Přehrát online Ordinace v růžové zahradě 471. díl (zdarma!)

Přehrajte si přes internet 471. díl Ordinace v růžové zahradě. Nekonečná telenovela z produkce televize Nova pokračuje svojí další epizodou a vy můžete být naprosto jednoduše u toho. Stačí se přihlásit a pak si jedním kliknutím přehrát online toto pokračování Ordinace vysílané v premiéře v úterý 18. února 2014. To zní jako férový nápad nemyslíte.

A jaké příběhy se budou v městečku Kamenice právě odvíjet?

Linda bude mít průšvih od Mázla i dalších doktorů dostala domluveno, že teď už musí být maximálně opatrná a v závěru těhotenství by měla především odpočívat. Jenže ona neuposlechne a klidně si jen tak vyrazí s kamarádkou do baru. Samozřejmě to neskončí dobře a Linda je odvezena do nemocnice, protože to vypadá, že si způsobila předčasný porod.

V nemocnice je kolem toho velký zmatek. Toho by ráda využila i Renata, aby se znovu potkala s Čestmírem. Jenže Mázl je zabraný do své práce a tak jí jen rychle odbude.

Hanák je v opravdu nezáviděníhodné situaci. Musí se postarat o všechno sám, což zatím nikdy nedělal. Navíc prognóza jeho ženy Gábiny není moc dobrá a zřejmě už se o sebe nedokáže postarat.
Jirka Linhart si zahraje takové malé divadelní představení. Převlékne se za doktora, ale ne za účelem někoho pobavit, ale aby se mohl dostat blíže k jedné teenagerce, která se mu velmi líbí. Když událost začne vyšetřovat policie, tak všechna vina spadne na chudáka doktora Zajíce, který je v nemocnici nový a teprve chvíli.

Městečko Kamenice také bude svědkem jednoho nečekaného návratu a to Heleniny dcery Sabiny. Proč se ale tak náhle objevila ve městě?

Aktuální 471. díl Ordinace v růžové zahradě si můžete přehrát pohodlně a zdarma přes internet přímo zde na této webové stránce. Tak neváhejte ani chvilku a tuto povedenou epizodu si přehrajte. Pohodlně, zdarma, online a hlavně kdykoliv jenom budete chtít!