Lež má rozbité auto (2013) online ke shlédnutí

Přehrajte si zdarma přes internet film Lež má rozbité auto. Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás připravili pohodlně a zdarma ke shlédnutí tento zajímavý film ze série Nevinné lži, která měla premiéru v roce 2013. Tento konkrétní díl režíroval mladý herec Vojtěch Kotek podle scénáře Petra Kolečka. V repríze se samostatně film vysílal v neděli 16. února 2014. Lež má rozbité auto je romantická komedie.

Tereza je žena která opravdu nemá lehký život. Jakoby se všechno kolem ní hroutilo. Velmi trpí tím, že žije sama a její okolí jí to nijak neulehčuje. Její bláznivá kamarádka jí až téměř otravně zahrnuje svou péčí. Tatínek se na stará kolena rozhodl pro románek s mladičkou studentkou. No a její syn trpí mnoha zdravotními problémy.

Tereza proto hledá nějakého opravdu dobrého doktora. A podaří se jí najít kontakt na vyhlášeného MUDr. Táborského. Jenže jak se dá čekat, tak dobrý doktor je samozřejmě až neúměrně časově vytížena a novou pacientku odmítá přijmout. Dokonce se nechce o Terezině synovi dál ani vadit.

Tereza je z toho velmi zkroušená. Když odchází tak se náhodou seznámí s Danem. To je naopak šťastný sympaťák, který si života užívá plnými doušky. A světě div se zrovna Tereza se mu zalíbí. No a jak už to u chlapů bývá, tak na ni chce zapůsobit za každou cenu. Namluví ji proto, že má kontakty a další schůzku s doktorem Táborským jí osobně zařídí. Jenže se samozřejmě s doktorem vůbec nezná a kontakty nemá. Jediné co ho zajímá je, jak zoufalou ženu dostat. A jak to dopadne?

To už uvidíte ve filmu Lež má rozbité auto z cyklu Nevinné lži, který se naposledy vysílal v neděli 16. února 2014. Přejeme vám příjemnou zábavu.