Film Černá díra (2013) online ke shlédnutí

Přehraje si zdarma přes internet katastrofické drama Černá díra. Jedná se o originální film natočený v roce 2013 v německé a rakouské koprodukci. Bez velkého rozpočtu i hereckých hvězd se povedlo režisérovi Hansjörgu Thurnovi natočit opravdu povedený a unikátní snímek. Příběh filmu je přitom z části inspirován skutečností a to debatou, která vznikal při zprovoznění největšího urychlovače částic v CERNU.

Černá díra je televizní film, který v sobě kombinuje hned několik žánrů a to: akční, dobrodružný, drama a katastrofický. V originále se snímek jmenuje „Helden” a nepatří mezi ty, které sice trhali návštěvnost v kinech, nicméně se řadí mezi povedené filmy, které vám zajistí napínavou zábavu na dlouhé večery. Příběh filmu se týká jedné katastrofické nehody, které může zničit celý svět.

Všechno se to odehrálo během výzkumu na novém největších urychlovači částic na světě. Tam se totiž podařilo urychlit částice do té míry, že došlo k velmi nepravděpodobné katastrofě a to vyvolání černé díky. Ano přímo zde na zemi vědci nedopatřením vytvořili černou díru. Ta je sice za začátku jenom malá, ale postupně do sebe začíná nasávat další materiál a prostor, čím začne velmi neblaze ovlivňovat situaci na celé planetě.

Satelity jsou vychylovány ze svých kurzů na oběžných drahách, mění se počasí a deformuje povrch země. Toto všechno jsou přitom jenom průvodní jevy katastrofy ještě větších rozměrů, která má přijít. Ta může zničit lidstvo, Zemi a všechno ostatní co je na ní. Ti nejlepší z nejlepších se tedy budou muset hodně snažit a vymýšlet plán, jak to všechno napravit. Víc už vám ale neprozradíme, protože to jestli se jim to povede už uvidíte ve filmu Černá díry z roku 2013, jenž jsme si pro vás připravili online ke shlédnutí. V televizi se tento film vysílala na Primě v sobotu 26. 4. 2014. Jedná se o opravdu povedený snímek.