Archiv rubriky: Komedie


Film Výlet (2002) online ke shlédnutí

Přímo zde na této webové stránce si můžete přehrát méně známou českou komedii Výlet. Je to povedený film od režisérky Alice Nellis, který vznikl v roce 2002. Na této stránce vám nabízíme unikátní možnost tento snímek poznat, tak že si ho přehrajete s námi online. Výlet je poutavá road movie, která v sobě má trochu tragična, ale hlavně velkou porci humoru.

Snímek vypráví příběh rodiny, která právě přišla o svojí hlavu. Otec rodiny náhled zemřel, měl však na své blízké ještě jedno poslední přání a to, aby se vydali na společnou cestu na Slovensko na místo, který měl on po celý život rád. Rodina se mu toto poslední přání skutečně rozhodne splnit a udělá jak si otec přeje. Sami netuší co je čeká na místě ani po cestě, přesto jedou.

Na tuto tesknou výpravu vyráží opravdu nesourodá a početná skupina lidí, kterou tvoří ovdovělá manželka, jejich dvě už dospělé dcery, jeden velmi vstřícný zeť, pak temperamentní babička a malý vnouček. Společně usedají do dvou automobilů, jako lidé kteří mají každý své vlastní problémy a skoro si tak ani nemají co říci. Jenže tato velkolepá stovky kilometrů dlouhá cesta je nakonec všechny spojí neoddělitelně dohromady. Nakonec tento smutný výlet přeci jenom splní svůj účel a konečně stmelí celou roztříštěnou rodinu dohromady. Už to bylo ostatně potřeba.

A po cestě si naše rodinka užije i plno velmi vtipných momentů. Taková výprava jich vždycky bývá plná a na každé jejich zastávce je přeci čeká něco úplně nového! Film Výlet ukazuje lépe, než málokterý jiný, že právě cesta může být cílem. Tento povedený český film jsme pro vás připravili pohodlně a zdarma online ke shlédnutí a vy si ho můžete pustit na pouhé jedno kliknutí. Pojďte si i vy s námi přehrát film Výlet přes internet.

Pirát silnic (2007) online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí povedená americká komedie Pirát silnic. Snímek v roce 2007 natočil Akiva Schaffer. Ačkoliv se rozhodně jedná o méně známý film, tak je to velmi povedená a zábavná komedie, která vás snad bude opravdu bavit. Právě proto jsme si pro vás i příběh kaskadéra Roda Kimbla připravili na této stránce online. Vy si ho můžete pustit přes internet naprosto jednoduše a zdarma.

A o čemže je příběh Piráta silnic? Je to zdánlivě příběh jednoho obyčejného kluka jakých jsou určitě stovky. Rod se už jako malý vzhlédl v motorkách a různých číslech, které se na nich dají vyvádět. Zatímco většinu lidí nadšení z této zábavy opustí při prvním pádu, tak Rod rozhodně není ten případ a naopak si toto blbnutí stále užívá a to dokonce takovým způsobem, že se rozhodne stát profesionálním kaskadérem. To je opravdu velké rozhodnutí. Ale je mladý a plný energie, takže cítí, že na to má.

Samozřejmě začátky nejsou nikterak slavné. Hlavně Rodům kaskadérský stroj se rozhodně nedá označit za vysněnou kaskadérskou mašinu. Je totiž jenom malý moped. Jenže Rod pro to má zápal a tak skáče a skáče přes všechno co se jenom dá. Přes příkopy, přes bazény a dokonce jako vrcholové číslo i přes karavany. I toto pro někoho komické blbnutí je pro něj splněný sen.

Celá to má ale jeden vážný háček, když Rodův otec onemocní. Jediné co ho může zachránit je drahá operace, na které však nejsou peníze. Rod se rozhodne na ní vydělat a svého otce tak zachránit. Bude se tak muset uchýlit k ještě odvážnějším kouskům, než si kdy myslel, že bude schopný udělat. Jedině tak totiž může uspět.

A jak jeho úporná snaha dopadne? To už uvidíte ve filmu Pirát silnic (2007), který jsme pro vás připravili pohodlně a zdarma ke shlédnutí. Neváhejte ani chviličku a buďte u toho i vy. Porce zábavy, která na vás čeká je opravdu jedinečná. V televizi se film naposledy vysílal v pátek 6. června 2014 u nás ho ale budete mít přichystaný pořád, takže si ho můžete pustit kdykoliv jenom budete chtít.

Chlap na roztrhání (2012) online ke shlédnutí

Film Chlap na roztrhání je hodně povedená americká sportovní komedie. Film natočil v roce 2012 režisér Gabriele Muccino a do hlavní role bývalé sportovní hvězdy obsadil opravdového chlapáka a to Gerards Butlera. U tohoto snímku se budete určitě dobře bavit. Čeká vás nenáročná zábava u které se dobře zasmějete, ale film má stejně tak i svojí vážnější rovinu, kterou stojí za to sledovat.

A o čem je tedy příběh snímku Chlap na roztrhání (2012), který jsme pro vás připravili pohodlně a zdarma online ke shlédnutí. Potkáme se s Georgem, který dříve býval profesionálním fotbalistou. A nutno dodat, že tím nejlepším. Byl první liga a dokonce hrál jeden čas i v Evropě. Pro mnohé lidi byl opravdovým vzorem a snem jeho fanoušků bylo jenom se k němu přiblížit. Není se tak ani čemu divit, že přesto všechno neměl George vůbec čas na svojí rodinu, která se mu rozpadla před očima.

George to ale neřešil a šel dál za svojí kariérou. Jenže jedno dne už to nešlo a musel s vrcholovým sportem skončit. Najednou zjistil, že nemá vůbec nic. Peníze rozfofroval, sláva je přelétavá, takže se na něj rychle zapomnělo, no a jeho manželka si už dávno založila novou rodinu. Právě to poslední teď Georgovi chybí nejvíce. Rád by se sblížil se svým synem, jenže tím docela narušuje život v jeho nové rodině.

Navíc kde začít, když spolu nemají vlastně žádný vztah? Nakonec se to před George snese jako z čirého nebe. Vždyť on by přeci mohl trénovat synův fotbalový team. S vervou se pouští do této nové a zodpovědné role. Jenže s jedním nepočítal a to, že jako krásný chlap a bývalý vrcholový sportovec se rázem stane snem všech nezadaných matek dětí v jeho novém fotbalovém teamů. Bude mít tedy co dělat, aby se neustále vyhýbal jejich lačným nájezdům. Podaří se přesto Georgovi zachránit hlavně svojí rodinu po čemž tak touží? A kdo ví, možná časem získá i novou vysněnou práci.

Film Chlap na roztrhání (2012) vysílaný naposledy na televizi Prima v neděli 1. června 2014 si můžete přehrát hezky pohodlně a zdarma přes internet třeba právě hned teď. Neváhejte ani chvilku a pojďte se dívat s námi. Můžeme vám slíbit, že se zasmějete a zapomenete na všechny všední starosti.

Přehrát online film Mamma Mia! (2008) – Zdarma

Přehrajte si zdarma přes internet snímek Mamma Mia. Jak už název napovídá, tak se jedná o film, který vznikl na motivy písniček skupiny ABBA. Příprava filmu byla dlouhá a náročná, než ho členové původní kapely odsouhlasili. Každopádně vznikl velice lehká a svěží letní hudební komedie. S hlavními rolemi si s přehledem poradili i takové hvězdy jako Meryl Streep a Pierce Brosman, kteří i zpívali.

Mamma Mia! je opravdu neuvěřitelně lehký a zábavný film. Je to příběh dvou žen a to mladé Sophie a její matky Donny, kteří si žijí svůj malý sen. Provozují velice příjemný hotýlek na Řeckém ostrově Kalokairi. Ke štěstí jim vlastně nic nechybí. Mají spoustu přátel a každý rok se seznamují s novými a novými zajímavými lidmi, kteří k nim míří na dovolenou. Jenže mladá Sophie teď dospěla do věku, kdy se má vdávat a jediné co jí trápí je, že nemá žádného muže, který by jí dovedl k oltáři.

Celé ty roky jí to sice nikterak nezajímalo, ale teď začne pátrat po svém skutečném otci. Začne proto pátrat v máminých denících a vytipuje si tři muži, kteří jsou nejpravděpodobnějšími kandidáty, na to že jsou jejími otci. Je vidět, že Donna jistou dobu vedla poměrně nespoutaný život, čemuž se při pohledů na ni asi ani není čemu divit. Jenže Sophie část její energičnosti zdědila, tak si všechny tři domnělé otce pozve na svatbu. A světe div se, nakonec také všichni tři dorazí. Sam, Harry a Bill jsou tři naprosto odlišní lidé. Každý má své zajímavé a charizmatické stránky, ale také neduhy.

Může se tak rozběhnout zběsilé pátrání o tom, kdo je vlastně její otec a kdo jí odvede k oltáři. To rozhodování bude opravdu nelehké, na druhou stranu při něm v romantickém Řeckém ráji prožijí všichni i spoustu vtipných chvilek. Jak to dopadne vám ale samozřejmě neprozradíme, protože na to si můžete film Mamma Mia“ přehrát na této stránce online. Pevně věříme, že této šance využijete a budete se výborně bavit.

Láska a jiné závislosti (2010) online ke shlédnutí

Přehrajte si online americkou romantickou komedii Láska a jiné závislosti. Zábavný snímek od režiséra Edwarda Zwicka vznikl v roce 2010. V hlavních rolích se zde potkáme se skvělou dvojicí herců Anne Hathaway a Jakem Gyllenhaalem. Film se od své premiéry vysílal už mnohokrát i v televizi, naposledy třeba na Nově v pátek 9. května 2014. A o čem je tento příběh plný lásky, ale i se špetkou dramatu?

Film vypráví příběh mladíka jménem Jamie. Je to vlastně jako kluk, který si doteď užívat bezstarostného studentského života spojeného s plnou párty, zábavy a nic nedělání. Má se stát doktorem, jenže mu studium v poslední době nějak vůbec nejde. Otázkou ale zůstává co s tím? Jamie se rozhodne dát si pauzu, aby se mohl naplno věnovat svým kratochvílím, což obnáší hlavně balení těch nejhezčích holek. Navíc pro to má i talent. Je hezký a díky své výřečnosti dostane opravdu každou.

Jenže todle samozřejmě nejde dělat do nekonečna a brzy se tak musí poohlížet po vlastní práci. Jamie na to jde hodně jednoduše a to tím způsobem, že se nechá zaměstnat u farmaceutické firmy. Tady může využít své přednosti při prodeji léků. Tímto způsobem se převrátí jeho život vzhůru nohama. Jendnoho dne totiž potká na jedné ze svých obchodních obchůzek Maggii. Je to opravdu úžasná žena, která mu imponuje svým vzhledem a chování. Netrvá tak dlouho a skončí v posteli.

Jenže brzy se ukáže, že oba dva mají své problémy, které pro ně mohou být do budoucna obrovskou zátěží. Anna je nemocná a trpí nevyléčitelnou Parkinsonovou chorobou. Jamie po všech těch svých záletech velice vážný milostný problém, který ho odkáže až na bájnou modrou pilulku. Oba dva to tedy rozhodně nemají jednoduché, jenže se ukazuje, že ten cit, který mezi nimi vzniknul je trvalý a opravdový.

Buďte u toho i vy s námi a film Láska a jiné závislosti (2010) si přehrajte pohodlně a zdarma online přes internet. Pevně věříme, že se budete u tohoto snímku dobře bavit. Je to opravdu povedená romantická komedie, která má i své vážnější tóny. Rozhodně to ale bude stát za to. Snímek jsme si pro vás připravili s českým dabingem a samozřejmě také ve skvělé kvalitě. Hezkou zábavu!

Perfect Days (2011) online ke shlédnutí

Český film Perfect Days – I ženy mají své dny jsme pro vás nachystali online ke shlédnutí. Přímo zde si můžete pustit tuto originální českou komedii od režisérka Alice Nellis. Určitě se u ní budete výborně bavit, zárukou je skvělé herecké obsazení a také scénář, který napsala samotná paní režisérka. O čem ale film konkrétně je? Je to příběh ženy která má skoro všechno, jenom to dítě jí chybí.

Film Perfect Days vypráví příběh velmi úspěšné ženy ve středních letech. Hlavní hrdinkou je Erika, které se podařilo dosáhnout v životě téměř všeho. Je to úspěšná podnikatelka, známá osobnost a také nezávislá žena. Všichni jí objevují a ona má slávu, peníze i svobodu. Na její televizní pořad se dívají stovky tisíc žen. Erika má vlastní kadeřnický salon a zkrátka na první pohled budí dojem ženy, která vždycky dokázala všechno co si umanula. Jenže její štěstí přeci jenom není stoprocentní a to si uvědomí přesně v den svých 40 narozenin. Dostane několik trapných dárků od kamarádů, matky nebo bývalého manžela, ale přesto všechno si uvědomí, že nemá to nejdůležitější a to co vždycky chtěla a to dítě.

Erika začne brečet a panikařit, než jí dojde, že s touto situací se rozhodně nemůže smířit a že udělá, všechno proto, aby si i ona mohla pořídit miminko. A když si ona vezme něco do hlavy, tak vězte, že se toho jen tak nepustí. Systematicky a pečlivě tak začne vyhledávat vhodného partnera i přemýšlet nad tím jak ho donutit, aby jí udělal dítě.

Brzy si k tomu vyhlédne naprosto ideálního mladého a krásného barmana Adama, jenže jak zjistí, tak to přeci jenom nebude úplně tak jednoduchá mise. Přeci jenom se jedná o velmi závažné životní rozhodnutí.

Film Perfect Days (2011) si můžete pustit online přímo zde na této webové stránce. Tuto českou komedii pro vás máme naprosto pohodlně a zdarma. Pojďte si jí tedy vychutnat a s námi a dobře se bavte.

Jak porodit a nezbláznit se (2012) online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí americká romantická komedie Jak porodit a nezbláznit se. Film natočil v roce 2012 režisér Kirk Jones a my vám teď tento povedený snímek přinášíme pohodlně a zdarma online ke shlédnutí. Moc dlouho se nerozmýšlejte a pojďte si s námi tento povedený snímek ze života přehrát. Určitě se u něj budete skvěle bavit. Je to vlastně příběh pěti různých párů, které jsou v jináči.

Těhotenství patří k nejkrásnějším, ale také nejturbulentnějším obodbím života ženy. Samozřejmě to není ani klídek pro muže, jak se ostatně budeme moci přesvědčit v tomto filmu. Příběh tvoří vlastně propojené osudy pěti naprosto odlišných párů, které se ocitli jak se říká v očekávání. Jiné povahy značí i jiné prožívání těhotenství a pro mnohé to bude jistě hodně zajímavá a poučná jízda.

Film Jak porodit a nezbláznit se (2012) jsme pro vás připravili pohodlně a zdarma online ke shlédnutí. Pojďte si tuto skvělou komedii pustit s námi. Určitě se u ní budete výborně bavit! Film pro vás máme s českým dabingem a ve výborné kvalitě.

Román pro ženy (2005) online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí film Román pro ženy. Pusťte si zdarma legendární film režiséra Filipa Renče z roku 2005 podle scénáře Michala Viewegha. Jedná se o velice poutavá a komedii o lásce i životních útrapách dvou žen. Je to příběh Laury a její matky Jany, které se snaží najít svého pana dokonalého. Zkrátka muže, který jim bude sedět po všech stránkách.

Najít si toho správného životního partnera patří k nejtěžším životním zkouškám. Opravdu to není vůbec nic jednoduchého, protože je potřeba nejdříve dotyčného pořádně poznat. Své by o tom mohla vyprávět i postarší Jana, který i přes svůj už pokročilejší věk stále nemůže narazit na toho pravého. Dokonce už tak zahořkla, že nechce ani slyšet o randění s typickými Čechy. Jenže ani s galantními cizinci to nemá jednoduché.

A jak to tak vypadá tak trochu této její životní smůly si přebrala i její dcera Laura. I ona se nějak nemůže rozhodnout. Jenže je teprve na začátku své životní dráhy, takže neztrácí optimismus do života. Má za sebou už vztahy s lektorem angličtiny a mladičkým prodavačem mobilních telefonů. Jenže to všechno bylo nic po tom co pozná sympatického čtyřicátníka Olivera, který pracuje v reklamce. Tento starší a rozvážný muž jí doslova změní život. Ale jenom do chvíle, než zjistí, že je to bývalý přítel její matky Pažout, kvůli kterému její matka právě zanevřela na Čechy.

Film Román pro ženy (2005) si můžete pustit online přímo zde na této webové stránce. Určitě se budete u tohoto skvělého snímku dobře bavit a my vám ho skutečně můžeme jenom doporučit ke shlédnutí. Ne nadarmo se film řadí k nejlepších českým moderním komediím. Užijte si ho!

Film Pošetilost mocných (1971) online ke shlédnutí

Fenomenální komik Louis de Funes je tady v jednom ze svých nejslavnějších filmů. Na této stránce jsme pro vás připravili online ke shlédnutí francouzskou komedii Pošetilost mocných z roku 1971, kterou natočil režisér Gérard Oury. Jedná se o historickou komedii natočenou v opravdu velkém stylu. Společně se v ní podíváme na vznešený španělský královský dvůr.

Hlavním hrdinou filmu je Don Salluste, který je ministrem jeho královské výsosti. Je to vlastně takový typický zlý šlechtic. Malý a vyzáblý, který neustále komanduje své poddané. Navíc jak asi čekáte si libuje v luxusu a rozmarech, mezi ty hlavní patří hlavně hromadění peněz. Dokonce se nestydí ani brát si peníze od dvora a nenápadně je přesypávat do své kapsy. Je to zkrátka lakomec, který nemůže mít nikdy dost peněz. Udržování jeho rozsáhlého majetku ho ale samozřejmě nesmírně zaměstnává.

Takže jednoho dnes je hodně zaskočen, když dojde k incidentu, kvůli kterému o něj velmi rychle přijde. Do Salluste totiž bude obviněn jednou z velmi vznešených dvorních dam, že jí obtěžoval. Celé to sice bylo trochu jinak, ale to je teď vlastně úplně jedno. To jediné podstatné je, že toto chování je naprosto nepřípustné a pan ministr za něj musí tvrdě zaplatit. Nakonec je tedy od dvora vyhoštěn. To by mu samo o sobě ani moc nevadilo, jenže to v sobě obnáší i ztrátu jeho milovaného majetku.

Jenže ministr Salluste je králem všech podlých intrik a hanebných zákulisních plánů, takže hned vymyslí jak to udělat, aby mohl získat své postavení zpět. Je proto ochoten samozřejmě udělat naprosto cokoliv, což ho žene do mnoha velmi vtipných situací. A jak to nakonec dopadne? Získá zpátky své milované zlaťáčky? To už uvidíte ve filmu Pošetilost mocných (1971), který si ale také můžete pustit online přímo na této webové stránce. Věříme, že se budete opravdu dobře bavit, jak se sluší a patří. Tato komedie skutečně patří do zlatého fondu francouzské kinematografie.

Přehrát online film Lítám v tom (2009)

Přehrajte si pohodlně a zdarma přes internet americkou komedii s prvky dramatu i romantiky – Lítám v tom. Je to snímek z roku 2009 natočený režisérem Jasonem Reitmanem s Georgem Clooneym v hlavní roli. Na první pohled naprosto obyčejný příběh, které má ale své hluboké nuance, možná právě proto se nejedná jenom o komedii a nebo jenom o drama. Lítám v tom je komedie z oblaků na zem.

Přímo zde na této webové stránce jsme si pro vás připravili film Lítám v tom. Jedná o opravdu povedený snímek, který popisuje život Ryana Binghama. Uhlazený chlapík v dobře padnoucím obleku má jednu z nejhorších prací na světě. Zabývá se totiž podnikovou optimalizací nebo je to člověk který dává velmi často lidem vyhazov. To je sice pro mnoho lidí těžké, ale pro další fungování firmy naprosto nezbytné. Ostatně spousta šéfů se to bojí udělat a proto si najímají Ryana a jeho firmu, aby to udělal za ně.

Ryan je ale překvapivě velmi spokojený. Dokonce si už zvykl i na život, který tato práce obnáší. Prakticky neustále totiž musí být na cestě, konkrétně v letadle a cestuje za státu do statu za novými firmami. Překvapivě rychle si na tento život navykl a letiště jsou pro něj už druhým domovem. Dokonce tomu podřídil i své životní sny a tím hlavním se stalo nalétat 10 milionů mil. To se povedlo v historii skutečně jenom několika málo vyvoleným a Ryan chce být za každou cenu jedním z nich.

Jenže jak se ukáže tak to má jeden velký háček. Tím se stane jedna z velmi ambiciózních Ryanových kolegyň, který vymyslí vyhazování prostřednictvím online video kamery. To je přeci mnohem levnější. Ryanovi se samozřejmě tento nápad ani trochu nezamlouvá, ale co s ním může udělat. Není to naopak příležitost, aby se místo svého hloupého snu začal konečně soustředit na to, co je v životě skutečně důležité?

Film Lítám v tom (2009) si můžete přehrát pohodlně a zdarma online přímo zde na této webové stránce. Určitě se budete u tohoto snímku skvěle bavit a my vám ho skutečně můžeme jedině doporučit. Opravdu stojí za to!