Archiv rubriky: Soutěž


Máme rádi Česko 5. 7. 2014 – online ke shlédnutí

Přehrajte si přes internet další pokračování soutěžně zábavního pořadu Máme rádi Česko vysílaného na Primě v sobotu 5. července 2014. Začaly nám prázdniny a u čeho jiného si lépe odpočinout, než u hezkého seriálu. Právě z toho důvodu jsme pro vás připravili nejnovější epizodu této úspěšné show, plné zábavných situací, známých osobností, ale i zajímavých otázek o naší nádherné zemi.

Pořadů u kterých se člověk nejenom skvěle zabaví, ale zároveň také něco málo přiučí není mnoho. Ono vlastně mnoho z nás má už ze školy zakódováno, že něco takového jako učení prostě snad ani zábavně udělat nejde. Ale opak je pravdou, protože i takové věci jako je přírodopis, dějepis, zeměpis se dají udělat velmi zábavně. Stačí jenom aby se toto všechno týkalo něčeho, co je nám velmi blízké. No a co třeba kdyby to bylo o naší krásné zemi, ve které všichni žijeme? Otázky v soutěži Máme rádi Česko se tak výhradně týkají pouze naší české kotliny. Samozřejmě dojde i na praktické úkoly, ale o tom zase až později.

Aby byla celé soutěž ještě zábavnější, tak se jí účastní v roli soutěžících známé celebrity. Pořad je tak vlastně i trochu zábavnou talk show, kde se dozvíme, jak jsou na tom osobnosti veřejného života se svými znalostmi. Někteří udiví tím jak hodně toho vědí. Jiní zase naopak tím jak málo toho vědí.

A kteří hosté přijali pozvání do tohoto dílu? Bude to například herec, moderátor a bavič Milan Štaindler, dále zpěvačka Gabriela Gunčíková, herečka Naďa Konvalinková, zpěvačka Tereza Kerndlová, herec a moderátor Aleš Háma a nepřekonatelný bavič poslední dnů Lukáš Pavlásek. Zkrátka velmi silná sestava, která nás určitě pobaví. To všechno pod dohledem dvou úžasných kapitánů Jakuba Prachaře a Lou Fanánka Hagena.

Tak už dost slov a pojďte si s námi přehrát přes internet nejnovější pokračování oblíbené zábavné show Máme rádi Česko ze soboty 6. července 2014. Tak vám přejeme jenom tu nejlepší možnou zábavu!

Hlas Finále 2014 online – kdo vyhrál

Hudební soutěž Hlas Česko Slovenska 2014 se dočkala svého finále. My už známe jméno vítěze, které vám rádi prozradíme v tomto článku. Kromě toho jsme pro vás nachystali i celou tuto finálovou epizodu Hlasu z 18. června, abyste si jí mohli pustit jednoduše online. I tento díl byl hodně napínavou bitvou. Čtyři soutěžící, pět koučů a miliony diváků u televizních obrazovek, to je HLAS 2014!

Talentová soutěž Hlas ČeskoSlovenska 2014 je u svého čtvrtého a zároveň posledního Velkého finále. Byl to opět velkolepý a opravdu nervy drásající souboj. Do velkého finále se dostali jenom čtyři zpěváci, v každém z živých kol se vyřadil jeden zpěvák. Nyní má tedy každý kouč jenom jednoho svěřence a ti se proti sobě postavili navzájem v tomto finále. Ty jména asi nemusíme nijak zvlášť představovat. Je to například rebelka Lenka Hrůzová s hodně divokých životním příběhem. To taková mladá Andera Holá má vlastně celý život ještě před sebou a zatím si užívá studentská léta. Velmi podobně je na tom i poslední kluk v soutěži Martin Císar ze Slovenska. To Vendula Příhodová už také ví co do života čekat. Tato krásná žena dokázala ostatní doslova očarovat svým skvělým hlasem.

A kdo z nich v tomto kole zvítězil? Byl to opravdu napínavý souboj. O vítězi rozhodovali sms hlasy, kterých dostali všichni finalisté obrovskou kopu hlasů. Nakonec ten rozdíl byl hodně těsný. Vítězem Hlasu Česko-Slovenska 2014 se stal…

To jméno ale ostatně ani není tak důležité. To hlavní je ta show, kterou předvedli všichni soutěžící stejně jako svůj obrovský talent a za to si zaslouží obrovské uznání a díky. Teď už je to ostatně jenom na nich, protože všichni mají dveře mezi hudební celebrity otevřené a jenom svojí pílí a talentem se můžou dostat dál. Jak už z historie víme, tak mnohé celebrity toho dokázali využít, ale po jiných s odstupem času neštěkne ani pes.

To je vše co jsme vám chtěli v tomto článku sdělit. Na Velké finále Hlasu 2014 se zkrátka musíte podívat online. Třeba právě zde na této naší webové stránce, kde jsme pro vás tento díl nachystali pohodlně ke shlédnutí. Pevně věříme, že si ho vychutnáte a užijete si vystoupení právě toho vašeho favorita!

Přehrát online Hlas ČeskoSlovenska z 4. 6. 2014

Přehrajte si přes internet finále Hlasu ČeskoSlovenska z 4. června 2014. Na tomto webu pro vás máme tuto závěrečnou část klání o nejlepšího zpěváka v Česku a na Slovensku pohodlně a zdarma online ke shlédnutí. Neváhejte tak ani chviličku a pojďte s námi vyžít tu jedinečnou šanci. Dnes to bude už druhé finále. To znamená, že v soutěži nám zůstává pouhých 12 talentů, ale brzy odpadnou další.

Hlas ČeskoSlovenska je opravdu fenomenální a zábavný pořad. Je to napínavá podívaná, ve které se střetávají různé žánry zastoupené pěticí koučů. Každý je naprosto jiný a přesto to jsou všechno úžasné osobnosti, které se dokázali dostat a dlouhé roky udržet v hudebním nebi. V teamech Pepy Vojtka, Majka Spirita, Michala Davida ale i společném teamu Marty Jandové s Darou Rolins zůstávají už jenom skutečně ti nejlepší!

Finálová kola jsou zrádná v tom, že se vysílají na živo, takže záleží na každém gestu, na intonaci každého tónu na bezprostřednosti a kouzlu osobnosti jednotlivých soutěžící. Skutečně každý detail je může posunout ve zpívání o obrovský krok kupředu. Tento Hlas se zkrátka bude v premiéře vysílat ve středu 4. června 2014 a jiná možnost opravy tu nebude.

Tuto záludnost v minulém prvním finálovém kole poznali soutěžící jako Martin Kujan, Veronika Strapková, Marek Relich a Edita Třísková. Ačkoliv jsou to všichni skvělý zpěváci, tak zkrátka jejich výkon nebyl úplně stoprocentní a to jim diváci už neodpustili. Protože my diváci jsme nyní zároveň i jejich porota, která sms hlasy rozhoduje o jejich bytí a nebytí.

I v tomto druhém finále Hlasu nás čekají skvělé souboje a nádherné písničku. Je o co bojovat a proč se snažit. Vyřazovací klíč zůstává stejně neúprosný atak se TOP 12 bude muset smrsknout o další čtyři zpěváky na pouhou TOP 8. Velké finále se nám tím ale dostává na dosah. Hlas Česko Slovenska 2014 je opravdu grandiózní show a my doufáme, že si jí přehrajete právě s námi. Na rozdíl od Novy plus, jejichž odkazy vám zde také přidáváme, tak v u nás si můžete pustit tento oblíbený pořad bez reklam, pohodlně a zdarma. Pojďte i vy využít tuto možnost s námi. Tento díl Hlasu z 4. června samozřejmě zůstane v našem archivu už napořád, takže si ho budete moci pustit skutečně kdykoliv budete jenom chtít!

Zázraky přírody 31. 5. 2014 – online ke shlédnutí

Týden se sešel s týdnem a máme tu další díl zábavně vzdělávací soutěže Zázraky přírody z 31. 5. 2014. Měsíc květen se nám pomalu chýlí ke svému konci a to je velmi dobrá příležitost se podívat na další epizodu tohoto skvělého pořadu České televize. Opět se potkáme se známou sympatickou dvojkou moderátorů Vlaďou Kořenema a Marošem Kramárem, ale i s úplně novými soutěžícími.

Zázraky přírody jsou právem řazeny mezi nejlepší televizní show na českém internet. Opravdu je hodně o co stát a jedná se o jeden z nejlepších pořadů, který dokáže nejenom pobavit a rozesmát, ale také se při něm člověk dozví i něco zajímavého. Takových pořadů, kde se tak elegantně snoubí tyto dvě funkce je opravdu poskrovnu. Zázraky přírody popisují zajímavé přírodní zákony, dělají pokusy, ale zkrátka popisují všechno to co je součástí světa kolem nás.

Stejně jako každý jiný díl i do dnešní epizody přijde soutěžit hned několik slavných hostů. Možná už se ptáte, kdo to vlastně bude a mi vám to mile rádi prozradíme. Tentokrát bude tedy soutěžit herec Jan Čenský, jeho kolegyně herečka Jana Čvančarová, dále pak herečka, moderátorka a spisovatelka Halina Pawlovská a nakonec do čtveřice všeho dobrého také herec a to David Suchařípa.

I dnešní díl nám dá zajímavé náhledy do zvířecí říše. Například o chobotnicích se říká, že jsou to jedny z nejchytřejších živočichů a my si tak tyto sympatické hlavonožce prověříme v praxi. Dalšími zvířátky, které si v tomto dílu rozebereme budou rovněž surikaty. A samozřejmě nebude chybět nejnapínavější poslední pokus, kterého se zúčastní sami naši moderátoři. Tentokrát budou v roli pekelně rychlá auta a hodně nepřehledný terén.

Nejnovější díl Zázraků přírody ze soboty 31. května 2014 zkrátka stojí za to. Z tohoto důvodu jsme ho připravili i pro vás online ke shlédnutí, abyste si ho mohli pustit skutečně jednoduše na pouhé jediné kliknutí. Pojďte i vy nahlédnou s námi pod pokličku matičky přírody a pustit si tento jedinečný zábavný pořad. Pevně věříme, že se u něj budete skvěle bavit!

Hlas Česko Slovenska 28. 5. 2014 online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí další pokračování skvělé hudební soutěže Hlas ČeskoSlovenska tentokrát ze středy 28. 5. 2014. I dnes na vás čeká nový díl Hlasu nabitý jenom těmi nejlepšími zpěváky, které naše malá země zrodila. Můžete si přitom být jistí, že to bude opravdu stát za to! Je až s podivem jaké talenty naše země má. Jiné bude i toto kolo, protože dneškem začínají živé přenosy.

Pěvecká reality show Hlas ČeskoSlovenska se pomalu blíží do svého finále. O tom svědčí i dnešní díl, kterými začínají živá kola. Kdo se dostal až sem, tak má jistotu, že se zařadí mezi ty nejlepší. Několik kol duelů řádně protřídili naše soutěžní pole, přesto soutěž neustává a jede dál. Za každého porotce nastoupí do tohoto prvního finálového kola čtyři borci. Vzpomeňme alespoň na některé jako například na Andreu Holou, Janu Rybníčkovou, Marka Relicha, Elišku Mrázovou z teamu dvou koček a to slavných zpěvaček Dary Rolins a Marty Jandové. Stejně nabitý bude ale například i team rockera tělem i dusí Pepy Vojtka. Za něj uvidíme: Viktora Holomka, Editu Třískovou, Lenku Hrůzovou a Simonu Gážikovou. Složení zbylých dvou teamů vám raději nebudeme prozrazovat, abyste se měli na co těšit. Každopádně se nemusíte bát, protože to také budou opravdový borci.

Pravidla finálových kol jsou ale také nelítostná. Soutěžící zpívají na živo a každé jejich škobrtnutí tak hned uvidí celá Česká republika, ale i Slovensko. Navíc se bude vyřazovat ve velkém a každé živé kolo opustí hned čtyři zpěváci. Potěšující ale je, že o tom kdo to bude, budeme rozhodovat my diváci! Konečně tedy máme hlavní slovo a můžeme se pokusit pozvednout novou hudební legendu.

Pevně věříme, že tuto jedinečnou šanci využijete i vy a půjdete si s námi nový Hlas Česko Slovenska ze středy 28. května 2014 přehrát pohodlně a zdarma přes internet. Moc dlouho se skutečně nerozmýšlejte, protože nevíme, jak dlouho pro vás budeme moc toto vide z populární pěvecké soutěže držet online.

X Factor 2014 finále – online ke shlédnutí

Velké finále hudební soutěže X Factor je tady! Přehrajte si zdarma přes internet nový díl této velmi podařené hudební show, která se vysílala živě na televizi Prima Family v neděli 25. května 2014. Přímo zde jsme pro vás toto vyvrcholení několika měsíců a mnoha kol této soutěže. Na začátku byly lidé, kteří se chtěli stát slavnými, ale kromě zpívání neuměli téměř nic. Teď jsou z nich hvězdy!

Online ke shlédnutí finále X Factor 2014. Kdo se stane nejlepším zpěvákem v Česku a na Slovensku. O to můžete rozhodnout i vy sami. Tato skvělá hudební soutěž se dočkala svého dalšího ročníku v podobě televize Prima. Dnes už půjde skutečně o všechno. Nejlepší zpěváci vystoupí v živých vystoupením každý s písní dle svého výběru a budou se snažit nás zaujmout. Mnohdy to nebudou mít lehké a aby té nervozity nebylo málo, tak na ně bude stále dohlížet velmi přísná porota ve složení: Ondřej Brzobohatý, herec, skladatel a zpěvák, Oto Klempíř, známý textař, ženskou část poroty tvoří Sisa Lelkes Sklovska, Ondřej Brozobatý, Celeste Buckingham a drsňák Ota Klempíř.

Zkrátka bude to stát za to! Do tohoto velkého finále se probojovalo celkem šest borců. Z toho je ale pouze jediný Čech a to Matěj Vávra, kterému tak musíme povinně držet palce. Z těch ostatních jmenujme Katarínu Ščevlíkovou, Tibor Gyurcsík, Peter Bažík, skupina JoyS a duo Claudia a Ricco.

A jak bude probíhat finálový večer? Naprosto jednoduše. O vítězi rozhodnou jen a pouze hlasy diváků prostřednictvím sms. Všechno to ale bude probíhat následujícím způsobem, které bude rozděleno na dvě kola. Nejdříve vypadnou tři soutěžící, kteří obdrží nejméně hlasů. Pak se začne počítat úplně na nova a tentokrát už půjde jenom o to, kdo dostane hlasů nejvíce a ten se jednoduše stane vítězem celé show.

Snad se nám podařilo vás zaujmout. Teď už neváhejte ani chviličku a pojďte si tento poslední díl X Factoru přehrát naprosto pohodlně a zdarma s námi přes internet. V televizi tento díl běžel v neděli večer 25. května 2014 v hlavním vysílacím čase. Zaujali jsme vás? Tak se moc dlouho nerozmýšlejte a pusťte si video s touto skvělou hudební show hned teď!

Přehrát online X Factor 19. 5. 2014

Přehrajte si zdarma přes internet soutěž X Factor – Druhé semifinále. Přímo zde na této webové stránce už na vás čeká nejnovější pokračování této velmi oblíbené show, které se vysílala v neděli 19. května 2014. Oblíbený pořad jsme si pro vás přichystali pohodlně online ke shlédnutí. V dnešním díle nastoupí posledních sedm zpěváků, ale dál jich může projít pouhých šest.

Opět tady máme další vyřazovací semifinále X Factoru a vy se máte rozhodně na co těšit. S novým dílem tohoto oblíbeného pořadu se jistě nebude ani chvilku nudit. Vyřazuje se na základě hlasů diváků. To znamená, že dva interpreti, kteří jich obdrží nejméně musí předstoupit před porotu a hájit se. Porotci následně budou rozhodovat kdo půjde z kola ven.

Hodně nahnuté to bude mít dívčí skupina Joy$, která ačkoliv koncentrací své krásy vysoce převyšuje ostatní, tak v jiných parametrech naopak docela zaostává. Oslnivé výkony ale zatím nepředvádí ani Matěj Vávra a Brigita Szelidová. Myslím, že tento týden se tak dá zcela jasně očekávat, že jeden z těchto interpretů/skupin půjde z kola ven.

Zajímá vás jak dopadne 2. semifinálový večer ČeskoSlovenského X Factoru? Pokud ano, tak rozhodně neváhejte a pojďte si ho přehrát s námi jednoduše a zdarma online. Na této webové stránce už ho pro vás máme přichystaný, tak využijte této šance. Určitě se u něj budete výborně bavit. A kdo ví, třeba si s některými semifinalisty i zazpíváte, oni to rozhodně umí!

Přehrát online soutěž Hlas z 7. května 2014 (Zdarma!)

Přehrajte si zdarma přes internet Hlas! Populární pěvecká soutěž je tady s dalším dílem vysílaným premiérově na Nově 7. května 2014. Dnes budeme opět svědky kola, které se jmenuje duely. Půjde pro pravé hudební battly, kde se proti sobě postaví dva zpěváci od každého kouče. To je opravdu nelehká zkouška, protože jak už tušíte, tak postoupit může samozřejmě jenom jeden!

Nejnovější díl soutěže Hlas Česka a Slovenska je tady! Nesmírně populární hudebně zábavná soutěž pokračuje dalšími semifinálovými koly, přesněji řečeno duely. I dnes proti sobě nastoupí opravdu skvělý zpěváci a nebudou to mít vůbec jednoduché. Jejich koučové si totiž budou moci nechat pouze jednoho z nich! Naštěstí existuje i možnost záchrany, pokud by se například neúspěšné vystoupení zalíbilo jednomu z ostatních koučů. Každopádně na to se nedá spoléhat a daleko lepší je ze sebe ukázat jenom to nejlepší a to hned na poprvé.

Duely jsou rozděleny do celkem čtyřech večerů a v dnešním dílu ze 7. května 2014 nás čeká ten poslední čtvrtý.

Už jsme byli svědky několika velmi silným okamžiků. Například když postoupila silně obézní Pavlína Ďuračová, která radostí skolil málem infarkt. Sama totiž přiznala, že se do show odvážila přihlásit jenom díky výběrům na slepo v základních castingových kolech. Samozřejmě jsme ale byli svědky i naprosto odlišným emocí, například po vyřazení Veroniky Bílkové, kterou poslal domů Majk Spirit. Toto tvrdé vyřazení přišlo v zápětí co jí dal přitom šanci na opravdovou hudební kariéru. Tak už to ale holt v životě chodí.

Zajímá vás další várka skvělých českých zpěváků? Pokud ano, tak jste rozhodně na správné webové stránce, protože přímo zde pro vás máme online ke shlédnutí ten nejnovější díl pořadu Hlas Československa. Opravdu se máte hodně na co těšit, protože právě tato epizoda slibuje nesmírně zajímavou show, která vás jistě okouzlí.

Přehrát online Hlas Česko-Slovenska z 30. 4. 2014

Přehrajte si online přes internet soutěž Hlas Česko Slovenska. Velkolepá hudebně zábavní show pokračuje další skvělým dílem. Tentokrát pro vás máme exkluzivně přichystaný nejnovější díl, který se v premiéře vysílal ve středu 30. 4. 2014 a vězte, že se opravdu bude na co dívat. Za nás vám chce popřát jenom tu nejlepší možnou zábavu. V dnešním dílu na nás čekají hlavně duely.

Pořad Hlas ČeskoSlovenska je opravdu hodně zajímavá hudební show. Je to pořad ve kterém má šanci uspět opravdu každý nezáleží na vzhledu, pohlaví ani věku. Jenom prostě dotyčný člověk musí umět zpívat. A soutěžící, kteří už postoupili do dnešního dílu toto bezesporu umí. Dnes jsou na pořadu duely. To znamená, že soutěžící z jednotlivých teamů tentokrát nastoupí proti sobě. Každý kouč si vybral dvanáctičlenný team, který se ale nyní znatelně ztenčí. Jeden duel rovná se jeden postupující. Je to poměrně přísný metr, ale nezbytný abychom došli k další fázi soutěže.

Toto kolo bude obtížné nejenom pro soutěžící ale i pro porotce. Přeci jenom budou pálit do vlastních řad a rozpoznat pravý talent za tak krátkou dobu není vůbec jednoduché. Třeba takový Majk Spirit s tím bude mít opravdu pekelný problém, když se bude muset rozhodovat mezi dvojicí mladých raperů Vítem Souralem a Ondřejem Nováčkem.

Hodně zajímavý bude i duel ve stylu kráska a zvíře mezi krásnou Janu Rybníčkovou s obézním Martinem Císarem. Tito dva se sezpívali opravdu skvěle a celá hala doslova plesala v rytmu jejich písně.
A nebude nouze ani o vyložené překvapení. Tak třeba taková Sára Milfajtová překvapí rozsahem svého hlase, když si vystřihne jódlování jak z nějakého zeměpisného filmu o Rakousku.

To není ani zdaleka všechno ale na víc už nemáme na těchto stránkách prostor. Máme tu ale pro vás jeden vzkaz a to abyste rozhodně neváhali a tuto epizodu Hlasu Česko-Slovenska vysílanou ve středu 30. 4. 2014 si přehráli pohodlně a zdarma přes internet na této naší stránce. Na rozdíl od oficiálního webu to u nás budete mít bez reklam, pohodlně a zdarma. To zní jako celkem férová nabídka nemyslíte? Tak pojďte do toho s námi. Pojďte si zazpívat a třeba se i dobře bavit!

X Factor 27. dubna 2014 – online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí pěvecká soutěž X Factor vysílaná v premiéře v neděli 27. dubna 2014. Oblíbená soutěž X Factor se konečně dočkala dalšího pokračování. Televize Prima pro nás natočila další epizodu své skvělé show, kde se ti nejlepší zpěváci ve všech věkových kategoriích poperou o titul toho nejlepšího. Vítěz získá nehynoucí slávu, ale samozřejmě také spoustu peněz.

Dnešní kolo X Factoru se jmenuje Judge´s Houses. Minulý bootcamp byl opravdu hodně náročný a neúprosný. Ze 104 zpěváků jich nakonec mohlo zůstat pouhých 20. Už to chtělo obrovskou dávku štěstí a nasazení. Do takto elitní skupiny se zkrátka nemohl probojovat každý. Jenže to ani zdaleka ještě není konec. Právě teď nám teprve začíná ta zajímavější část soutěž.

Dnešní kolo Judge´s Houses je založené na tom, že si jednotlivý porotci rozeberou zůstanuvší soutěží. Každý ze čtyř porotců dostane jednu ze čtyř skupin. Tu teď bude trénovat, drilovat a radit jim, aby dosáhli co možná nejlepšího výsledku. A na čem je toto kolo založené? Jednoduše, že soutěžící se podívají přímo k našim porotcům domů. Tady budou podrobeni dalšímu hodně komplexnímu testování.

Nejdříve tedy dojde k přidělení jednotlivých skupin a porotců. Z toho se dozvíme, že například Celeste Buckingham dostane mladé kluky, Oto Klempíř zase skupiny, Ondřej Brzobohatý dostane mladé holky no a na Sisa Lelkes Sklovskou zbudou ti starší dvaceti osmi let. Jenže ani postup z tohoto kola nebude zadarmo. Jednotlivý porotci sice svým svěřencům předají své zkušenosti a velmi cenné know how, ale zároveň budou také nemilosrdně vyhazovat. A opět to bude nelítostné. Z každé pětičlenné skupinky totiž mohou dále postoupit jenom dva nejlepší. To není mnoho! Možná právě proto je tento boj rozdělen do dvou dílu X Factoru. V tom dnešním na nás čekají souboje ze skupin „kluků” Celeste a „skupin” pod drsným vedením Oty Klempíře.

Nové pokračování X Factoru z 27. dubna 2014 online ke shlédnutí. Pojďte se s námi podívat do domovů našich porotců, které v dnešním kole Judge´s Houses čeká opravdu nelehké rozhodování. Každý dostane svojí malou pětičlennou skupinku, kterou bude muset dál zúžit na pouhé dva členy. To bude opravdový masakr nemyslíte? Pojďte se na to podívat zdarma s námi!