Přehrát online Doktoři z Počátků 37. díl (zdarma!)

Přehrajte si zdarma přes internet 37. díl seriálu Doktoři z Počátků. Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás připravili aktuální epizodu seriálu, která měla svojí premiéru v neděli 16.2.2014. U nás jí máte nachystanou pohodlně a zdarma ke shlédnutí a stačí k tomu skutečně pouho pouhé jedno kliknutí. Samozřejmě po přihlášení. Dnešní díl přinese spoustu zajímavých událostí.

Venca stále vydírá dosti nevybíravým způsobem doktora Penenku. Jeho požadavek je přitom jednoduchý – Ondra musí přijít o místo ve Včelíně. Jenže Panenka je férový chlap, takže mu samozřejmě odmítá v jeho požadavku vyhovět. Celou situaci chce vyřešit tím, že si urychleně Josefku vezme. Tím by Venca přišel o svoje argumenty. Jenže je to dosti nebezpečná a ošemetná situace, protože tu hrozí, že by tímto neuváženým krokem mohl také Josefku ztratit. Nakonec termín svatby k Panenkově radosti posune sama Josefka.

Ota řeší další problémy ve své ordinaci. Pracovní soužití s novou zdravotní sestřičkou přeroste v otevřený konflikt a hádku. Ota jí vyčítá její nerozvážnost a impulzivnost a přitom veškerou zodpovědnost za pacienty má jenom on. Jenže Katy vycítí, že to není jediné, co na ní Otovi vadí a tak mu to otevřeně řekne. Ota se tváří jakože o ničem neví, ale je to samozřejmě lež. Svou špatnou náladu pak přenáší na celé své okolí. Dokonce i na Vandu jakoby zapomněl a ta mu to pořádně vytkne. Později slaví své narozeniny s Romanem.

Jednoduchou životní situaci nemá Ondra. Na první pohled se sice nabízí, že by si konečně mohl užít trochu toho rodinného štěstí, jenže to mu teď bude kazit starost o Milenu. Ta se podle všeho opět dostává do problémů.

Nový 37. díl seriálu Doktoři z Počátků si můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma přes internet. Tak se moc dlouho nerozmýšlejte a tento díl Doktorů vysílaný na Nově v neděli 16. 2. 2014 si prostě pusťte online.