Varieté (2010) online ke shlédnutí

Americký film Varieté je velmi poutavé romantické drama zasazené do prostředí muzikálu. Poutavý hudební film natočil v roce 2010 režisér Steve Antin. Hlavní role si zahrála dvojice zpěvaček Cher a Christina Aguilera. Vznikl tak velmi originální a docela povedený film, který přináší brilantní příběh s opravdu krásnou atmosférou a navíc okořeněný neméně skvělými pěveckými výkony.

Na tomto webu si můžete pustit film Varieté z roku 2010. Snímek jsme pro vás připravili hezky pohodlně a zdarma ke shlédnutí a věříme, že se u něj budete určitě skvěle bavit. Příběh který vám přináší neztratil své kouzlo ačkoliv by se mohlo zdát, že patří už do dávno minulého světa. Hlavní hrdinkou filmu je madam Tess, která provozuje svojí vlastní varietní show jménem The Burlesque Lounge. Samotná Tess bývala dříve také kabaretní umělkyní, které stáli u nohou davy obdivovatelů. A protože nic jiného neumí, tak se rozhodla u tohoto druhu podnikání zůstat. Nutno dodat, že to opravdu není vůbec nic jednoduchého. Tess to brzy začne poznávat sama na vlastní kůži, když se jí začnou hromadit účty.

Tento typ vystoupení, ačkoliv je vybroušený k dokonalosti, už prostě diváky netáhne a nezajímá. Navíc se objevuje velmi zámožný muž, který má zájem podnik koupit, i když to co z něj chce vybudovat je značně nejisté.

Záchrana se objevuje zcela nečekaně. Je to mladá a křehká dívka jménem Ali. Ta nastoupí do podniku jako obyčejná barmanka. Jenže hned na první pohled je patrné, že tento svět jí tahne mnohem víc, než jen aby rozlévala hostům pitím. Přes první nesmělé krůčky tak i Ali, vesnická dívka z Iowy, postupně proniká na jeviště. Talent, který v sobě ukrývala, je opravdu ohromný. To ona sama by se mohla stát tím trhákem, který celou varietní show zachrání.

Film Varieté (2010) jsme pro vás připravili online ke shlédnutí na této webové stránce. Nemusíte se moc dlouho rozmýšlet a tento povedený film si rozhodně hned teď pusťte. Tento hudební snímek s dvěma superstar popové scény, jsme pro vás připravili ve skvělé kvalitě a s českým dabingem. Moc dlouho se tedy nerozmýšlejte a pojďte si tento unikátní snímek pustit hned teď! Přejeme vám příjemnou zábavu.