Film Definice lásky (2012) online ke shlédnutí

Přehrajte si online českou romantickou komedii Definice lásky. Jedná se o velmi podařený film režiséra Jána Sebechlebského podle scénáře nejslavnější současného spisovatele Michala Viewegha. Film byl natočený především s méně známými herci v roce 2012.

Definice lásky je velmi poutavý snímek, který v sobě kombinuje hned několik nesouvisejících příběhů o lásce. Právě pouta lásky je všechny spojují do jednoho.

První příběh je o muži, který prožívá dosti netypickou krizi středního věku. Zamiloval se totiž do neznámé dívky z plakátu. A my budeme svědky toho jak se s onou sladkou neznámou bude snažit zkontaktovat. Přitom to ví všichni v jeho okolí, dokonce i jeho manželka. Jenže se tomu spíše směje, než že by to považovala za hrozbu.

Druhý příběh bude o mladé dívce, jenž si nemůže najít partnera, kvůli zkostnatělé morálce své rodiny. Mladé žena, ale touží žít po svém. Podaří se jí vymanit z toho nepříjemného sevření?
Dál se podíváme na sportovce, který prožívá trpký konec své dlouhé a úspěšné kariéry. Je to o něj o tom nepříjemnější, že mu to zasahuje i do jeho osobního života.

Poslední příběh bude o manželech, kteří se sice velmi milují, ale k tomu si oba užívají mimomanželské avantýry.

Snad jsme vás velmi příjemně navnadili na film Definice lásky. Jedná se o opravdu zábavnou českou komedii s trochou té romantiky. To co je největší devízou filmu je to, že se jedná o příběhy ze života, které se mohli stát komukoliv. Přehrajte si online film Definici lásky (2012) a to pohodlně a naprosto zdarma.