Matrix Reloaded (2003) online ke shlédnutí

Přehrajte si zdarma přes internet dnes už legendární sci-fi film Matrix Realoaded. Tento doslova vymodlený film, neboli dvojak Matrixu, navázal na první nezapomenutelný film z roku 1999. Sourozencům Wachovským se podařilo natočil opravdu jeden z nejskvělejších a nejvelkolepějších sci-fi filmů historie. Matrix Realoaded z roku 2003, který vám pak přinášíme na těchto stránkách online ke shlédnutí je pak více než jenom důstojným pokračováním.

Ačkoliv vyvolený Neo dokázal strojům zasadil první těžké rány, tak se pořád nic nemění na tom, že lidé žijí v otroctví strojů. Na svobodě je jenom hrstka přeživších, především v hlavním městě Zionu blízko zemského jádra.

Neo společně s Morfeem a Trinity nepřestávají bojovat a to přestože Neo ve svých snech vidí, že Trinity má zemřít. Jenže on už se nejednou dokázal vzepřít osudu.

Jenže na tahu jsou i stroje, které se rozhodli konečně jednou provždy skoncovat s lidským odbojovým centrem. Jenže jak této hrozné přesile čelit. Morpheus ví, že jedinou nadějí je Neo. Společně se tak vrhají do náručí Matrixu, aby tento zvrácený systém jednou provždy zničili. Jenže čas se jim krátí, za 72 hodin možná už nebude co bránit.

Film Matrix Realoaded z roku 2003 si můžete přehrát pohodlně a hlavně naprosto zdarma online na této webové stránce. Tak neváhejte ani chvilku a tento povedený film si prostě pusťte!