Archiv rubriky: Thriller


Zrádný prsten (2009) online ke shlédnutí

Přehrajte si zdarma přes internet kanadský thriller Zrádný prsten. Přímo zde na této stránce si můžete tento velmi dramatický až děsivý film pustit. Film měl premiéru v roce 2009 a jeho režisérem je Jean-Claude Lord, který je velmi známý jako kanadský seriálový režisér případně režisér televizních filmů. Je to velmi poutavý příběh o kterém vám hned povíme něco blíže.

Film Zrádný prsten je opravdu hodně zajímavých thriller. U nás se vysílal naposledy na Prima Love, na této webové stránce si ho však můžete pustit online kdykoliv jenom budete chtít. Zkrátka věříme, že to bude rozhodně stát za to. Snímek si vystačí bez velkých hereckých hvězd, přesto skvělý umělci jako Rebecca Mader a Cameron Bancroft, jenž uvidíte v hlavních rolích odvedli opravdu skvělou práci a rozhodně je na co se dívat.

Ale zpátky k příběhu filmu. Jaho hlavní hrdinkou je mladá žena jménem Madison Byrneová. Velmi krásna a inteligentní zrzka, který ví co chtít od života. Její životní vášní a posláním je práce o záchranu cenných uměleckých děl. Pracuje totiž jako znalkyně umění a kurátorka v muzeích. Nyní se snaží pomoci velmi bohatému Jacku Singerovi, který je velmi významným mecenášem muzea, kde pracuje. Jack se rozhodl jí ukázat velmi vzácný artefakt ze své sbírky. Je to velmi starý antický prsten, který patří k opravdovým unikátům. Navíc se podle všeho nejedná jenom o obyčejný šperk, ale klíč k nějakému poselství. Prsten už je dlouhou dobu v majetku rodiny, přesto až Jack zjistil, že v sobě ukrývá něco více. Jenže sám nedokáže s touto záhadou hnout a potřebuje k tomu někoho velmi zkušeného a inteligentního. Společně se tak tito dva vydávají do vzrušujícího pátrání.

Film Zrádný prsten natočený v roce 2009 jsme pro vás připravili online ke shlédnutí. Pojďte si i vy s námi vychutnat tento hodně zajímavý a napínavý kanadský thriller. Pevně věříme, že se u něj budete jistě skvěle bavit. Dalších slov už snad není třeba a prostě si ho pusťte.