Doktoři z Počátků 46. díl – online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí nejnovější 46. díl seriálu Doktoři z Počátků vysílaný v neděli 27. dubna 2014. Po dlouhé dvoutýdenní pauze způsobené Velikonocemi se konečně na obrazovky vrací náš oblíbený seriál z vesničky Počátky. Pauza to byla opravdu dlouhá a tak už jste určitě stejně jako my hodně natěšený na tento nový díl a další zajímavé příběhy, které se v něm budou odehrávat.

Počátky zkrátka nejsou žádná obyčejná venkovská obec. Tady se zkrátka musí pořád něco dít. A jak už víme, tak život některých obyvatel vsi potkali opravdu nečekané turbulence. Své by o tom mohl vyprávět třeba takový doktor Panenka, který si léta budoval v obci respekt a pověst, aby to všechno pak ztratil prakticky v okamžiku.

Josefce začíná docházet, že ty roky co neviděla svého bratra na něm zanechali svou stopu. Jindra se přeci jenom hodně změnil a nutno dodat, že v některých ohledech rozhodně ne k lepšímu. Teď si o něj dokonce začne dělat starost, jestli nepotřebuje odbornou pomoc.

Konečně také nehlédneme pod karty Luďkovi a důvodu proč přijel do Počátků. Nehezkou pravdu se dozví i Katy, které z toho bude docela hodně teskno.

V Počátcích právě probíhají první slavnostní vánoční trhy. Je to opravdu hezká akce při které se může celá vesnice sejít také v trochu jiné situaci a oslavit tak tyto hezké chvíle. Jenže i tato událost bude mít jeden velký šrám. Ztratí se při nich totiž dítě. Je to malý Ládík, který je synem Marty. Celá vesnice se ho hned vydává hledat. Při této velkolepé pátrací akci se ale přihodí další karambol a to je, že se zraní Blanche. Lexa odhodí svou chladnou masku a hned se jí vrhne na pomoc. Díky této nešťastné nehodě tak pozná, že ještě není všechno v jejich vztahu ztraceno. Bude to ale ještě mít vůbec nějaký význam?

Zbrusu nový 46. díl Doktorů z Počátků vysílaný v neděli 27. dubna 2014 tady pro vás máme online ke shlédnutí. Pusťte si i vy pohodlně tuto epizodu, určitě se budete skvěle bavit. Dnešní Počátky přinesou spoustu dějových zvratů a zajímavých situací. Tak neváhejte a buďte také u toho. Určitě se budete skvěle bavit.