Magazín Prásk! z 19. 6. 2014 – online ke shlédnutí

Přehrajte si zdarma přes internet Prásk! ze čtvrtka 19. června 2014. Přímo zde jsme si pro vás připravili aktuální vydání oblíbeného magazínu o celebritách a aktuálních událostech v showbyznysu. Tento díl je navíc unikátní tím, že je to poslední předprázdninová epizoda. Během letních měsíců se totiž náš oblíbený magazín bohužel vysílat nebude podobně jako celá řada seriálů.

Nový Prásk! televize Nova byste si tedy rozhodně neměli nechat za žádnou cenu ujít. Pevně věříme, že i tento díl vás zaujme. Čeká vás další příval zajímavých reportáží, rozhovorů s celebritami, ale dokonce i pár ryze letních typů. Ale dost od prázdných obecných frází k tomu o čem skutečně bude toto vydání Prásku.

Společně se vypravíme po stopách herečky Naďy Konvalinkové. Možná budete hodně překvapeni, jak moc si tato postarší herečka zakládá na své kráse a že se vlastně nebojí ani chirurgických zákroků. Jak sama říká, tak pro krásu je ochotná i trpět. Je tedy s podivem, že trpí obezitou, se kterou je ale zase smířená a nutno dodat, že na přitažlivosti jí to rozhodně neubírá.

Dále se dozvíme něco o vztazích Richarda Müllera, který patří opravdu mezi hvězdy první velikosti. A jak se zdá, tak se ani ve svých letech nebrání novým milostným dobrodružstvím a to klidně s dívkami o generaci mladšími, než je on sám.

Na závěr bude následovat ještě příběh Václava Neckáře a jeho opětovném návratu na pěvecký vrchol. To a samozřejmě ještě mnohem více už uvidíte v tomto nejnovějším díle Prásku! ze čtvrtka 19. června 2014, který si můžete přehrát pohodlně a zdarma online na této webové stránce. Tak neváhejte ani chviličku a prostě si ho pusťte.