Chlap na roztrhání (2012) online ke shlédnutí

Film Chlap na roztrhání je hodně povedená americká sportovní komedie. Film natočil v roce 2012 režisér Gabriele Muccino a do hlavní role bývalé sportovní hvězdy obsadil opravdového chlapáka a to Gerards Butlera. U tohoto snímku se budete určitě dobře bavit. Čeká vás nenáročná zábava u které se dobře zasmějete, ale film má stejně tak i svojí vážnější rovinu, kterou stojí za to sledovat.

A o čem je tedy příběh snímku Chlap na roztrhání (2012), který jsme pro vás připravili pohodlně a zdarma online ke shlédnutí. Potkáme se s Georgem, který dříve býval profesionálním fotbalistou. A nutno dodat, že tím nejlepším. Byl první liga a dokonce hrál jeden čas i v Evropě. Pro mnohé lidi byl opravdovým vzorem a snem jeho fanoušků bylo jenom se k němu přiblížit. Není se tak ani čemu divit, že přesto všechno neměl George vůbec čas na svojí rodinu, která se mu rozpadla před očima.

George to ale neřešil a šel dál za svojí kariérou. Jenže jedno dne už to nešlo a musel s vrcholovým sportem skončit. Najednou zjistil, že nemá vůbec nic. Peníze rozfofroval, sláva je přelétavá, takže se na něj rychle zapomnělo, no a jeho manželka si už dávno založila novou rodinu. Právě to poslední teď Georgovi chybí nejvíce. Rád by se sblížil se svým synem, jenže tím docela narušuje život v jeho nové rodině.

Navíc kde začít, když spolu nemají vlastně žádný vztah? Nakonec se to před George snese jako z čirého nebe. Vždyť on by přeci mohl trénovat synův fotbalový team. S vervou se pouští do této nové a zodpovědné role. Jenže s jedním nepočítal a to, že jako krásný chlap a bývalý vrcholový sportovec se rázem stane snem všech nezadaných matek dětí v jeho novém fotbalovém teamů. Bude mít tedy co dělat, aby se neustále vyhýbal jejich lačným nájezdům. Podaří se přesto Georgovi zachránit hlavně svojí rodinu po čemž tak touží? A kdo ví, možná časem získá i novou vysněnou práci.

Film Chlap na roztrhání (2012) vysílaný naposledy na televizi Prima v neděli 1. června 2014 si můžete přehrát hezky pohodlně a zdarma přes internet třeba právě hned teď. Neváhejte ani chvilku a pojďte se dívat s námi. Můžeme vám slíbit, že se zasmějete a zapomenete na všechny všední starosti.