Film Výlet (2002) online ke shlédnutí

Přímo zde na této webové stránce si můžete přehrát méně známou českou komedii Výlet. Je to povedený film od režisérky Alice Nellis, který vznikl v roce 2002. Na této stránce vám nabízíme unikátní možnost tento snímek poznat, tak že si ho přehrajete s námi online. Výlet je poutavá road movie, která v sobě má trochu tragična, ale hlavně velkou porci humoru.

Snímek vypráví příběh rodiny, která právě přišla o svojí hlavu. Otec rodiny náhled zemřel, měl však na své blízké ještě jedno poslední přání a to, aby se vydali na společnou cestu na Slovensko na místo, který měl on po celý život rád. Rodina se mu toto poslední přání skutečně rozhodne splnit a udělá jak si otec přeje. Sami netuší co je čeká na místě ani po cestě, přesto jedou.

Na tuto tesknou výpravu vyráží opravdu nesourodá a početná skupina lidí, kterou tvoří ovdovělá manželka, jejich dvě už dospělé dcery, jeden velmi vstřícný zeť, pak temperamentní babička a malý vnouček. Společně usedají do dvou automobilů, jako lidé kteří mají každý své vlastní problémy a skoro si tak ani nemají co říci. Jenže tato velkolepá stovky kilometrů dlouhá cesta je nakonec všechny spojí neoddělitelně dohromady. Nakonec tento smutný výlet přeci jenom splní svůj účel a konečně stmelí celou roztříštěnou rodinu dohromady. Už to bylo ostatně potřeba.

A po cestě si naše rodinka užije i plno velmi vtipných momentů. Taková výprava jich vždycky bývá plná a na každé jejich zastávce je přeci čeká něco úplně nového! Film Výlet ukazuje lépe, než málokterý jiný, že právě cesta může být cílem. Tento povedený český film jsme pro vás připravili pohodlně a zdarma online ke shlédnutí a vy si ho můžete pustit na pouhé jedno kliknutí. Pojďte si i vy s námi přehrát film Výlet přes internet.