Archiv rubriky: Fantasy


Harry Potter a Relikvie smrti – část 1 online ke shlédnutí

Pusťte si u nás 1. díl závěrečního sedmého filmu o Harry Potterovi. Snímek z roku 2010 Harry Potter a Relikvie smrti jsme si pro vás připravili naprosto pohodlně a zdarma ke shlédnutí. I tento film na motivy knih J. K. Rowlingové režíroval David Yates. Závěrečné velkolepé střetnutí mezi silami dobra a zla je už na dosah. A čerstvý absolvent školy v Bradavicích se s nimi bude muset poprat jak nejlépe umí.

První film začíná velkolepou výpravou na kterou se vydají všichni tři naši kamarádi: Harry, Ron a Hermiona. Cílem mise je najít viteály, který tvoří hlavní součást Voldemortovi síly. Právě díky nim je nesmrtelný, takže pokud má být někdy poražen, tak je naprosto nezbytné tyto magické artefakty zničit. Společně se tak ocitají daleko od školy v Bradavicích i všech profesorů, kteří jim po celá ty léta pomáhali zlým silám čelit. I oni už toho ale mají dost za sebou a snad se také něco naučili. Zlo na ně samozřejmě jde velmi chytře a první o co se snaží je kamarády rozdělit.

Ani Voldemort ale nečeká až bude zničen. Naopak sám zahajuje mohutnou a velmi ničivou ofenzívu. Během chvilky se mu podaří zachvátit takřka celý kouzelnický svět včetně školy kouzel, ministerstva kouzel ale i Bradavic.

Je to napínavý souboj, a každou chvíli se odehrává jeden souboj na ostří nože mezi silami dobra a zla za druhým. Harryho parta ale na své výpravě zjistí něco o legendě o relikviích smrti, které by jim mohli dát důležitou výhodu při finálním souboji s Voldemortem.

Film Harry Potter a Relikvie smrti (2010) si můžete pustit na této stránce online. Film jsme pro vás připravili pohodlně ke shlédnutí ve skvělé kvalitě a navíc naprosto zdarma. Tak neváhejte ani chvilku a využijte této šance.