Máme rádi Česko 8. února 2014 online ke shlédnutí

Přehrajte si zdarma přes internet 3. díl pořadu Máme rádi Česko vysílaný v premiéře v sobotu 8. února 2014. Čeká na vás další epizoda opravdu zábavné a propracované show, která má navíc i velmi vznešený cíl vás poučit v mnoha zajímavých faktech o naší zemi.

Samozřejmě pořád jde i o soutěž. A pokud jste sledovali i předchozí díly, tak už víte, že zatím obě předchozí klání vyhrál červený team. To se kapitánovi bílého teamu Martinu Dejdarovi samozřejmě vůbec nelíbí a tak dal dohromady opravdu silný VIP team celebrit. V jeho sestavě tak najdeme tyto celberity: herečku Michaelu Kuklovou, básníka a nakladatele Ivo Šmoldase a zpěváka Marka Ztraceného.

Proti nim bude stát zatím nepřekonaný červený team pod vedením zpěváka, herce a moderátora Jakuba Prachaře. I ten si mezi své svěřence vybral opět jenom ty nejchytřejší a nejvdělanější celebrity. Určitě tak bude mít tento team opět velkou šanci na vítězství. Mezi členy červeného teamu tak nebudou chybět muzikant Karel Vágner, herec Michal Novotný a moderátorka Lenny Trčková.

Hlavní otázka ale zůstává co všechno vědí o České republice? A odpověď se dozvíme už hodně brzy v tomto skvělém zábavném pořadu. Snad si ho i vy nenecháte ujít, protože Máme rádi Česko ze soboty 8. února 2014 jsme si pro vás připravili pohodlně a zdarma online ke shlédnutí na této webové stránce.