Andělé a démoni (2009) – přehrát přes internet

Přehrajte si zdarma přes internet film Andělé a démoni z roku 2009. Čeká nás velmi napínavý thriller s trochou mysteriosna. Film vznikl na motivy knihy Dana Browna jako volné pokračování Šifry mistra Leonarda. Režie se opět ujal Ron Howard stejně jako hlavně role proslulého záhadologa Roberta Langdoma Tom Hanks. Opět to bude vzrušující jízda plná nečekaných odhalení, ale také akce.

Přímo zde na této webové stránce na nás čeká snímek Andělé a démoni. Je to opravdu zajímavý film s velmi hutnou a tajemnou atmosférou. Zkrátka pořádný thriller jak má být. Opět se setkáme se známou tváří v podobě mistra hlavolamů a symboliky Roberta Langdoma. Na toho čeká další velmi zajímavý případ, který je nutné rozlousknout.

V sázce je hodně a my opět nahlédneme pod roušku církevní mystiky. Chystá se volba nového papeže, jenže někdo unesl všechny kardinály, kteří mají největší šanci tuto pozici získat. Robert se jim vydává na stopu a brzy zjistí odkud vítr vane. Za všechno je odpovědné tajemné bratrstvo iluminátů. Toto prastaré bratrstvo chce opět nabýt moc, kterou dříve mělo. Teď pro ně nastala ideální doba.

Ačkoliv se Robertovi daří odhalovat umístění jejich tajných kostelů, tak není dost rychlý. Kardinálové jsou postupně popravováni. Teprve až u toho posledního je naštěstí Robert dost rychlý. Hodně mi přitom pomáhá i vědkyně Vittorie Vetra. Ta pracuje ve Švýcarském CERNu a má velmi vážné podezření, že jim ilumináti ukradli určitý velmi cenný materiál, který by se dal použít k sestrojení velmi ničivé bomby. Je toto snad konečný úmysl iluminátů?

Více už uvidíme ve filmu Démoni a andělé z roku 2009, který se v televizi naposledy vysílal na televizi Nova v sobotu 14. června 2014. Pevně věříme, že se budete u seriálu dobře bavit a prožijete s ním opravdu jenom ty nejhezčí chvíle. Film pro vás mám ve skvělé kvalitě a samozřejmě také s českým dabingem, takže věříme, že si film opravdu užijete. No a teď si ho pojďme pustit, dokud je to jenom možné.