Dokonalá bouře (2009) online ke shlédnutí

Americký dobrodružný thriller Dokonalá bouře (2009) si můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma online. Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás připravili tento hodně zajímavý film. Snímek natočil v roce 2009 režisérem Wolfgang Petersen. V hlavních rolích uvidíme takové hvězdy jako je George Clooney nebo Mark Wahlberg. Je to pravdivý příběh o lidském odhodlání i síle živlů.

Film Dokonalá bouře vypráví příběh party námořníků, kteří se plaví na své lodi po Atlantiku daleko od břehů. Právě ale má z nenadání přijít jedna z největších bouří v historii. Dnes už víme, že to tenkrát bylo tak, že se potkaly hned tři vzdušné fronty a jednou z nich byl i hurikán, který dostal jméno Grace. To co vzniklo z tohoto spojení opravdu nemělo obdoby. Bouře tak mocná a ničivá, že dokázala i na širém moři vyvolat opravdové peklo. Vlny byly tak mohutné, že je těžké je vůbec popsat. Každopádně dosahovaly hravě výšky deseti patrového domu. Moře se doslova vařilo a chrlilo tuny pěny a vodní tříště. I ty největší lodě se v tomto zdouvání živlů houpaly jako plastové modely, se kterými si běžně hrávají děti.

Do této šlamastiky je zatažena proti své vůli i posádka rybářské lodi Andrea Gail. Čeká je tedy střetnutí dvou největších mocí na této planetě a to přírodních živlů a lidské vůle. Kapitán lodi Billy Tyne je velmi zkušený námořník a stejně tak i jeho partu tvoří samí zkušení a sehraní mořeplavci. Dokážou fungovat jako dobře promazaný stroj. Jak dlouho ale vydrží vzdorovat v této krizi?

Tato výprava přitom na začátku vypadala docela slibně. Rybáři po dlouhé době získali konečně trochu slušný úlovek. Dokonce zachránil i tři lidi z převrhnuté jachty. Jenže na zpáteční cestě si budou muset projít peklem. V klidu nejsou ani jejich rodiny, které jsou doslova přilepeny u televizních obrazovek a hltají každou novou zprávu, která jenom vzdáleně souvisí s počasím.

Film Dokonalá bouře byl natočený podle skutečné události a to bouře, jenž se odehrála v roce 1991. Je to opravdu nesmírně silný a zajímavý film, který rozhodně stojí za shlédnutí. Právě proto jsme vám ho ostatně naservírovali online na této webové stránce. Tak už se moc dlouho nerozmýšlejte a tento snímek si hned teď pusťte.