Zázraky přírody 15. února 2014 online ke shlédnutí

Oblíbený zábavný pořad Zázraky přírody pokračuje dalším dílem a vy u něj rozhodně nemůžete chybět! Toto vydání oblíbeného zábavného pořadu pro celou rodinu se vysílalo v sobotu 15. února 2014. Opět se můžete těšit na hravou dvojici moderátorů Maroše Kramára a Vladimíra Kořena, kteří jdou do objasňování přírodních zákonů s opravdu velkou vervou. Nebude chybět ani další várka soutěžících z řad celebrit a samozřejmě ani série záludných otázek.

Příroda nás lidi dokáže stále udivovat svou chytrostí, tajemností a nevšedními nápady. Má zkrátka své podmanivé kouzlo, kterého jsme i my nedílnou součástí. Jak si ale naši soutěžící poradí ze záludnými otázkami, které se na ně v této souvislosti chystají? Velkým tématem dnešního dílu bude, jak lidé dokažou geniality matky přírody využít.

A jací budou dnešní hosté? Opět to bude velmi pestrá sestava celebrit. Těšit se tak můžeme například na zpěváka Pepu Vojtka z Kabátů, dále mladou zpěvačku Kláru Vytiskovou z kapely Toxique, skvělého herce Miroslava Táborského, a baviče Petra Novotného.

Jaké konkrétní přírodní zajímavosti se pak budou rozebírat v tomto dílu? Společně se podíváme třeba na to, k čemu slouží Slonům jejich obrovské uši. Pak se podíváme na fyzikální podstatu tvorby mýdlových bublin a na závěr nebude chybět akční reportáž o autonehodách, kterou si naši moderátoři vyzkouší na vlastní kůži. Zajímá vás jak?

Tak se dívejte na nové pokračování pořadu Zázraky přírody z 15. února 2014, který jsme pro vás připravili pohodlně a zdarma online ke shlédnutí.