Kriminálka Anděl II. – 12. díl Baronka přehrát přes internet

Přehrajte si zdarma přes internet nový 12. díl z druhé série Kriminálky Anděl. Přímo zde pro vás máme další epizodu oblíbeného českého detektivního seriálu, který se jmenuje „Baronka”. Konkrétně tato epizoda byla natočená v roce 2010. Tentokrát půjde o vyšetřování ženy, která se vrátila z ciziny do Čech jenom aby se soudila o svůj rodový majetek. To ale zřejmě nebylo někomu po chuti.

Na tomto webu jsme pro vás nachystali 12. díl populární Kriminálky Anděl II., jenž nese název „Baronka”. Pevně věříme, že vás i tento díl detektivních příběhů ze současnosti zaujme, protože hrdinové naší kriminálky s ním budou mít opravdovou kupu starostí. Ostatně každý případ je jiný a k vyřešení některých je potřeba opravdu maximální nasazení a použití všech schopností.

V dnešním díle bude spáchána vražda na jedné velice zámožné baronce. Šlechtična se teprve nedávno přestěhovala z Anglie, aby byla blíže k soudním sporům o rodinný majetek, který si nárokuje v restitucích. Výroku soudu už se ale nedočká, protože je jednoho dne její tělo nalezeno v jezírku jejího zámku jenom kousek od Prahy. Není pochyb o tom, že se jednalo o násilný trestný čin.

Otázkou ale zůstává kdo tento hrozný čin způsobil. Okruh pachatelů je poměrně široký, protože svými restitučními nároky si paní baronka udělala opravdu mnoho nepřátel. Dále také může pachatel pocházet z řady jejich obchodních partnerů. A vlastně nejenom obchodních, protože paní baronka se rozhodně nevyhýbala ani letmých vztahům a měla celou řadu milenců. Že by jeden z nich začal třeba žárlit? Vyšetřování to nebude jednoduché, protože prostředí ve kterém se žena pohybovala je chladné a odměřené. Dostat z někoho nějakou použitelnou informaci se tak jeví skoro jako nadlidský výkon.

Jak to dopadne už můžete posoudit sami v Kriminálce Anděl II. – 12. díl Baronka, jenž jsme pro vás připravili online ke shlédnutí na této webové stránce. Moc dlouho tedy neváhejte a pojďte se podívat na tento oblíbený seriál s námi. Garantujeme vám, že i tento napínavý případ kriminalistů z Anděla vás zaujme.