Archiv rubriky: Dobrodružný


Indiana Jones a Království křišťálové lebky (2008) online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí čtvrté novodobé pokračování filmu Indiana Jones a Království křišťálové lebky (2008). Po dlouhých devatenácti letech se rozhodl režisér Steven Spielberg společně s Harrisonem Fordem v hlavní roli natočit pokračování tohoto jednoho z nejslavnějších svých filmů. A opět nás čeká dobrodružná výprava za poznáním, kterou náš absolvuje náš nezdolný archeolog.

I příběh nového Indyho se značně posunul dopředu. Náš hrdina přeci jenom nutně zestárl, což se muselo někde projevit. Jsou 50. léta 20 století a z Indiana Jonese je uznávaný profesorem archeologie. Brzy by měl jít do penze a nové výpravy ho už tak nelákají. Také svět se razantně mění a vypadá to na ochlazování vztahů mezi novými supervelmocemi a to Amerikou a Sovětským svazem. Zkrátka úplně jiný svět ve kterém se už i náš odvážný archeolog přestává orientovat.

Jenže Indy ještě zdaleka nepatří do starého železa. Navíc získá cenou stopu k jednomu z nejslavnějších světových artefaktů a to nesmírně cenné Křišťálové lebce. Jak se zdá, tak je navíc velmi zajímavá i pro sovětské agenty. Pokud má být lebka zachována i pro další generace, tak to bude vyžadovat nezbytnou asistenci Indiana Jonese.

Stopy vedou až do tropické a neprostupné jungle v Peru. Indy neváhá ani chvilku aby se sem vypravil. Navíc Sověti mu jsou v patách. Indy tu sice bude mít věrné pomocníky jako například Mutta Williamse, to ale neznamená, že pro něj postup a hledání ztracené Křišťálové lebky bude nějakou hračkou. Naopak to bude opravdu napínavá a akční jízda. Velmi překvapivé bude také rozuzlení celého filmu, které prozradí v čem se skrývá skutečně moc a podstata lebky.

Film Indiana Jones a Království křišťálové lebky (2008) jsme pro vás připravili online ke shlédnutí a to přímo zde na této webové stránce. Video je ve skvělé kvalitě a česky. U nás si tak můžete vychutnat tento skvělý film naprosto pohodlně a bez reklam. Za nás vám přejeme příjemnou zábavu!

Indiana Jones a Poslední křížová výprava (1989) online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí americký dobrodružný film Indiana Jones a Poslední křížová výprava. Snímek natočil v roce 1989 režisér Steven Spielberg jako poslední ze své původní trilogie o Indiana Jonesovi. Dnes už víme, že tato výprava nebyla tou poslední. To nám ale nebrání, abychom si tento skvělý dobrodružný film opravdu vychutnali. Právě proto jsme ho pro vás připravili pohodlně a zdarma online ke shlédnutí na této webové stránce.

Příběh snímku se odehrává v roce 1938 těsně před začátkem vypuknutí druhé světové války. Indy se musí vydat do Evropy konkrétně do starobylých Benátek. Důvodem není ani tak pátrání po Svatém grálu, na které si ho najal milionář a sběratel Donovan, ale hlavně proto, že chce najít a zachránit svého uneseného otce. Ten pátrání po grálu věnoval velkou část svého života. A jak se zdá, tak byl na správné stopě. Jinak by nebyl v Benátkách zajat němci. Ti po vzácné relikvii také touží, protože údajně přináší nesmrtelnost. A za tu jsou ochotni obětovat téměř vše.

Indymu se skutečně podaří otce najít a zachránit ho. V ten moment se také dozví, že i Donovan je zrádce a spolupracuje s Němci. Nastává tak zběsilá honička o to, kdo grál objeví a získá první. To by ale bylo, aby Indy nevyužil veškerého svého umění a znalostí a nebyl to právě on se svým otcem.

Film Indiana Jones a Poslední křížová výprava z roku 1989 jsme pro vás připravili pohodlně a zdarma online ke shlédnutí na této webové stránce. Osobně považuji tento třetí film z původní trilogie za nejlepší ze všech. Je to opravdu důstojné zakončení první třech filmů, které si užijete opravdu na plno. Film si u nás pustíte jednoduše pouhým jedním kliknutím. Za nás vám přejeme příjemnou zábavu!

Film Kapitán Phillips (2013) online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí film Kapitán Phillips z roku 2013. Přehrajte si pohodlně a zdarma přes internet hodně zajímavý dobrodružný, dramatický, životopisný film. Jedná se o snímek Kapitán Phillips a hlavní roli s Tomem Hanksem. Film natočil v roce 2013 režisér Paul Greengrass.

A o čem je vlastně celý příběh filmu? Ten je vlastně docela jednoduchý.

Film popisuje skutečné události z nedávné historie. Ty nastali v roce 2009, kdy byla ve vodách nedaleko Somálska přepadena loď Maersk Alabama. Celou akci zorganizovali dobře vycvičení a vybavení piráti.

Příběh filmu popisuje všechny události, které se stali během přepadení ale následně i po něm. Kapitán lodi Richard Phillips se náhle stává rukojmí piráta Museho, který velí celé bandě Somálských ozbrojenců. Je to velmi dramatický souboj, ve kterém už nejde vůbec o náklad v ceně milionů dolarů, který je ale pirátům bezcenný, ale o životy mnoha lidí, přičemž kapitán je jenom pověstnou špičkou ledovce.

Film Kapitán Phillips si můžete přehrát online přímo na této stránce. Snímek jsme pro vás připravili ke shlédnutí naprosto pohodlně a zdarma. Tak neváhejte ani chvilku a rozhodně si ho pusťte. Přejeme vám příjemnou zábavu!