Pirát silnic (2007) online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí povedená americká komedie Pirát silnic. Snímek v roce 2007 natočil Akiva Schaffer. Ačkoliv se rozhodně jedná o méně známý film, tak je to velmi povedená a zábavná komedie, která vás snad bude opravdu bavit. Právě proto jsme si pro vás i příběh kaskadéra Roda Kimbla připravili na této stránce online. Vy si ho můžete pustit přes internet naprosto jednoduše a zdarma.

A o čemže je příběh Piráta silnic? Je to zdánlivě příběh jednoho obyčejného kluka jakých jsou určitě stovky. Rod se už jako malý vzhlédl v motorkách a různých číslech, které se na nich dají vyvádět. Zatímco většinu lidí nadšení z této zábavy opustí při prvním pádu, tak Rod rozhodně není ten případ a naopak si toto blbnutí stále užívá a to dokonce takovým způsobem, že se rozhodne stát profesionálním kaskadérem. To je opravdu velké rozhodnutí. Ale je mladý a plný energie, takže cítí, že na to má.

Samozřejmě začátky nejsou nikterak slavné. Hlavně Rodům kaskadérský stroj se rozhodně nedá označit za vysněnou kaskadérskou mašinu. Je totiž jenom malý moped. Jenže Rod pro to má zápal a tak skáče a skáče přes všechno co se jenom dá. Přes příkopy, přes bazény a dokonce jako vrcholové číslo i přes karavany. I toto pro někoho komické blbnutí je pro něj splněný sen.

Celá to má ale jeden vážný háček, když Rodův otec onemocní. Jediné co ho může zachránit je drahá operace, na které však nejsou peníze. Rod se rozhodne na ní vydělat a svého otce tak zachránit. Bude se tak muset uchýlit k ještě odvážnějším kouskům, než si kdy myslel, že bude schopný udělat. Jedině tak totiž může uspět.

A jak jeho úporná snaha dopadne? To už uvidíte ve filmu Pirát silnic (2007), který jsme pro vás připravili pohodlně a zdarma ke shlédnutí. Neváhejte ani chviličku a buďte u toho i vy. Porce zábavy, která na vás čeká je opravdu jedinečná. V televizi se film naposledy vysílal v pátek 6. června 2014 u nás ho ale budete mít přichystaný pořád, takže si ho můžete pustit kdykoliv jenom budete chtít.