První republika 22. díl (13. 6. 2014) – přehrát přes internet

Přehrajte si online nový 22. díl seriálu První republika z produkce České televize. Dnes to bude poslední díl tohoto oblíbeného seriálu. Tedy alespoň jeho první série. Epizoda nese název „Štvanice” a v televizi se vysílala 13. června 2014. Začíná poslední dějství historické rodinné ságy, které se bude převážně odehrávat v Mšených lázních. Vrah bude dopaden a my se dozvíme celou pravdu.

Seriál První republika přinesl příjemný svěží závan mezi České seriály. Jedná se o opravdu velmi povedený a napínavý seriál. Tvůrci zaslouží opravdu velké ocenění, za to jak věrně a výpravně se jim povedlo ztvárnit tuto historickou epochu našich dějin a s ní také zajímavý příběh rodiny Valentových. Dočkaly jsme se milostného trojúhelníku, vážných i banálních příběhů ze života, ale také jednoho hlavního nosného detektivního příběhu. A právě tento příběh o vraždě rodiny Léblových dojde teď na konci seriálu ke svému vyvrcholení. Už leccos víme z minula, přesto bychom si tento díl neměli teď nechat ujít.

Začíná poslední dějství napínavé historické rodinné ságy, které se bude převážně odehrávat v lázních Mšené určené jenom pro tu nejlepší prvorepublikovou klientelu. Tentokrát to bude velmi akční a dočkáme se napínavého nahánění protřelého vraha. Dokonce dojde i na nebezpečnou přestřelku. V těchto lázních už dříve v minulosti pobývala Jarka s dcerkami, se uskuteční dramatické pronásledování. Do pátrání se zapojí i místní myslivci, kteří si právě užívali hon na vystrašené bažanty. Nyní tedy půjdou po mnohem větší kořisti. Samozřejmě společně s četníky. Pro tak těžký případ je ale dobré mít v záloze každého muže. Na mířidla brokovnic místních myslivců se dostává také prchající vrah, který má na svědomí vraždu manželů Léblových. Tentokrát spravedlnost nedostane na frak, ale zvítězí! Ostatně už bylo na čase. Po několika desítkách dramatických minut, je tedy náš pachatel dopaden. Jeho zoufalý útěk se dá vzít jako přiznání, i když důkazy proti němu jsou tentokrát nezpochybnitelné.

Policejní rada Mlčoch může být na svou práci opravdu pyšný, protože úspěšně uzavřel velmi složitý a komplikovaný případ. Konečně tak může dokázat svým nadřízeným, že výběr jeho na tento případ byl určitě správná volba. Pěkně dlouhou dobu si Mlčoch motal hlavu a musel na něj nasadit opravdu veškerý svůj policejní um. Dokonce došlo i na policejní rekonstrukci, která byla pravděpodobně největší v dosavadních dějinách.

Magdaléna a Jaroslav se ovšem trápí, neboť oba přišli o blízkou osobu. Rodina Valentových je nyní tak nějak neúplná, ale přesto stále zůstává držet při sobě. Právě až odhalená pravda je konečně dala všechny dohromady. Teď už si skutečně není důvod nic vyčítat. Celý propletený příběh zasazený do dvacátých let se uzavírá. Něco nám ale napovídá, že ještě ne nadobro a že naši hrdinové budou moci ještě leccos říci v další budoucí řadě.

To je napínavý příběh dnešního dílu, u kterého jsme se samozřejmě snažili vám neprozradit důležité zápletky. Bylo to obtížné, ale snad se nám to opravdu povedlo a vy si nyní můžete 22. díl První republiky přehrát online přes internet. Velmi populární seriál jsme pro vás připravili, abyste se na něj mohli kouknout jednoduše online a bez reklam. Tak se dobře bavte!