Hlas Finále 2014 online – kdo vyhrál

Hudební soutěž Hlas Česko Slovenska 2014 se dočkala svého finále. My už známe jméno vítěze, které vám rádi prozradíme v tomto článku. Kromě toho jsme pro vás nachystali i celou tuto finálovou epizodu Hlasu z 18. června, abyste si jí mohli pustit jednoduše online. I tento díl byl hodně napínavou bitvou. Čtyři soutěžící, pět koučů a miliony diváků u televizních obrazovek, to je HLAS 2014!

Talentová soutěž Hlas ČeskoSlovenska 2014 je u svého čtvrtého a zároveň posledního Velkého finále. Byl to opět velkolepý a opravdu nervy drásající souboj. Do velkého finále se dostali jenom čtyři zpěváci, v každém z živých kol se vyřadil jeden zpěvák. Nyní má tedy každý kouč jenom jednoho svěřence a ti se proti sobě postavili navzájem v tomto finále. Ty jména asi nemusíme nijak zvlášť představovat. Je to například rebelka Lenka Hrůzová s hodně divokých životním příběhem. To taková mladá Andera Holá má vlastně celý život ještě před sebou a zatím si užívá studentská léta. Velmi podobně je na tom i poslední kluk v soutěži Martin Císar ze Slovenska. To Vendula Příhodová už také ví co do života čekat. Tato krásná žena dokázala ostatní doslova očarovat svým skvělým hlasem.

A kdo z nich v tomto kole zvítězil? Byl to opravdu napínavý souboj. O vítězi rozhodovali sms hlasy, kterých dostali všichni finalisté obrovskou kopu hlasů. Nakonec ten rozdíl byl hodně těsný. Vítězem Hlasu Česko-Slovenska 2014 se stal…

To jméno ale ostatně ani není tak důležité. To hlavní je ta show, kterou předvedli všichni soutěžící stejně jako svůj obrovský talent a za to si zaslouží obrovské uznání a díky. Teď už je to ostatně jenom na nich, protože všichni mají dveře mezi hudební celebrity otevřené a jenom svojí pílí a talentem se můžou dostat dál. Jak už z historie víme, tak mnohé celebrity toho dokázali využít, ale po jiných s odstupem času neštěkne ani pes.

To je vše co jsme vám chtěli v tomto článku sdělit. Na Velké finále Hlasu 2014 se zkrátka musíte podívat online. Třeba právě zde na této naší webové stránce, kde jsme pro vás tento díl nachystali pohodlně ke shlédnutí. Pevně věříme, že si ho vychutnáte a užijete si vystoupení právě toho vašeho favorita!