Archiv rubriky: TV Pořad


Magazín Prásk! z 19. 6. 2014 – online ke shlédnutí

Přehrajte si zdarma přes internet Prásk! ze čtvrtka 19. června 2014. Přímo zde jsme si pro vás připravili aktuální vydání oblíbeného magazínu o celebritách a aktuálních událostech v showbyznysu. Tento díl je navíc unikátní tím, že je to poslední předprázdninová epizoda. Během letních měsíců se totiž náš oblíbený magazín bohužel vysílat nebude podobně jako celá řada seriálů.

Nový Prásk! televize Nova byste si tedy rozhodně neměli nechat za žádnou cenu ujít. Pevně věříme, že i tento díl vás zaujme. Čeká vás další příval zajímavých reportáží, rozhovorů s celebritami, ale dokonce i pár ryze letních typů. Ale dost od prázdných obecných frází k tomu o čem skutečně bude toto vydání Prásku.

Společně se vypravíme po stopách herečky Naďy Konvalinkové. Možná budete hodně překvapeni, jak moc si tato postarší herečka zakládá na své kráse a že se vlastně nebojí ani chirurgických zákroků. Jak sama říká, tak pro krásu je ochotná i trpět. Je tedy s podivem, že trpí obezitou, se kterou je ale zase smířená a nutno dodat, že na přitažlivosti jí to rozhodně neubírá.

Dále se dozvíme něco o vztazích Richarda Müllera, který patří opravdu mezi hvězdy první velikosti. A jak se zdá, tak se ani ve svých letech nebrání novým milostným dobrodružstvím a to klidně s dívkami o generaci mladšími, než je on sám.

Na závěr bude následovat ještě příběh Václava Neckáře a jeho opětovném návratu na pěvecký vrchol. To a samozřejmě ještě mnohem více už uvidíte v tomto nejnovějším díle Prásku! ze čtvrtka 19. června 2014, který si můžete přehrát pohodlně a zdarma online na této webové stránce. Tak neváhejte ani chviličku a prostě si ho pusťte.

Pošta pro tebe 28. května 2014 – online ke shlédnutí

Oblíbený televizní pořad České televize Pošta pro tebe ze středy 28. května 2014 si můžete přehrát zdarma přes internet. Na této webové stránce pro vás máme aktuální vydání tohoto pořadu, který je v dnešní uspěchané a odcizující době opravdu velmi potřeba. Jediné o co se totiž tvůrci oblíbené Pošty pro tebe snaží je dávat lidi dohromady. A je jedno jestli to jsou rodiny nebo jen dávní přátelé.

Pošta pro tebe pokračuje novu premiérovou epizodou, která se v televizi vysílací ve středu 28. května 2014 v hlavním vysílacích čase. Opět půjde o velmi poutavý díl plný zajímavých situací a dojemných setkání. Nosným tématem, který bude spojovat všechny tři naše příběhy je láska. Jak se říká, tak ta kvete v každém věku a právě proto i tři naši hrdinové nám představí naprosto jiné příběhy, jejichž společným pojítkem je ale právě láska.

První příběh bude paní Jitky. Na svůj život si nestěžuje a ačkoliv je v jednom kole, tak žije docela spokojeně a šťastně. Zkrátka tak už to někdy chodí. Co jí ale mrzí, že s přibývajícím věkem a kvůli povinnostem či různým dalším důvodům ji ze života mizí další a další lidi. Jedním z nich byl i Tomáš, který byl kdysi její první láskou. Na jejich krásný vztah velmi ráda vzpomíná. Jenže teď už se opravdu celou věčnost neviděli. Jitka by to chtěla změnit a opět Tomáše potkat. Netouží přitom obnovovat jejich vztah ale jenom poznat jak se má a jakým člověkem se vlastně stal.

Druhý příběh bude o rodinné lásce. Hlavní hrdinkou je paní Ladislava. Ta si podobně jako mnoho jiných účastníků Pošty prošla velice krušným dětstvím. Její rodina nikdy nefungovala jak měla a tak si jí rodiče, prarodiče a dětský domov přehazovali jako horký brambor. Ladislava trpěla, ale přesto jako zázrakem dospěla v klidnou a vyrovnanou ženu. Když pak sama založila vlastní rodinu, tak si jí o to více váží. Jenže i přestože se k ní vlastní rodina nikdy nechovala kdo ví jak, tak je má ráda. Nyní by se proto ráda setkala s jednou ze svých adoptovaných sester.

Posledním hrdinou bude ještě kluk jménem Tomáš. Jeho život si s ním zahrál také nepěknou hru. Matka se na něj vykašlala, když byl malé dítě. V životě mu velmi chyběla a tak vyrůstal pouze se svým otcem, který se o něj snažil postarat jak nejlépe uměl. Přestože to zvládali oba dva velmi dobře, tak to nebylo úplně ono. Tomáš ke svému otci velmi přilnul, za to k matce zahořkl. O to větší šok pro něj byl, když se rodiče po téměř dvou desetiletích rozhodli svůj vztah obnovit. To mu připadá neospravedlnitelné. Jenom těžko hledá pocity, které se v něm mísí.

Nový díl Pošty domů z 28. 5. 2014 si můžete přehrát pohodlně a zdarma na této stránce. Video s pořadem pro vás máme online ke shlédnutí ve výborné kvalitě. Připravte si kapesníky a nalaďte se s námi na tyto velmi silné příběhy ze života.

Pošta pro tebe (7. května 2014) online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí seriál Pošta pro tebe ze středy 7. května 2014. Přímo zde na této webové stránky jsme pro vás připravili ke shlédnutí video s nejnovější epizodou oblíbeného pořadu Pošta České televize, který vás jistě dojmy velmi zajímavými lidskými příběhy, které jsou navíc o to hlubší, že je přináší samotný život. Dnes nás čekají dva pohnuté příběhy, které vám hned prozradíme.

Máme tady středu, což je ideální čas na novou epizodu seriálu Pošta pro tebe, právě v tento den konkrétněji 7. května 2014 měla premiéru i následující epizoda, jenž jsme se vám rozhodli představit na této webové stránce. Pojďte si jí vychutnat jednoduše s námi a poznat příběhy lidí, kteří si opravdu museli projít lecčím a přesto nezahořkli a zůstali normálními. O čem tedy bude dnešní epizoda?

V prvním příběhu se potkáme teprve s 21-letým Josefem. Tento mladý kluk už toho má dost za sebou a na vině jsou samozřejmě hlavně jeho rodiče, kteří ho i se sestrou odložili do dětského domova. Bylo to ve velmi raném věku, takže své rodiče vlastně nikdy nepoznali, což je velmi poznamenalo. Ostatní děti v domově byli sice také odložené, ale alespoň své rodiče znali, nebo je chodili navštěvovat. To Josef a jeho sestra Petra, která je zároveň jeho dvojčetem, takové štěstí neměli. Vždy se museli životem protloukat sami. Teď když už se konečně staví na vlastní nohy, tak chtějí vědět víc. Hlavně Josef chce pohlédnout své rodině do očí a to přestože ví, že to možná nebude možné, vzhledem k jejich minulosti. Nelehký vklad, který dostali od své rodiny do života, se přesto snaží překonat ze všech sil.

Další hrdinou bude taktéž odložené dítě a to František. I on své rodiče vlastně nikdy nepoznal. Matka se ho vzdala velmi brzy a stejně jako otec už o něj po zbytek života nejevila vůbec žádný zájem. František měl alespoň to štěstí v neštěstí, že se ho ujali nový rodiče. Byl to postarší a velmi klidný pár, jenž mu poskytl opravdu skvělé zázemí ale i rodinou péči, kterou tolik potřeboval. Jenže ani oni nebyli na tomto světě věčně a nedávno oba zemřeli. František zbyl na tomto světě sám a ucítil novou touhu poznat své biologické rodiče. Tohoto kroku se velmi obává, ale přesto cítí, že nemůže udělat nic jiného, než to právě zkusit.

Televizní Pořad Pošta pro tebe ze středy 7. května 2014 s vlídnou Esterkou a pečlivým pošťákem Ondrou naleznete na této webové stránce naprosto jednoduše a zdarma online ke shlédnutí, pojďte si i vy pustit zdarma přes internet tento velmi povedený a dojemný pořad, který se snaží napravovat životní křivdy minulosti.

TýTý 2013 online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí vyhlášení dalšího ročníku prestižní ankety TýTý za rok 2013. Tento slavnostní galavečer se vysílal v sobotu 5. dubna 2014 na ČT 1. U nás si ho však můžete pustit pohodlně a zdarma online kdykoliv jenom budete chtít. Na místě je jistě otázka, kdo budou letos ti šťastní ocenění, kteří se tak stanou nejoblíbenějšími televizními tvářemi.

Prestižní anketa TýTý oceňuje ty nejoblíbenější televizní tváře už od roku 2001. Letošní ročník se uskuteční v divadle na Vinohradech. Předávání cen proběhne v přímém přenosu. Moderátorem večera nebude nikdo jiný, než skvělý a ostřílený Karel Šíp.

letošní 23. ročník ankety Týdeníku Televize TýTý bude opět hodně napínavý a zábavný. Ceny si přijdou převzít ty nejlepší televizní osobnosti s jejichž díly se setkáváme dennodenně. Díváci a čtenáři Týdeníku Televize hlasovali hned v několika prestižních kategoriích jako jsou: osobnost televizního zpravodajství, osobnost televizní zábavy, osobnost televizní publicistiky, herec a herečka, sportovní moderátor, zpěvák a zpěvačka a samozřejmě také o pořad roku a seriál roku.

Specialitou jsou pak kategorie objev roku a dvorana slávy, které se samozřejmě vymykají normálnímu hlasování. Každopádně s TýTý 2013 nás čeká velice příjemný a zábavný galavečer, který byste si rozhodne neměli nechat za žádnou cenu ujít. A kdo ví, třeba se budete u pořadu i dobře bavit! Jenom připomínáme, že letošní TýTý se vysílalo na ČT 1 v sobotu 5. dubna 2014. Užijte si ho!

Přehrát online Hlas z 2. dubna 2014

Přehrajte si zdarma přes internet 5. díl pěvecké soutěže Hlas Česko-Slovenska vysílané na televizi Nova ves středu 2. dubna 2014. Na této webové stránce pro vás máme aktuální díl této oblíbené soutěže pohodlně a zdarma a vy si jí tak budete moci vychutnat jednoduše pouhým jedním kliknutím. A už teď vám můžeme slíbit, že dnešní díl je tak zajímavý, že byste si ho rozhodně neměli nechat ujít.

Už teď vám můžeme slíbit, že zde vystoupí spousta zajímavých zpěváků, které doposud nikdo neviděl. Buďte u toho i vy a společně s porotou ve složení Pepa Vojtek, Majk Spirit, Dara Rolins, Marta Jandová a Michal David pojďte odhalit budoucí talenty.

Dnes vystoupí například barmanku Lucii Bakešovou, která prokázala, že to umí nejenom s koktejly, ale že by také mohla být další popovou bohyní. To Petra Kepeňová je učitelkou na základní škole a energie z ní jenom překypuje. A zpívat umí, takže stejně jako Lucka postoupila. Své místo si vybojoval také Adam Urban, baskytarysty se ujal kolega Pepa Vojtek. Hodně ostrý bude také rodinný souboj mezi Jaroslavem a Evou Kleinovými. Bude lepší otec nebo dcera? Postoupí jeden, oba nebo nikdo?

A samozřejmě nás čeká další velká řada hodně zajímavých zpěváků jako Kateřina Šalátová, Miroslava Zuntová, Diana Krišková, Jakub Vaňas a další. Zkrátka bude jich opravdu hodně a ne všichni dostanou další šanci. Všichni do jednoho si ale tuto životní zkušenost určitě užijí.

A vy můžete také! Pusťte si online přes internet nový díl soutěže Hlas Česko Slovenska ze středy 2. dubna 2014. Za nás vám přejeme příjemnou a ničím nerušenou zábavu!

Pošta pro tebe z 2. dubna 2014 online ke shlédnutí

Přehrajte si online nový díl Pošty pro tebe vysílaný ve středu 2. 4. 2014. I na toto krásné datum nás čekají mnohdy nehezké příběhy našich hrdinů. Připravili jsme pro vás zdarma ke shlédnutí tento nejnovější díl Pošty, který si můžete přehrát přes internet jednoduše pouhým kliknutím. Sympatický pošťák Ondra a vlídná Esterka jsou tady, aby zprostředkovali dojemná setkání.
Dnešní díl bude o dvou příbězích. O dvou životech žen, které si prošli lecčíms, ale vždy z toho vyšli posíleni a s elánem do dalšího životního zápasu.

První příběh bude paní Marie. I ona nikdy nepoznala své rodiče. Měla ale velké štěstí, že nemusela vyrůstat v ústavu, ale že našla pečující a láskyplnou náhradní rodinu. Adoptivní rodiče jí dali všechno co potřebovala. Navíc žila ve velké smíšené rodině, což jí naučilo chápat i ostatní etnika. Není se tak čemu divit, že se tuto lásku a cit rozhodla vracet v tom, že se stala sociální pracovnicí. Dnes si žije spokojený život. Jenže její adoptivní rodiče zemřeli a ona se začala cítit osamělá a zároveň to v ní poprvé zažehlo touho poznat skutečné rodiče.

Podobný osud potkal i Renátu. Ta měla alespoň to štěstí, že jí zůstala maminka. O otce ale definitivně přišla a odstřihla se od něj i od jeho dalších dětí. V rodině je mnoho křivd, které ji ublížili. Dokázala se s nimi smířit, ale už je nechce nijak vytahovat na povrch. Jenže přeci jenom je tu někdo s kým by se chtěla setkat a o to se svým bratrem, který je samozřejmě v chování otce naprosto nevinný. Podaří se jí najít co hledá?

Nový aktuální díl Pošty pro tebe z 2. dubna 2014 je tu online ke shlédnutí. Pusťte si váš oblíbený pořad hezky pohodlně přes internet a nemusíte vůbec nic řešit.

Pošta pro tebe 12. března 2014 online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí nový díl seriálu Pošta pro tebe z 12. března 2014. Oblíbený rodinný pořad České televize, který přináší každý týden ve středu nové dojemné příběhy je tady s dalším pokračováním. I dnes se můžete těšit na další povedený díl, který vám představí skutečné příběhy a trápení skutečných lidí. Mnohé křivdy minulosti se snad povede i napravit.

Dnešní díl oblíbené Pošty pro tebe přinese dva velmi silné příběhy. Případy rozpadlých rodina a odložených dětí, které tato událost poznamenala zřejmě po zbytek jejich života. Přesto se ale nevdávají a se životem zápasí jak nejlépe jenom dovedou.

Nejdříve se setkáme s dvěma sourozenci. Jsou to dvojčata Josef a Petra, kterým je právě 21 let. Tak jako mnoho hostů Pošty pro tebe i oni vyrůstali v dětském domově. Všechno pro ně bylo navíc o to horší, že zde nepoznali matku ani otce. Za většinou dětí se aspoň někdo zastavil, ale za nimi nikdo. Jakoby by byli na světě sami. O rodině nemají a nikdy neměli žádné zprávy. Snad jednou ze šuškandy zaslechli, že je otec ve vězení. To je ale bohužel všechno. Nyní přišel čas, aby na prahu své dospělosti odhalili pravdu. Ta může být bolestná, ale je to jediný způsob jak se pohnout vpřed.

Druhý odloženec, jehož příběh si představíme se jmenuje František. Ani on to rozhodně neměl v životě lehké. Alespoň část rodiny mu ale zbyla. Jsou to dědeček a babičkou, kteří se o něj vždycky skvěle starali. Povedlo se jim mu vytvořit vskutku idylické zázemí. Jenže bohužel nedávno zemřeli a František se opět začal cítit úplně sám a bezradný. Teprve teď pocítil po té dlouhé době touhu se opět setkat se svojí matkou.

Aktuální díl pořadu Pošta pro tebe ze středy 12. března 2014 si můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma online. Tak neváhejte ani chvilku a této příležitosti využijte. Pusťte si tento dojemný a přitom nesmírně poučný pořad. Teprve u takových pořadů si člověk uvědomí hodnotu vlastní rodiny.

Zázraky přírody 8. března 2014 online ke shlédnutí

Pusťte si online ke shlédnutí zábavný pořad Zázraky přírody z 8. března 2014. Přímo zde pro vás máme nejnovější sobotní díl oblíbeného pořadu, který nejenom pobaví, ale také poučí zajímavými fakty o přírodě. Dnešním dílem bude opět provázet už zkušená stálá dvojice moderátorů pořadu ve složení Vladimír Kořen a Maroš Kramár.

Pojďte si s námi zasoutěžit u tohoto skvělého vzdělávacího pořadu. Ten se České televizi opravdu povedl a my vám ho můžeme jedině doporučit. Bude žasnout, divit se možná i občas oněmníte úžasem co všechno ta matka příroda vlastně dovede.

I dnes samozřejmě nemůže chybět čtveřice soutěžících z řad slavných osobností, které budou soutěžit hlavně v tom, kdo nás dokáže nejvíce pobavit. V této epizodě Zázraků přírody ze soboty 8. března 2014 konkrétně vystoupí Oldřich Vízner, Antonín Procházka, Zdeněk Srstka a druhý Zdeněk a to tentokrát Junák.

A na jaké zajímavé pokusy se můžeme těšit tentokrát? Uvidíme jeden psychologický experiment, který si budou moci vyzkoušet i diváci u televizních obrazovek. Dále se podíváme jak to ty chytré kukačky dělají, že dokážou podstrčit svá mláďata jiným ptákům. Pak se podíváme na jedno zvířátko ryze z báj a pověstí. Konečný pokus, kterého se účastní sami moderátoři přitom také bude stát za to. Oba dva si totiž vyzkouší let volným pádem!

Nový díl Zázraků přírody z 8. března 2014 si můžete vychutnat pohodlně online přímo zde na této stránce. Tak neváhejte ani chvilku a tuto epizodu si rozhodně pusťte!

Zázraky přírody 15. února 2014 online ke shlédnutí

Oblíbený zábavný pořad Zázraky přírody pokračuje dalším dílem a vy u něj rozhodně nemůžete chybět! Toto vydání oblíbeného zábavného pořadu pro celou rodinu se vysílalo v sobotu 15. února 2014. Opět se můžete těšit na hravou dvojici moderátorů Maroše Kramára a Vladimíra Kořena, kteří jdou do objasňování přírodních zákonů s opravdu velkou vervou. Nebude chybět ani další várka soutěžících z řad celebrit a samozřejmě ani série záludných otázek.

Příroda nás lidi dokáže stále udivovat svou chytrostí, tajemností a nevšedními nápady. Má zkrátka své podmanivé kouzlo, kterého jsme i my nedílnou součástí. Jak si ale naši soutěžící poradí ze záludnými otázkami, které se na ně v této souvislosti chystají? Velkým tématem dnešního dílu bude, jak lidé dokažou geniality matky přírody využít.

A jací budou dnešní hosté? Opět to bude velmi pestrá sestava celebrit. Těšit se tak můžeme například na zpěváka Pepu Vojtka z Kabátů, dále mladou zpěvačku Kláru Vytiskovou z kapely Toxique, skvělého herce Miroslava Táborského, a baviče Petra Novotného.

Jaké konkrétní přírodní zajímavosti se pak budou rozebírat v tomto dílu? Společně se podíváme třeba na to, k čemu slouží Slonům jejich obrovské uši. Pak se podíváme na fyzikální podstatu tvorby mýdlových bublin a na závěr nebude chybět akční reportáž o autonehodách, kterou si naši moderátoři vyzkouší na vlastní kůži. Zajímá vás jak?

Tak se dívejte na nové pokračování pořadu Zázraky přírody z 15. února 2014, který jsme pro vás připravili pohodlně a zdarma online ke shlédnutí.

Máme rádi Česko 8. února 2014 online ke shlédnutí

Přehrajte si zdarma přes internet 3. díl pořadu Máme rádi Česko vysílaný v premiéře v sobotu 8. února 2014. Čeká na vás další epizoda opravdu zábavné a propracované show, která má navíc i velmi vznešený cíl vás poučit v mnoha zajímavých faktech o naší zemi.

Samozřejmě pořád jde i o soutěž. A pokud jste sledovali i předchozí díly, tak už víte, že zatím obě předchozí klání vyhrál červený team. To se kapitánovi bílého teamu Martinu Dejdarovi samozřejmě vůbec nelíbí a tak dal dohromady opravdu silný VIP team celebrit. V jeho sestavě tak najdeme tyto celberity: herečku Michaelu Kuklovou, básníka a nakladatele Ivo Šmoldase a zpěváka Marka Ztraceného.

Proti nim bude stát zatím nepřekonaný červený team pod vedením zpěváka, herce a moderátora Jakuba Prachaře. I ten si mezi své svěřence vybral opět jenom ty nejchytřejší a nejvdělanější celebrity. Určitě tak bude mít tento team opět velkou šanci na vítězství. Mezi členy červeného teamu tak nebudou chybět muzikant Karel Vágner, herec Michal Novotný a moderátorka Lenny Trčková.

Hlavní otázka ale zůstává co všechno vědí o České republice? A odpověď se dozvíme už hodně brzy v tomto skvělém zábavném pořadu. Snad si ho i vy nenecháte ujít, protože Máme rádi Česko ze soboty 8. února 2014 jsme si pro vás připravili pohodlně a zdarma online ke shlédnutí na této webové stránce.