Legenda o vášni (1994) – online ke shlédnutí

Přehrajte si přes internet americké romantické drama Legenda o vášni. Jedná se o velmi povedený film od režiséra Edwarda Zwicka z roku 1994. V hlavních rolích filmu uvidíme Brada Pitta a Anthony Hopkinse. Je to výpravný film zasazený do přelomu dvacátého století, který vypráví spletité trable jedné rodiny zasazené do nelehkého historického období. Pojďte si tento snímek pustit s námi.

Hlavním hrdinou filmu je profesionální voják Ludlow, který už má ale dost své služby v armádě. Denně musí provádět těžké rozkazy, které mu rozhodně nejsou příjemné, protože v jejich rámci musí utlačovat původní obyvatelé. Lodlow tedy odejde a z vojáka se stane farmářem. Společně se svou manželkou a třemi syny Alfredem, Samuelem a Tristanem si žije poměrně spokojeně kdesi v Montaně. Dokonce si jeho nejstarší syn Samuel přivede krásnou dívku Susan, se kterou se chce oženit. Prostě klidná venkovská idylka u které se na první pohled zdá, že bude trvat už napořád.

To ale velmi rychle změní přelomový rok 1914. V Evropě propuká válka a nikdo netuší, že se zapíše do historie jako první světová. Mladí bratři jsou plní energie a elánů. Vůbec netuší, co to slovo vlastně znamená a tak se sami nechají naverbovat. Nakonec to dopadne tak, že Samuel je zabit. Alfred těžce zraněn a jedinému Tristanovi se povede přežít válku bez újmy. Skutečně celou válku od začátku do konce a přežije jí. Zřejmě nad ním stály všichni svatí.

Když se ale Tristan vrací domů, tak na něj čeká zcela jiný svět. Jeho bratr Alfred se uzdravil a dokonce se z něj stal mocný politik. Susan je doma sama a stále v slzách čeká na jeho zabitého bratra. No a rodinná farma se pomalu rozpadá a topí v dluzích. A právě s tím bude muset Tristan něco udělat. Čeká na něj přitom velmi divoké a vášnivé milostné vzplanutí se Susan. Jak to ale s ním dopadne je stále ještě ve hvězdách. Film Legenda o vášni (1994), jsme pro vás připravili online ke shlédnutí. Na této webové stránce si ho může přehrát s českým dabingem a ve skvělé obrazové kvalitě. Moc dlouho se tedy nerozmýšlejte a pojďte se na něj podívat s námi. Určitě se budete dobře bavit.