Film Kapitán Phillips (2013) online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí film Kapitán Phillips z roku 2013. Přehrajte si pohodlně a zdarma přes internet hodně zajímavý dobrodružný, dramatický, životopisný film. Jedná se o snímek Kapitán Phillips a hlavní roli s Tomem Hanksem. Film natočil v roce 2013 režisér Paul Greengrass.

A o čem je vlastně celý příběh filmu? Ten je vlastně docela jednoduchý.

Film popisuje skutečné události z nedávné historie. Ty nastali v roce 2009, kdy byla ve vodách nedaleko Somálska přepadena loď Maersk Alabama. Celou akci zorganizovali dobře vycvičení a vybavení piráti.

Příběh filmu popisuje všechny události, které se stali během přepadení ale následně i po něm. Kapitán lodi Richard Phillips se náhle stává rukojmí piráta Museho, který velí celé bandě Somálských ozbrojenců. Je to velmi dramatický souboj, ve kterém už nejde vůbec o náklad v ceně milionů dolarů, který je ale pirátům bezcenný, ale o životy mnoha lidí, přičemž kapitán je jenom pověstnou špičkou ledovce.

Film Kapitán Phillips si můžete přehrát online přímo na této stránce. Snímek jsme pro vás připravili ke shlédnutí naprosto pohodlně a zdarma. Tak neváhejte ani chvilku a rozhodně si ho pusťte. Přejeme vám příjemnou zábavu!