Přehrát online Ordinace v růžové zahradě 472. díl (zdarma!)

Přehrajte si zdarma nový 472. díl seriálu Ordinace v růžové zahradě. Aktuální epizodu oblíbeného seriálu vysílaného ve čtvrtek 20. února 2014 pohodlně. I v této epizodě oblíbeného dramatického seriálu se máte opravdu na co těšit. Helena se ocitne v těžké životní situaci, kdy bude muset na policii udat svojí vlastní dceru. Gábina se opět dostane do velkého ohrožení.

Přímo zde si můžete pustit aktuální díl Ordinace. I dnešní epizoda tohoto skvělého a zábavného seriálu přinese spoustu zajímavých událostí a příběhů. V městečku Kamenice a jeho nemocnici se zkrátka neustále něco děje. Lidé jsou různí stejně jako jejich cíle, každopádně to nic nemění ani nezlehčuje na dramatech, které dennodenně prožívají.

Paní Lepářová dál znepříjemňuje rodině Suchých život. Její samaritánský komplex opravdu nezná hranic. Jejím posledním počinem je, že se rozhodla, že bude zachraňovat opuštěné zbloudilé kočky. Ty tedy začne ve velkém tahat domů k Suchým. David se Zdenou tak musí přemýšlet, jak jí to celé zatrhnout. A napadne je docela spásná myšlenka. Když chce paní Lepářová pomáhat nemohoucím na ulici, co kdyby svou pozornost zaměřila raději na bezdomovce.

Heleně konečně dojde důvod nečekaného příjezdu její dcery. Ta přijela domů do Kamenice se skovat před zákonem. Helena se dozví o krádeži v klenotnictví a když pak vidí přímo na své dceři luxusní šperk tak jí je všechno jasné. Bohužel nemá jinou možnost, než svou vlastní dceru udat. Je to pro ní ale velmi těžké rozhodnutí.

Na Tomáše a Katku čeká večer, na kterém by podle všeho mělo dojít i k jejich intimnímu sblížení. Tomáš se ale na to překvapivě netěší a naopak je celý nervózní. Prostě se na to necítí. Záchranu vidí v tom, že se domluví s Jirkou, aby mu udělal nějaké alibi. Ale Katka není hloupá a celé to prokoukne. A to jí opravdu naštve.

Nový 472. díl seriálu Ordinace v růžové zahradě II vysílaný ve čtvrtek 20. února 2014 jsem pro vás připravili pohodlně a zdarma ke shlédnutí. Tak neváhejte ani chvilku a tento povedený seriál si pusťte. Za nás vám už můžeme popřát jenom příjemně strávené chvíle s tímto seriálem.