Archiv rubriky: Animovaný


Film Méďa Béďa (2010) online ke shlédnutí

Pusťte si zdarma přes internet film Méďa Béďa. Jedná se o americkou kreslenou komedie se sympatickým medvědem v hlavní roli. Čeká na vás vtipný příběh plný dobrodružství. V českých kinech měl film premiéru 3. února 2011 a v televizi ho vysílala naposledy televize Nova. Vy si ho ale film můžete pustit online přímo zde kdykoliv jenom budete chtít.

Méďa Béďa je jednou z nejznámějších animovaných postaviček. Bylo tak vlastně jenom otázkou času, než si ho vezmou do parády dnešní animátoři a dopřejí mu vlastní celovečerní film. I když tady je nutné upozornit, že Méďa Béďa vlastně není čistokrevný animák, ale že se jedná o kombinaci animovaného a hraného filmu. Na tom ale ostatně zas až tak nezáleží, to hlavní je, že se jedná o opravdu skvělou podívanou, která vás bude prostě bavit.

A o čem bude příběh filmu? Domov Médi Bédi a jeho věrného parťáka medi Bubu Jellystonský park má být zavřen. Chamtivý starosta Brown se rozhodl park zrušit a místo něj lukrativní pozemky raději rozprodat. To by bylo obrovská škoda. Méďa Béďa nechce přijít o svůj domov ani o výborné dobrůtky, které krade z piknikových košů turistů. Toto ohrožení si žádá radikální akci. A to dokonce takovou, že do ní neváhá zapojit i rangera Smithema, který je jedním z pouhých dvou strážců parku. Podaří se této naší neohrožené skupině nakonec skutečně park zachránit? To už se dozvíte ve filmu Méďa Béďa (2010), který jsme pro vás připravili online ke shlédnutí.

Snímek pro vás máme ve skvělé kvalitě a naprosto zdarma. Toto streamované video si přehrajet lehce pouhým jedním kliknutím. Přejeme vám příjemnou zábavu.

Dobrodružství pana Peabodyho a Shermana (2014) online ke shlédnutí

Nový animovaný film Dobrodružství pana Peabodyho a Shermana (2014) si můžete přehrát pohodlně a zdarma online na této webové stránce. Dobrých animovaným filmů není nikdy dost, což je i případ tohoto filmu, který se právem dá zařadit mezi nejlepší animované komedii pro celou rodinu tohoto roku. Čeká nás originální a hravý příběh u kterého se jistě i nejednou zasmějeme.

Hlavním hrdinou filmu je pan Peabodyho. Slovo pan je možná trochu zavádějící, protože Peabody je vlastně pes. Jenže geniálně nadaný pes a to prakticky ve všem na co sáhne. Je to superchytrý vědec, mnohostranný atlet, umělec a zkrátka renesanční osobnost, která sbírá ocenění. Možná i díky tomu si zajistil právě ono uctivé označení pan. Peabody se rozhodl adoptovat opuštěného a osamoceného kluka jménem Shermana. Výchova malého kluka je pro něj možná jedním z prvních momentů, který mu dá opravdu zabrat.

Aby pan Peabody pobavil Shermana a také ho naučil něco z historie, tak pro něj sestrojí stroj času. Tak můžou jednoduše navštěvovat různá historická období a potkávat slavné osobnosti. Samozřejmě musí být opatrní, aby nezměnili historii. Sherman se ale rozhodne cestovat do historii potají se svou kamarádkou Penny. Chce se jí zkrátka zalíbit. Jenže v minulosti natropí spoustu neplechy a když se vrátí do současnosti, tak je všechno jinak.

Pan Peabody tak bude mít ještě spoustu starostí, aby vrátil běh věcí do pořádku. Jak se mu to povede už můžete sledovat sami ve filmu Dobrodružství pana Peabodyho a Shermana (2014) od režiséra Roba Minkoffa, který jsme pro vás připravili pohodlně a zdarma online ke shlédnutí. Tak neváhejte ani chvilku a tento zajímavý film si pusťte. Za nás vám přejeme příjemnou rodinou zábavu.

Animovaný film Mrňouskové (2013) online ke shlédnutí

Animovaný seriál Mrňouskové možná znáte. Je to vtipný animovaný seriál ze života hmyzu, který ukazuje život těchto miniaturních obyvatel země v krásné animované podobě plné barev. Jsou to krátké příběhy, které si vystačili bezeslov. Jsou poučné, hravé a každopádně vždycky zábavné.

No motivy tohoto francouzského seriálu teď vznikl i celovečerní film Mrňouskové (2013), který jsme se vám rozhodli nabídnout pohodlně a zdarma online ke shlédnutí. Tak určitě moc dlouho neváhejte a využijte tuto jedinečnou šanci si tento skvělý film pro celou rodinu pustit online.

Příběh filmu se točí kolem zbytků jídla, které zbyly na louce po pikniku mladého páru. Pro naše Mrňousky je to opravdu lákavé sousto a tak se hádají, kdo si z této královské hostiny odnese co nejvíce.

Mezi rozhádanými broučky se z čista jasna objeví odvážná beruška. Ta se rychle skamarádí s jedním z černým mravencem Mandiblem. Navíc zpozoruje, že je jeho mraveniště v ohrožení před zlými červenými mravenci. Beruška se proto rozhodne svému novému kamarádovi, proti této hrozivé přesile pomoci.

Film Mrňouskové (2013) si můžete přehrát pohodlně a zdarma online přímo zde na této webové stránce. Tak neváhejte ani chvilku a tento zajímavý film si rozhodně pusťte. Určitě se u něj budete dobře bavit!