitele Jiřího oficiálně předvést, jak si to její matka přeje. Když už to ví, tak by jí zkrátka nedala ani na chvilku pokoj. Je otázka, jestli o to ale bude mít Jiří zájem? Jak se ukáže tak jeho city k Vandě jsou zřejmě upřímné, protože s tím ani chvilku neváhá. Můžou tak začít veškeré přípravy, aby se toto posezení opravdu povedlo.

Markéta se chce odborně vyšetřit. Chce mít stále miminko, proto navštíví oddělení umělého oplodnění. Potřebuje znát celou pravdu, zda je možné, aby otěhotněla. Zároveň jí ale už jenom samotná návštěva této instituce velmi znervózňuje.

Dáša má absolvovat další schůzku s oním povedeným pojišťovákem. Už jenom místo, kde se mají sejít a to v omšelém motelu jí nedělá zrovna radost. Nakonec se rozhodne, že na svého nápadníka nebude čekat, čím nechtěně spustí běh dalších nehezkých událostí. Ano, všechno to skončí rvačkou. Více už vám ale rozhodně prozrazovat nebudeme, protože na to je tady 4. díl seriálu Obchoďák z 25. června 2014 a vy si ho můžete přehrát pohodlně a zdarma přes internet. Moc dlouho se tedy nerozmýšlejte a pojďte do toho s námi!

Doktoři z Počátků 53. díl – online ke shlédnutí

Nový 53. díl Doktorů z Počátků online ke shlédnutí. Tuto epizodu z neděle 15. června 2014 si u nás můžete pustit naprosto pohodlně, jednoduše a zdarma. Skutečně na pouhé jedno kliknutí a už po vás nebudeme nic víc chtít. Dnešní díl nám představí jednoho obyvatel Počátek o kterém jsme možná doposud neměli ani tušení. Nebo se podíváme na jednu rodinu ve při.

Aktuální pokračování Doktorů z Počátků (53) už je tady. Právě proto jsme si pro vás připravili tento díl naprosto pohodlně a zdarma ke shlédnutí. Vy si tak budete moci tuto epizodu hezky vychutnat a dobře a zkrátka si u ní příjemně odpočinout, jak by to mělo být. Doktoři z Počátků jsou opravdu unikátní seriál, který nám ukáže prostředí venkova tak jak o něm asi ani neuvažujeme.

V dnešním díle se podíváme jak se Roman pokusí seznámit pro něj dvě nejdůležitější osoby. Těmi samozřejmě nemůžou být nikdo jiný, než jeho nastávající snoubenka Vanda a jeho matka. Toto improvizované setkání ale nedopadne vůbec dobře. Jak se zdá, tak si obě dvě ženy vůbec nesednou a naopak se docela ostře pohádají. Roman z toho není moc nadšený a trpělivě přemýšlí, jak je dát zase dohromady.

Oním neznámým obyvatel je paní Beranová. Ta žije sama na okraji Počátek. Je to starší žena, která má za sebou docela pohnutý životní osud, takže se o nikoho nezajímá a nikdo se moc nezajímá o ni. Tak už to zkrátka v životě občas chodí. Jenže nyní se tato žena dostane do potíží. Její zdravotní stav se začne velmi rychle zhoršovat a nakonec bude ráda, když jí někdo z místních pomůže. Obyvatelé Počátek mají skutečně velké srdce a udělají to rádi.

Seriál Doktoři z Počátků 53. díl vysílaný v neděli 15. června 2014 je tady online ke shlédnutí. Pojďte i vy využít této šance a oblíbený seriál si s námi pustit zdarma přes internet. Určitě se budete u tohoto dílu výborně bavit. Tak hezkou zábavu, co více vám přát!

Andělé a démoni (2009) – přehrát přes internet

Přehrajte si zdarma přes internet film Andělé a démoni z roku 2009. Čeká nás velmi napínavý thriller s trochou mysteriosna. Film vznikl na motivy knihy Dana Browna jako volné pokračování Šifry mistra Leonarda. Režie se opět ujal Ron Howard stejně jako hlavně role proslulého záhadologa Roberta Langdoma Tom Hanks. Opět to bude vzrušující jízda plná nečekaných odhalení, ale také akce.

Přímo zde na této webové stránce na nás čeká snímek Andělé a démoni. Je to opravdu zajímavý film s velmi hutnou a tajemnou atmosférou. Zkrátka pořádný thriller jak má být. Opět se setkáme se známou tváří v podobě mistra hlavolamů a symboliky Roberta Langdoma. Na toho čeká další velmi zajímavý případ, který je nutné rozlousknout.

V sázce je hodně a my opět nahlédneme pod roušku církevní mystiky. Chystá se volba nového papeže, jenže někdo unesl všechny kardinály, kteří mají největší šanci tuto pozici získat. Robert se jim vydává na stopu a brzy zjistí odkud vítr vane. Za všechno je odpovědné tajemné bratrstvo iluminátů. Toto prastaré bratrstvo chce opět nabýt moc, kterou dříve mělo. Teď pro ně nastala ideální doba.

Ačkoliv se Robertovi daří odhalovat umístění jejich tajných kostelů, tak není dost rychlý. Kardinálové jsou postupně popravováni. Teprve až u toho posledního je naštěstí Robert dost rychlý. Hodně mi přitom pomáhá i vědkyně Vittorie Vetra. Ta pracuje ve Švýcarském CERNu a má velmi vážné podezření, že jim ilumináti ukradli určitý velmi cenný materiál, který by se dal použít k sestrojení velmi ničivé bomby. Je toto snad konečný úmysl iluminátů?

Více už uvidíme ve filmu Démoni a andělé z roku 2009, který se v televizi naposledy vysílal na televizi Nova v sobotu 14. června 2014. Pevně věříme, že se budete u seriálu dobře bavit a prožijete s ním opravdu jenom ty nejhezčí chvíle. Film pro vás mám ve skvělé kvalitě a samozřejmě také s českým dabingem, takže věříme, že si film opravdu užijete. No a teď si ho pojďme pustit, dokud je to jenom možné.

První republika 22. díl (13. 6. 2014) – přehrát přes internet

Přehrajte si online nový 22. díl seriálu První republika z produkce České televize. Dnes to bude poslední díl tohoto oblíbeného seriálu. Tedy alespoň jeho první série. Epizoda nese název „Štvanice” a v televizi se vysílala 13. června 2014. Začíná poslední dějství historické rodinné ságy, které se bude převážně odehrávat v Mšených lázních. Vrah bude dopaden a my se dozvíme celou pravdu.

Seriál První republika přinesl příjemný svěží závan mezi České seriály. Jedná se o opravdu velmi povedený a napínavý seriál. Tvůrci zaslouží opravdu velké ocenění, za to jak věrně a výpravně se jim povedlo ztvárnit tuto historickou epochu našich dějin a s ní také zajímavý příběh rodiny Valentových. Dočkaly jsme se milostného trojúhelníku, vážných i banálních příběhů ze života, ale také jednoho hlavního nosného detektivního příběhu. A právě tento příběh o vraždě rodiny Léblových dojde teď na konci seriálu ke svému vyvrcholení. Už leccos víme z minula, přesto bychom si tento díl neměli teď nechat ujít.

Začíná poslední dějství napínavé historické rodinné ságy, které se bude převážně odehrávat v lázních Mšené určené jenom pro tu nejlepší prvorepublikovou klientelu. Tentokrát to bude velmi akční a dočkáme se napínavého nahánění protřelého vraha. Dokonce dojde i na nebezpečnou přestřelku. V těchto lázních už dříve v minulosti pobývala Jarka s dcerkami, se uskuteční dramatické pronásledování. Do pátrání se zapojí i místní myslivci, kteří si právě užívali hon na vystrašené bažanty. Nyní tedy půjdou po mnohem větší kořisti. Samozřejmě společně s četníky. Pro tak těžký případ je ale dobré mít v záloze každého muže. Na mířidla brokovnic místních myslivců se dostává také prchající vrah, který má na svědomí vraždu manželů Léblových. Tentokrát spravedlnost nedostane na frak, ale zvítězí! Ostatně už bylo na čase. Po několika desítkách dramatických minut, je tedy náš pachatel dopaden. Jeho zoufalý útěk se dá vzít jako přiznání, i když důkazy proti němu jsou tentokrát nezpochybnitelné.

Policejní rada Mlčoch může být na svou práci opravdu pyšný, protože úspěšně uzavřel velmi složitý a komplikovaný případ. Konečně tak může dokázat svým nadřízeným, že výběr jeho na tento případ byl určitě správná volba. Pěkně dlouhou dobu si Mlčoch motal hlavu a musel na něj nasadit opravdu veškerý svůj policejní um. Dokonce došlo i na policejní rekonstrukci, která byla pravděpodobně největší v dosavadních dějinách.

Magdaléna a Jaroslav se ovšem trápí, neboť oba přišli o blízkou osobu. Rodina Valentových je nyní tak nějak neúplná, ale přesto stále zůstává držet při sobě. Právě až odhalená pravda je konečně dala všechny dohromady. Teď už si skutečně není důvod nic vyčítat. Celý propletený příběh zasazený do dvacátých let se uzavírá. Něco nám ale napovídá, že ještě ne nadobro a že naši hrdinové budou moci ještě leccos říci v další budoucí řadě.

To je napínavý příběh dnešního dílu, u kterého jsme se samozřejmě snažili vám neprozradit důležité zápletky. Bylo to obtížné, ale snad se nám to opravdu povedlo a vy si nyní můžete 22. díl První republiky přehrát online přes internet. Velmi populární seriál jsme pro vás připravili, abyste se na něj mohli kouknout jednoduše online a bez reklam. Tak se dobře bavte!

Svatební obřad (2010) – přehrát přes internet

Přehrajte si přes internet americkou komedii Svatební obřad. Povedený film natočil v roce 2010 režisér Max Winkler a vy si ho můžete pustit jednoduše na této stránce, protože video s filmem jsme pro vás připravili online ke shlédnutí. Pevně věříme, že se u filmu budete dobře bavit a strávíte s ním jenom ty nejpříjemnější možné chvíle. Příběh v sobě skrývá spoustu humoru, ale i dramatu.

Svatební obřad je příběh ve kterém hraje velmi důležitou roli svatba i když asi v trochu jiném světle, než si představujete. Půjde totiž o to, že mladý spisovatel z New Yorku se má ženit a tak vyráží se svým nejlepším kamarádem Marshallem si ještě před svatebním obřadem trochu užít. Lidově se tomu říká pánská jízda. Marshall má však zcela jiné starosti. Právě se má vdávat žena, kterou považuje za svojí životní lásku. Je to krásná Zoe, které ho moc ovlivnila a teď si má brát nějakého neznámého hlupáka. No a osud to nechtěl, tak se tidle dva ocitnou v pobřežním městečku, kde se má všechno odehrát.

Právě je v plném proudu party na oslavu sňatku. Tadle dvojka se proto ráda připojí. Party a bavení se ostatně mají ve svém hlavním plánu. Zoe samozřejmě není moc nadšená z přítomnosti svého bývalého přítele a tak ho posílá pryč. Moc dobře ví, že z jeho přítomnosti mohou vzniknout akorát tak problémy, které už se navíc netýkají pouze jí, ale i jejího nastávajícího novomanžela. Jenže mezitím se Sama a Marshalla stihl ujmou její bratr Teddy. Ten je nechce za žádnou cenu pustit a dokonce jim nabídne ať ještě zůstanou u nich i přes noc ve velkém domě, který si na svatbu pronajali.

Marshall se snaží Zoe zaujmout a ta se ho naopak snaží všemožně zbavit. Jenže nakonec přeci jenom i budoucí nevěsta musí uznat, že jí je její bývalý kluk pořád blízký. Nastane tak sled naprosto neočekávaných událostí, které můžou skončit doslova jakkoliv. Pokud vás zajímá jak, tak to vám zřejmě nezbude nic jiného, než si film Svatební obřad (2010) přehrát přes internet. Tuto povedenou americkou komedii pro vás máme zdarma ke shlédnutí. Opravdu nám nemusíte platit ani korunu a všechno je to bez reklam. To je opravdu skvělá příležitost, která se nemusí znovu jenom tak naskytnout.