Cesty domů 264. díl z pondělí 28. 4. 2014 – online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí nový 264. díl Cest domů. Populární dramatický seriál tv Prima pokračuje další epizodou. V televizi se vysílala v pondělí 28. 4. 2014 u nás na této naší webové stránce si jí však můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma online kdykoliv jenom budete chtít. Je to férová nabídka, která nemusí trvat moc dlouho a tak jí pojďte rychle využít.

A o čem bude dnešní díl? No bude se toho v něm odehrávat opravdu hodně. Jak už víte z předchozí epizody, tak Jaryn se dostal až do nemocnice, kvůli otravě z tetování jenž si nechal v opilosti udělat. Jeho stav se naštěstí rychle zlepšuje. A jak se zdá tak to možná mělo i nějaký účinek, protože se usmíří s Klárou, která se opět může nastěhovat do jejich vily. Tuto novinku se náhodou dozví i Valerie, která míří za Jarynem do nemocnice. Samozřejmě je rezolutně proti a protestuje, jenže to je tak jediné co může udělat, protože Klára se k nim skutečně znovu nastěhuje. A moc nadšený z toho rozhodně nebude ani Hynek!

Ema s dcerkou Rozárkou jsou stále nezvěstné. Sváťa se Semerádem se proto rozhodnou jí najít sami. Moc dobře vědí, že jediný kdo může vědět o tom kde jsou je Záviš. Jenže Míla už nechce, aby tohoto vychytralého zločince dál někdo sledoval. Sváťovi je tento rozkaz však naprosto lhostejný a je odhodlaný pátrat dál na vlastní pěst. Dokonce se dostanou opravdu blízko k místu, kde je Ema držena jenže o tom neví a tak odjíždějí s nepořízenou. Záhy se ale stanou účastníky nehody. Jejich auto doslova smete Berenika. Ta je napojená na Záviše. Nehodu nejvíc odnese Semerád, Sváta je relativně v pohodě.

Veronika si mezitím plánuje krásný večer se Závišem. Když se ale dozví co se stalo, samozřejmě chce okamžitě do nemocnice, aby tady mohla být oporou pro zraněného Semeráda a Sváťu. Záviš nic nenamítá a dokonce jí nabízí, že by jí rád doprovodil. To je opravdu drzost z hledem k lvímu podílu, který na tomto neštěstí zřejmě má.

Víc už vám ale nebudeme prozrazovat. Na to si přeci můžete nejnovější 264. díl Cest domů přehrát sami pohodlně a zdarma online. Tento díl se premiérově vysílal na televizi Prima Family v pondělí 28. 4. 2014. Určitě se budete u tohoto dílu skvěle bavit, tak neváhejte ani chvilku a pojďte do toho s námi. Přejeme vám jenom tu nejlepší možnou zábavu a klidně strávené chvíle.