Jesse Stone: Tenký led (2009) online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí americký krimifilm Jesse Stone: Tenký led. Snímek natočil v roce 2009 režisér R. Harmon a jedná se o poměrně povedený i když možná na první pohled nenápadný film. Hlavním hrdinou je šéf tvrdé party policistů Jesse Stone. Je to skutečně excelentní vyšetřovatel, kterého nemilně vede jeho detektivní instinkt. Tentokrát bude muset najít ukradené miminko.

Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí hodně zajímavý a povedený kriminální snímek. Určitě se u něj budete dobře bavit a snad i chvílemi napětím ani nedutat.
Detektiv Jesse Stone je opravdovým prototypem správného poldy, který se nikdy před ničím neohne a naopak vždycky své případy vyšetřuje maximálně důkladně, aby odhalil pravdu. Často se kvůli tomu dokonce dostává do křížku se svými nadřízený. Po jedné přestřelce na kterou doplatí jeho kamarád Healy životem je dokonce odvolán ze služby.

Jenže to mu nebrání v tom, aby našel vraha. Navíc se rozhodl, že objasní případ malého miminka, které bylo před sedmi lety uneseno z nemocnice. Případ už je sice uzavřen, protože se našlo mrtvé tělíčko dítěte, ale jeho matka a Jesse Stone cítí, že to možná tenkrát bylo všechno jinak.

Film Jesse Stone: Tenký led vysílaný v televizi naposledy v úterý 18. února 2014 si můžete přehrát hezky pohodlně a zdarma online přímo zde na této webové stránce. Přejeme vám příjemnou zábavu s touto temnou detektivkou.