Vyprávěj 33. díl (Neštěstí) online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí 33. díl seriálu Vyprávěj, který se jmenuje Neštěstí. Vlastně se jedná o sedmý díl z druhé řady seriálu. Premiéra dílu se odehrála 15. října 2010 ale od té doby byl samozřejmě vysílán už mnohokrát. Naposledy třeba 29. dubna 2014. Právě proto jsme ho pro vás připravili online ke shlédnutí na této webové stránce. Vy si můžete tento skvělý retro seriál vychutnat ve skvělé kvalitě.

Máme tady další z mnoha epizod seriálu Vyprávěj české televize. Tento vlídný seriál se za poměrně krátkou dobu stal doslova fenoménem, který nás opravdu baví. Děj dnešní epizody je zasazený do normalizačního roku 1974. V tomto letopočtu se rodině Dvořákových přihodilo opravdu mnoho věcí. A jaké konkrétně? Tak třeba Karel slaví své třicáté narozeniny. To je věk kdy muži buď dostávají rozum nebo přichází krize třetího věku. I Karel má svou svůdnici a to krásnou Kamilu, kterou potká vlastně docela náhodou. Jenže to co mezi nimi bude už je jenom na něm. To vábení je opravdu silné. Jenže Karel je také přeci pořád férový chlap s rodinou. Navíc by měl vyrazit s Evou do divadla.

Zuzka se po dlouhé době setká se svým milovaným Tondou a to přímo na půdě vězení. Je to opravdu dojemné setkání a Zuzka je za něj neskonale ráda, přestože trvá jenom krátkou chvíli a odehrává se v tak nehostinném prostředí. K tomuto setkání jí ostatně pomohla i ochota jednoho z profesorů z její školy. I tak to ale rozhodně nebude hned.

Věra je nevěrná Mirkovi. Všechno se to odehrálo na běžném školení kolektivu. Ze všeho se ale obviňuje Jana. Není to ale zbytečné, protože ona ty dva jenom seznámila, ale co za to co se mezi nimi odehrálo přeci vůbec nemůže.

V rodině Martinákových na Slovensku se odehrajte tragická událost. Všechno se to stane při tradičním honu. Tak teď už víte, proč se tento díl jmenuje „Neštěstí”. Další slova už nemají smysl, protože si můžete tuto epizodu vysílanou naposledy v úterý 29. dubna 2014 pustit online.