Zázraky přírody 31. 5. 2014 – online ke shlédnutí

Týden se sešel s týdnem a máme tu další díl zábavně vzdělávací soutěže Zázraky přírody z 31. 5. 2014. Měsíc květen se nám pomalu chýlí ke svému konci a to je velmi dobrá příležitost se podívat na další epizodu tohoto skvělého pořadu České televize. Opět se potkáme se známou sympatickou dvojkou moderátorů Vlaďou Kořenema a Marošem Kramárem, ale i s úplně novými soutěžícími.

Zázraky přírody jsou právem řazeny mezi nejlepší televizní show na českém internet. Opravdu je hodně o co stát a jedná se o jeden z nejlepších pořadů, který dokáže nejenom pobavit a rozesmát, ale také se při něm člověk dozví i něco zajímavého. Takových pořadů, kde se tak elegantně snoubí tyto dvě funkce je opravdu poskrovnu. Zázraky přírody popisují zajímavé přírodní zákony, dělají pokusy, ale zkrátka popisují všechno to co je součástí světa kolem nás.

Stejně jako každý jiný díl i do dnešní epizody přijde soutěžit hned několik slavných hostů. Možná už se ptáte, kdo to vlastně bude a mi vám to mile rádi prozradíme. Tentokrát bude tedy soutěžit herec Jan Čenský, jeho kolegyně herečka Jana Čvančarová, dále pak herečka, moderátorka a spisovatelka Halina Pawlovská a nakonec do čtveřice všeho dobrého také herec a to David Suchařípa.

I dnešní díl nám dá zajímavé náhledy do zvířecí říše. Například o chobotnicích se říká, že jsou to jedny z nejchytřejších živočichů a my si tak tyto sympatické hlavonožce prověříme v praxi. Dalšími zvířátky, které si v tomto dílu rozebereme budou rovněž surikaty. A samozřejmě nebude chybět nejnapínavější poslední pokus, kterého se zúčastní sami naši moderátoři. Tentokrát budou v roli pekelně rychlá auta a hodně nepřehledný terén.

Nejnovější díl Zázraků přírody ze soboty 31. května 2014 zkrátka stojí za to. Z tohoto důvodu jsme ho připravili i pro vás online ke shlédnutí, abyste si ho mohli pustit skutečně jednoduše na pouhé jediné kliknutí. Pojďte i vy nahlédnou s námi pod pokličku matičky přírody a pustit si tento jedinečný zábavný pořad. Pevně věříme, že se u něj budete skvěle bavit!