Přehrát online Hlas Česko-Slovenska z 30. 4. 2014

Přehrajte si online přes internet soutěž Hlas Česko Slovenska. Velkolepá hudebně zábavní show pokračuje další skvělým dílem. Tentokrát pro vás máme exkluzivně přichystaný nejnovější díl, který se v premiéře vysílal ve středu 30. 4. 2014 a vězte, že se opravdu bude na co dívat. Za nás vám chce popřát jenom tu nejlepší možnou zábavu. V dnešním dílu na nás čekají hlavně duely.

Pořad Hlas ČeskoSlovenska je opravdu hodně zajímavá hudební show. Je to pořad ve kterém má šanci uspět opravdu každý nezáleží na vzhledu, pohlaví ani věku. Jenom prostě dotyčný člověk musí umět zpívat. A soutěžící, kteří už postoupili do dnešního dílu toto bezesporu umí. Dnes jsou na pořadu duely. To znamená, že soutěžící z jednotlivých teamů tentokrát nastoupí proti sobě. Každý kouč si vybral dvanáctičlenný team, který se ale nyní znatelně ztenčí. Jeden duel rovná se jeden postupující. Je to poměrně přísný metr, ale nezbytný abychom došli k další fázi soutěže.

Toto kolo bude obtížné nejenom pro soutěžící ale i pro porotce. Přeci jenom budou pálit do vlastních řad a rozpoznat pravý talent za tak krátkou dobu není vůbec jednoduché. Třeba takový Majk Spirit s tím bude mít opravdu pekelný problém, když se bude muset rozhodovat mezi dvojicí mladých raperů Vítem Souralem a Ondřejem Nováčkem.

Hodně zajímavý bude i duel ve stylu kráska a zvíře mezi krásnou Janu Rybníčkovou s obézním Martinem Císarem. Tito dva se sezpívali opravdu skvěle a celá hala doslova plesala v rytmu jejich písně.
A nebude nouze ani o vyložené překvapení. Tak třeba taková Sára Milfajtová překvapí rozsahem svého hlase, když si vystřihne jódlování jak z nějakého zeměpisného filmu o Rakousku.

To není ani zdaleka všechno ale na víc už nemáme na těchto stránkách prostor. Máme tu ale pro vás jeden vzkaz a to abyste rozhodně neváhali a tuto epizodu Hlasu Česko-Slovenska vysílanou ve středu 30. 4. 2014 si přehráli pohodlně a zdarma přes internet na této naší stránce. Na rozdíl od oficiálního webu to u nás budete mít bez reklam, pohodlně a zdarma. To zní jako celkem férová nabídka nemyslíte? Tak pojďte do toho s námi. Pojďte si zazpívat a třeba se i dobře bavit!