X Factor 27. dubna 2014 – online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí pěvecká soutěž X Factor vysílaná v premiéře v neděli 27. dubna 2014. Oblíbená soutěž X Factor se konečně dočkala dalšího pokračování. Televize Prima pro nás natočila další epizodu své skvělé show, kde se ti nejlepší zpěváci ve všech věkových kategoriích poperou o titul toho nejlepšího. Vítěz získá nehynoucí slávu, ale samozřejmě také spoustu peněz.

Dnešní kolo X Factoru se jmenuje Judge´s Houses. Minulý bootcamp byl opravdu hodně náročný a neúprosný. Ze 104 zpěváků jich nakonec mohlo zůstat pouhých 20. Už to chtělo obrovskou dávku štěstí a nasazení. Do takto elitní skupiny se zkrátka nemohl probojovat každý. Jenže to ani zdaleka ještě není konec. Právě teď nám teprve začíná ta zajímavější část soutěž.

Dnešní kolo Judge´s Houses je založené na tom, že si jednotlivý porotci rozeberou zůstanuvší soutěží. Každý ze čtyř porotců dostane jednu ze čtyř skupin. Tu teď bude trénovat, drilovat a radit jim, aby dosáhli co možná nejlepšího výsledku. A na čem je toto kolo založené? Jednoduše, že soutěžící se podívají přímo k našim porotcům domů. Tady budou podrobeni dalšímu hodně komplexnímu testování.

Nejdříve tedy dojde k přidělení jednotlivých skupin a porotců. Z toho se dozvíme, že například Celeste Buckingham dostane mladé kluky, Oto Klempíř zase skupiny, Ondřej Brzobohatý dostane mladé holky no a na Sisa Lelkes Sklovskou zbudou ti starší dvaceti osmi let. Jenže ani postup z tohoto kola nebude zadarmo. Jednotlivý porotci sice svým svěřencům předají své zkušenosti a velmi cenné know how, ale zároveň budou také nemilosrdně vyhazovat. A opět to bude nelítostné. Z každé pětičlenné skupinky totiž mohou dále postoupit jenom dva nejlepší. To není mnoho! Možná právě proto je tento boj rozdělen do dvou dílu X Factoru. V tom dnešním na nás čekají souboje ze skupin „kluků” Celeste a „skupin” pod drsným vedením Oty Klempíře.

Nové pokračování X Factoru z 27. dubna 2014 online ke shlédnutí. Pojďte se s námi podívat do domovů našich porotců, které v dnešním kole Judge´s Houses čeká opravdu nelehké rozhodování. Každý dostane svojí malou pětičlennou skupinku, kterou bude muset dál zúžit na pouhé dva členy. To bude opravdový masakr nemyslíte? Pojďte se na to podívat zdarma s námi!