Mateřské pouto (2008) online ke shlédnutí

Film Mateřské pouto je velmi zajímavou kombinací hned několika žánrů a to drama, mysteriózní a thrilleru. Snímek natočil v roce 2008 režisér Douglas Jackson. Vznikl tak poutavý a napínavý příběh, který si vystačí i bez slavných herců. Pokud tedy hledáte zajímavý a originální film, tak jistě oceníte, že snímek Mateřské pouto jsme pro vás připravili pohodlně a zdarma online ke shlédnutí.

Nejdřív se ale pojďme společně podívat o čem vůbec je příběh filmu Mateřské pouto (v anglickém originále Her Only Child). Hlavní hrdinka se jmenuje Lily Stanleorvá a je to celkem obyčejná žena. Ničím nevybočuje a žije si svůj průměrný jakžtakž šťastný život. Lily je 31 let, je to hezká a milá žena, která s každým dobře vychází. Možná i díky tomu si získala dobře placenou práci jako analytička v pojišťovně.

Největší problém Lily je teď matka Inez. Ta dříve o dceru pečlivě starala, protože byla vážně nemocná. Naštěstí se Lily ze všeho dostala a teď už si konečně může žít svůj život. Jenže tak jednoduché to samozřejmě není. Inez se na svou dceru až příliš upnula a už si nedovede představit život bez ní. Manžel jí opustil a ostatní svět jí ztrpkl. Navíc mu už ani nerozumí.

Aby si dceru udržela, tak s ní začíná manipulovat. Vtloukat jí pocit viny a i své nenávistné pohledy na svět. Když pak navíc Inez zjistí, že má její dcera vážný vztah, tak to nese obzvláště nelibě. Je rozhodnutá dceru za každou cenu zachránit tím, že tento její románek zničí. Lily to ještě netuší, ale její matka se neštítí opravdu ničeho.

Film Mateřské pouto z roku 2008 si můžete přehrát pohodlně a zdarma online přímo zde na této webové stránce. Tak neváhejte ani chvilku a tento zajímavý film si prostě pusťě.