Kriminálka Anděl III (12. díl) online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí 12. díl seriálu Kriminálka Anděl z třetí řady tohoto skvělého seriálu. Tato epizoda se jmenuje „Tajné pohřby” a v televizi se v premiéře vysílala 23. dubna 2012. Nyní tedy po dvou letech 28. dubna 2014 tady máme další reprízu. Vy si však můžete tento skvělý detektivní příběh vychutnat pohodlně a zdarma online přímo zde na této webové stránce. Využijte toho!

Bylo natočeno mnoho dílů seriálu Kriminálka Anděl. Ale jenom opravdu málo z nich je tak povedený jako epizoda 12. z třetí řady seriálu, která se jmenuje „Tajné pohřby”. Jedná se o velmi tajemný a zajímavý příběh zasazený přímo doprostřed každodenní Prahy. Věříme, že právě proto vás tato epizoda zaujme a vy si jí tak pustíte naprosto pohodlně a zdarma online. Navíc se u ní určitě budete skvěle bavit.

A o čemže je tedy příběh tohoto dílu? Na Olšanských hřbitovech právě probíhá smutečný akt. Takových je zde ostatně do týdne mnoho a ani tento ničím nevybočuje. Obětí není žádná oběť trestného činu jak by se mohlo zdát. Jenže při samotném pohřbu si pozůstalí všimnou, že na dně jámy, kam má být nebožtík pochován už jedno tělo leží. Je samozřejmě na místě k němu zavolat policii. Během vyšetřování vyjde najevo, že to rozhodně není ani první a ni poslední takový nebožtík. Naopak to vypadá, že se po celé roky někdo velmi pečlivě a chytře takto zbavoval těl.

Mnoho z nich se navíc povede identifikovat podle databáze pohřešovaných. Dovedou policisty tyto stopy až k tajemným pachatelům a jejich skrytým motivům? To už uvidíte v tomto dílu kriminálky Anděl III (12), jenž jsme pro vás připravili online ke shlédnutí. Pojďte si vychutnat a odpočinout si u tohoto skvělého detektivního příběhu. Určitě se u něj nebudete nudit, což vám rozhodně můžeme slíbit.